Lijkt mij dat ze met een nieuw oud en nieuw concept komen in de Ziggo Dome.wrote:Volgens mij zelfde locatie, ander concept.wrote:Kon ook zo zijn dat het de laatste keer in de HMH zou gaan plaatsvinden.
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
-
G
als ze dat zouden doen. waarom dan niet QD houden maar alleen locatie verandern?
-
T
Het moet natuurlijk wel bij elkaar passen, nieuwe locatie betekend ook een nieuwe naamwrote:als ze dat zouden doen. waarom dan niet QD houden maar alleen locatie verandern?
-
G
om maar een voorbeeld te nemen aan Thrillogywrote:Het moet natuurlijk wel bij elkaar passen, nieuwe locatie betekend ook een nieuwe naamwrote:als ze dat zouden doen. waarom dan niet QD houden maar alleen locatie verandern?
al is die natuurlijk wel van B2S
Nieuw concept marketing en zo nog 500 andere redenen.
-
OHardtraxxer
- 804 posts member since 2011
- last seen 14 days ago
Qountdown/hmh is dan wel altijd uitverkocht, maar dat zorgt nog niet dat je in een keer van 5500 man naar 15600 man kan hewrote:Lijkt mij dat ze met een nieuw oud en nieuw concept komen in de Ziggo Dome.wrote:Volgens mij zelfde locatie, ander concept.wrote:Kon ook zo zijn dat het de laatste keer in de HMH zou gaan plaatsvinden.
Maak er maar 9000 van. De vloer is geschikt voor 7000, één deel van de tribune open, niet de 2e ring. Gok maximum van 9000 man.
-
OHardtraxxer
- 804 posts member since 2011
- last seen 14 days ago
Daar zit trouwens wel wat in trouwens
Nja we zullen zien
Nja we zullen zien
-
G
Ach ja, volges mij was QD elk jaar uitverkocht, maarja. Er zal vast wel een goede reden achter zitten.wrote:Nieuw concept marketing en zo nog 500 andere redenen.
Misschien geen duidelijk genoeg thema ofzo. Ik vind het iig jammer
Hebben ze met Qlimax toch ook niet gedaan, is ook op een andere locatie gestart.wrote:Het moet natuurlijk wel bij elkaar passen, nieuwe locatie betekend ook een nieuwe naamwrote:als ze dat zouden doen. waarom dan niet QD houden maar alleen locatie verandern?
Zelfde geldt voor Qlubtempo.
Je kunt natuurlijk dat nooit zo incalculeren, 2000 man op de tribunes of rond aan het lopen in het gebouw.wrote:Maak er maar 9000 van. De vloer is geschikt voor 7000, één deel van de tribune open, niet de 2e ring. Gok maximum van 9000 man.
Wat als daarvan 1500 toch op de vloer verschijnen? Vol? Wegsturen?
Dat kan dus niet.
En als zouden ze dat wel doen, dan nog denk ik ook niet dat 9000 tickets verkocht zullen worden.
Zo snel gaat de huidige verkoop nou ook weer niet.
In de HMH zitten ook nooit 5500 man op de vloerwrote:Je kunt natuurlijk dat nooit zo incalculeren, 2000 man op de tribunes of rond aan het lopen in het gebouw.wrote:Maak er maar 9000 van. De vloer is geschikt voor 7000, één deel van de tribune open, niet de 2e ring. Gok maximum van 9000 man.
Wat als daarvan 1500 toch op de vloer verschijnen? Vol? Wegsturen?
Dat kan dus niet.
En als zouden ze dat wel doen, dan nog denk ik ook niet dat 9000 tickets verkocht zullen worden.
Zo snel gaat de huidige verkoop nou ook weer niet.
-
T
Zou ik ook niet doen voor een feest dat binnen no-time is uitverkocht.wrote:Hebben ze met Qlimax toch ook niet gedaan, is ook op een andere locatie gestart.wrote:Het moet natuurlijk wel bij elkaar passen, nieuwe locatie betekend ook een nieuwe naamwrote:als ze dat zouden doen. waarom dan niet QD houden maar alleen locatie verandern?
Zelfde geldt voor Qlubtempo.
Wel als Feel My Fire wordt gedraaidwrote:In de HMH zitten ook nooit 5500 man op de vloer
-
T
Ook niet want als dat gebeurt zullen er altijd wel een paar blijven die zullen blijven staanwrote:Wel als Feel My Fire wordt gedraaidwrote:In de HMH zitten ook nooit 5500 man op de vloer
wrote:Wel als Feel My Fire wordt gedraaidwrote:In de HMH zitten ook nooit 5500 man op de vloer
Nee maar in de HMH heb je nog een 2e zaal, is dat in de ziggodome ook?
De Ziggo Dome is een nagenoeg gesloten, strak vormgegeven 'Black Box' van ongeveer 90 bij 90 meter met een hoogte van 30 meter.
Het gebouw bestaat uit een grote zaal onderverdeeld in zes lagen: een kelder, de beganegrond en daarbovenop nog vier verdiepingen.
Op de beganegrond bevinden zich de zaalvloer, garderobes en de foyer. Verdeeld over de vier verdiepingen zijn er twee ringen met tribunes die via trappen en liften bereikbaar zijn.
Het 'backstage'-gedeelte (achter het podium) bevat kleedkamers, kantoren, 'star rooms', installaties, catering en opslagruimten.
De Ziggo Dome heeft een totale capaciteit van 15.600 personen.
De capaciteit van de zaalvloer is 6.300 personen.
De erboven gelegen twee ringen met tribunes hebben een capaciteit van respectievelijk 4.030 en 4.470 personen en 800 Member Seats.
In totaal worden er, vijf jaar na realisatie van het project, meer dan een miljoen bezoekers en meer dan 100 evenementen per jaar verwacht.

dus een uitvergrootte outland als k zo lees
Dat was in het begin toch niet, Defqon.1 ook niet.wrote:Zou ik ook niet doen voor een feest dat binnen no-time is uitverkocht.
Correct, maar ze calculeren de verkoopaantallen niet zoals iemand hier wel zou doen.wrote:In de HMH zitten ook nooit 5500 man op de vloer
Een super aanrader voor iedereen, als je van hardstyle houdt is het de BOM om stampend het jaar uit te gaan
Crypsis vs Luna lijkt me mooi. En dan erna B-Front neerzetten.wrote:Crypsis, please
Juist. Lijkt me heerlijk! En er mogen ook nog wel wat onbekendere bij a la Chris One, Titan etc.wrote:Crypsis vs Luna lijkt me mooi. En dan erna B-Front neerzetten.wrote:Crypsis, please