Who was there

Nobody yet
Nobody has said they're going yet.

Active topics in Feesten

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Beheerder · 1 hour ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Beheerder · 4 hours ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 1 hour ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 6 days ago
Past

Vroeger Was Alles Beter

Time
(Sun)
Age
18+
Price
49,50-
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
User avatar
Kraak... Piep...
29099 posts member since 2011
last seen Feb 2026
Sarabande wrote:Heb sinds maandag enorme keelpijn. Het werd in de loop van de week beter maar sinds vandaag is het alsof ik messen in mijn keel heb zitten. Denk niet dat ik ooit zulke erge keelpijn heb gehad. Alle tests (zowel zelf als GGD) wel negatief tot nu toe.
Geen keel of longontsteking dan? Heb bij longontsteking namelijk ook eens het idee gehad dat ik griep had en enorme keelpijn (denkend door het hoesten maar het was dus een ontsteking).
User avatar
Hardtraxx Addict
1860 posts member since 2016
last seen Jun 2025
Zou best een keelontsteking kunnen zijn. Heb nog geen erge last van hoesten. Heel af en toe komt er sinds vanavond/namiddag een droge kriebelhoest opzetten die mijn keel alleen maar meer irriteert. Maar vind het wel erg vreemd dat die keelpijn na bijna een week nog niet over is en sinds vanmiddag juist alleen maar erger is geworden. Ga er wel mee naar de huisarts als het maandag nog niet verbetert. Morgen ook nog maar weer een coronatest bij de GGD voor de zekerheid.
User avatar
Hardtraxx Veteran
3487 posts member since 2017
last seen 1 hour ago
Het heerst gewoon enorm. Voor mij begon het vorige week met keel, daarna oren en toen kriebelige loopneus. Rond donderdag van genezen en toen kwam er een buikgriep overheen.

PCR test gehad vanochtend voor vliegreis morgen. Denk niet dat het covid is. Anders vrij zuur natuurlijk.
User avatar
Hardtraxx Veteran
14326 posts member since 2011
last seen 1 hour ago
Ik en mijn vrouw hadden luchtweg infectie erbij deze week dus ja...
Mijn test was trouwens ook negatief
User avatar
Hardtraxx Veteran
5462 posts member since 2012
last seen 7 hours ago
Nuracore wrote:Ik en mijn vrouw
* Mijn vrouw en ik.
User avatar
Hardtraxx Veteran
14326 posts member since 2011
last seen 1 hour ago
Remi wrote:
Nuracore wrote:Ik en mijn vrouw
* Mijn vrouw en ik.
Vrouw en mijn ik