Feest: Titanium Festival - The Hardcore Saga
Datum: 18-05-2019
Tijd: 13:00 - 23:00
Locatie: Recreatiegebied Middelwaard, Vianen
Leeftijd: 18+
Ticketsale: https://www.facebook.com/events/304117213554137/Prijs:Voorverkoop 1: € 44 ,- → uitverkocht
Voorverkoop 2: € 47 ,- → uitverkocht
Voorverkoop 3: € 49 ,50 → uitverkocht
Voorverkoop 4: € 52 ,- → uitverkocht
Voorverkoop 5: € 54 ,-
VIP: € 69 ,
Line-up: TITANIUM: MAINSTAGE
13.00 - 14.00: Hyrule War
14.00 - 15.00: Noize Suppressor
15.00 - 16.00: Destructive Tendencies
16.00 - 17.00: Partyraiser vs. Paul Elstak
17.00 - 17.45: Lady Dammage vs. Bulletproof
17.45 - 18.30 Deadly Guns
18.30 - 19.00: Angernoizer ft. Da Mouth of Madness present: TITANIUM the Anthem
19.00 - 20.00: Frenchcore Familia (first time ever)
20.00 - 20.30: D-Fence LIVE
20.30 - 21.15: Sefa
21.15 - 22.00: F. Noize vs. System Overload
22.00 - 22.30: Peacock in Concert LIVE (new next level show)
22.30 - 23.00: DRS LIVE (first time ever)
Hosted by: Tha Watcher
CONCRETE: EARLY HARDCORE (Ghosttown)
13.00 - 15.00: Buzz Fuzz vs. Gizmo (50% Dreamteam)
15.00 - 16.00: Rob & Mc Joe
16.00 - 16.30: MD&A live
16.30 - 18.00: Promo
18.00 - 19.00: Neophyte
19.00 - 20.00: Paralizer
20.00 - 21.00: Ruffneck
21.00 - 22.30: Frantic Freak
Hosted by: Da Mouth of Madness
STEEL: EXTREME HARDCORE (Beter kom je Niet)
13.00 - 13.45: Stampede
13.45 - 14.30: Aggressive
14.30 - 15.00: Lunatic album showcase
15.00 - 15.45: Estasia
15.45 - 16.30: Andy the Core
16.30 - 17.00: Cryogenic & System Overload present: Shock-N-Destroy
17.00 - 17.45: Chaotic Hostility
17.45 - 18.30: MBK album showcase
18.30 - 19.15: Spitnoise
19.15 - 20.00: NSD & Cryogenic
20.00 - 20.30: €LIT€ Live
20.30 - 21.30: The Vizitor vs. Vandalism
21.30 - 22.00: Noisekick Live
Hosted by: MC RG
LIQUID: FRENCHCORE (Vive la Frenchcore)
13.00 - 13.45: La Ravage
13.45 - 14.30: Crypton
14.30 - 15.15: Sprinky
15.15 - 16.00: Hungry Beats
16.00 - 16.30: Omkara
16.30 - 17.15: Deathroar
17.15 - 18.00: Billx
18.00 - 18.30: Super Trash Bros Live
18.30 - 19.15: The Speed Freak
19.15 - 20.00: Mr. Ivex
20.00 - 20.30: Marcus Decks Live
20.30 - 21.15: The Sickest Squad
21.15 - 22.00: Remzcore
Hosted by: No-ID
DIAMOND: HARDCORE CLASSICS (Dance 2 Eden)
13.00 - 14.00: Para Italia
14.00 - 15.00: Unexist
15.00 - 16.00: Tommyknocker
16.00 - 17.00: Catscan
17.00 - 18.00: Lunatic
18.00 - 19.00: Noize Suppressor
19.00 - 20.00: Tha Playah
20.00 - 21.00: Sequence & Ominous
21.00 - 22.00: Nosferatu
Hosted by: MC Axys
ASPHALT: UPCOMING HARDCORE (BKJN Future)
13.00 - 14.00: The Dark Horror
14.00 - 15.00: Yunke
15.00 - 16.00: The Dope Doctor
16.00 - 17.00: Abaddon
17.00 - 18.00: Monkey Bizness
18.00 - 19.00: Hard Effectz
19.00 - 20.00: Nstinct
20.00 - 21.00: Orian
21.00 - 22.00: Trespassed