Klopt geen bal van, ik hoor alleen maar Ran-D.Daveytl wrote:E-Force invloeden zijn er voor mij persoonlijk ook goed uit te halen.
Ik denk dat die screeches in die climax van hem komen.
Even proberen te ontleden (en dan heb ik het niet over sounds, maar over het idee daarvan):
Mid-intro: Ran-D & E-Force
Break: Geen idee.
Opbouw naar de beide climaxes: Adaro
Climax: E-Force
Related topics
- View the latest post: High Resistance & Durky Bass - Up To The Stars (EMH Festival 2025 Anthem) (HU2DZ091)
- View the latest post: The Industrial Resistance - Resistance Podcast 01
- View the latest post: High Resistance - All Alone (MH030)
- View the latest post: V-Town Classics All-Stars | V-Town Classics 2023
- View the latest post: B-Front & Aftershock - We Are All Stars (ROUGH131)
Active topics in Gratis tracks
- View the latest post: Phuture Noize - Wait, What
- View the latest post: AURORA - Echo Of My Shadow (Geck-o Remix)
- View the latest post: Cygnus X - Superstring (Rank Tweekaz Bootleg)
- View the latest post: Da Tweekaz - The Past (Mystic's Present Edit)
- View the latest post: Sickmode - OGSHIII (20 min with 2019 folder eeeeeasyyyy)
Moderators
jaron123 wrote:Klopt geen bal van, ik hoor alleen maar Ran-D.Daveytl wrote:E-Force invloeden zijn er voor mij persoonlijk ook goed uit te halen.
Ik denk dat die screeches in die climax van hem komen.
Even proberen te ontleden (en dan heb ik het niet over sounds, maar over het idee daarvan):
Mid-intro: Ran-D & E-Force
Break: Geen idee.
Opbouw naar de beide climaxes: Adaro
Climax: E-Force
Jaron123 wrote:Klopt geen bal van
Word die beginpost ooit nog eens een keer aangepast of wat?
Op de kicks na echt een lekker plaatje. Vind die lange screech echt vet. 
Precies mijn mening jongen. De A2 kicks vervelen me wel een beetje..Nando wrote:Op de kicks na echt een lekker plaatje. Vind die lange screech echt vet.
-
N
Dit is wel een lekker nummer ja, maar had een van dé tracks van 2012 kunnen worden als ze vollere kicks hadden gebruikt. Nog steeds een goede track 
-
FHardtraxx Veteran
- 4027 posts member since 2012
- last seen Nov 2015
die kicks maken me nu echt niet uit past er goed bij en die screech is echt dodelijk 
Ik snap ook niet wat er mis is met de kicks. En sinds wanneer bepalen de kicks of het een goeie of juist een slechte track is? Zolang de sfeer maar goed is toch?
-
A
Beoordeel jij een restaurant ook op sfeer?jefta21 wrote:Ik snap ook niet wat er mis is met de kicks. En sinds wanneer bepalen de kicks of het een goeie of juist een slechte track is? Zolang de sfeer maar goed is toch?
Het was niet te kanen maar het personeel was wel aardig, dus een goed restaurant
Een kick speelt een sleutelrol in een track, imo. Niet de enigste!
Ik vind het wel een beest van een track! En die kicks kan ik dan best voor lief nemen... De rest is te fijn om te laten daardoor te laten verneuken 
Om eerlijk te zijn luister ik hardstyle altijd zo
Kicks -> rest
Kicks -> rest
Zelfde hier, kick is gewoon een belangrijk aspect in een nummer. Een goede kick kan een track zoveel vetter maken, een slechte kick kan het nummer compleet verpesten. Vindt de kicks ook een van de dingen waar ik het eerst naar kijk/luister.Henk-Jan wrote:Om eerlijk te zijn luister ik hardstyle altijd zo
Kicks -> rest
Grappig dat veel mensen ineens draaien van mening
.
Hele sterke plaat zeg! Hoor hem net in HWS. Heeft echt een goede kans om een nieuwe plaat ala Kings Of The Underground te worden!
Hele sterke plaat zeg! Hoor hem net in HWS. Heeft echt een goede kans om een nieuwe plaat ala Kings Of The Underground te worden!
Alleen zal ik bij deze plaat niet in mijn eigen braaksel zwemmen als ik hem voor de 240ste keer hoor op een feestKhadber wrote:Grappig dat veel mensen ineens draaien van mening.
Hele sterke plaat zeg! Hoor hem net in HWS. Heeft echt een goede kans om een nieuwe plaat ala Kings Of The Underground te worden!
-
A
Dat zei ik ook bij Just As Easy, Music Made Addict enzJefQ wrote:Alleen zal ik bij deze plaat niet in mijn eigen braaksel zwemmen als ik hem voor de 240ste keer hoor op een feestKhadber wrote:Grappig dat veel mensen ineens draaien van mening.
Hele sterke plaat zeg! Hoor hem net in HWS. Heeft echt een goede kans om een nieuwe plaat ala Kings Of The Underground te worden!
-
JHardtraxxer
- 521 posts member since 2011
- last seen Jun 2026
Gisteren 2x live gehoord ging heeeerlijk 
Vind jij de kick heel storend dan? Oké het is niet de vetste kick die je kan verzinnen, maar hij doet het verder gewoon prima voor de huidige standaard (ja die is heel laag haha).Mr Lellebel wrote:Zelfde hier, kick is gewoon een belangrijk aspect in een nummer. Een goede kick kan een track zoveel vetter maken, een slechte kick kan het nummer compleet verpesten. Vindt de kicks ook een van de dingen waar ik het eerst naar kijk/luister.Henk-Jan wrote:Om eerlijk te zijn luister ik hardstyle altijd zo
Kicks -> rest
Gewoon een verschrikkelijk vet nummer, hopelijk dit in de komende 300 sets van A2 en consorten ipv Kings Of The Underground
Werkelijk een meesterwerk dit. Die anti-climax is echt om je vinger bij af te likken 
Absoluut nietdawasiknie wrote:Vind jij de kick heel storend dan? Oké het is niet de vetste kick die je kan verzinnen, maar hij doet het verder gewoon prima voor de huidige standaard (ja die is heel laag haha).Mr Lellebel wrote:Zelfde hier, kick is gewoon een belangrijk aspect in een nummer. Een goede kick kan een track zoveel vetter maken, een slechte kick kan het nummer compleet verpesten. Vindt de kicks ook een van de dingen waar ik het eerst naar kijk/luister.Henk-Jan wrote:Om eerlijk te zijn luister ik hardstyle altijd zo
Kicks -> rest
-
WHardtraxx Veteran
- 3252 posts member since 2011
- last seen Nov 2023
same!Jorgvv wrote:Gisteren 2x live gehoord ging heeeerlijk
Heerlijk die anti, deed me erg aan Under Attack denken, vooral omdat de kick de 2e 16e beats van de eerste 32 omlaag gepitcht word!
-
JHardtraxxer
- 521 posts member since 2011
- last seen Jun 2026
Rawstreet?Wildstylerz wrote:same!Jorgvv wrote:Gisteren 2x live gehoord ging heeeerlijk
Rawstreet was lekker 2x The Resistance, 2x Bitch.
Helemaal mee eens ditMr Lellebel wrote:Absoluut nietdawasiknie wrote:Vind jij de kick heel storend dan? Oké het is niet de vetste kick die je kan verzinnen, maar hij doet het verder gewoon prima voor de huidige standaard (ja die is heel laag haha).Mr Lellebel wrote: Zelfde hier, kick is gewoon een belangrijk aspect in een nummer. Een goede kick kan een track zoveel vetter maken, een slechte kick kan het nummer compleet verpesten. Vindt de kicks ook een van de dingen waar ik het eerst naar kijk/luister.Vind de kick zeker niet storend, is inderdaad niet de beste kick, maar zeker niet slecht. Ik duid meer op tracks in het algemeen, was niet zozeer gericht op deze track