Of een uurtje eerder naar huis.wrote:Ah joh lekker uurtje zitten, schijten en vreten. Prima.
Who was there
Nobody has said they're going yet.
Related topics
Active topics in Feesten
Moderators
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
Primetime = Primeshockwrote:Hierna komt Primetime. Tweekacore staat primetime, het anthem wordt vaak primetime gedraaid. Tweekacore anthem confirmed.
1 dagje hoop...wrote:Zou wel een zieke gamechanger zijn als ze een line-up hebben waar niet of nauwelijks commentaar op komt.
En als dat inderdaad nu B-Freqz/Headhunterz (PN?)/Wildstylez/Sound Rush is... zijn ze goed op weg
Denk zelf eigenlijk niet dat ze afsluiten maar ook prima inderdaadwrote:Of een uurtje eerder naar huis.wrote:Ah joh lekker uurtje zitten, schijten en vreten. Prima.
Opgepleurt met tweekacore, tis te hopen dat ze om 2 of 3 uur staan met een half uur zodat ik ff flink kan schijten.
-
HHardtraxx Elite
- 2591 posts member since 2017
- last seen 1 hour ago
Ben er vrij zeker van dat ze niet afsluitenwrote:Denk zelf eigenlijk niet dat ze afsluiten maar ook prima inderdaadwrote:Of een uurtje eerder naar huis.wrote:Ah joh lekker uurtje zitten, schijten en vreten. Prima.
Man man man wat een aanfluiting.
Boeh
Boeh
Tweekacore was gruwelijk vorig jaar op defqon. Past niet helemaal binnen het Qlimax concept met zo'n set, maar misschien pakken ze het anders aan.
Ah flikkert op met weer Da Tweekaz. Nou wil ik gvd Delete en Clockartz om het goed te maken!
Dit moet toch gewoon een grap zijn?
Volgende hint: Ze 'Deleten' Da Tweekaz van de Line up.wrote:Ah flikkert op met weer Da Tweekaz. Nou wil ik gvd Delete en Clockartz om het goed te maken!
Hoeveel accounts heeft SVBtwee?wrote:[youtube]video[/youtube]
BEST
MOMENT
OF
MY
LIFE
![]()
![]()
![]()
![]()
Het is trouwens te hopen dat t bij één tweekacore achtige naam blijft. Dat ze niet zoals sunday funday op Defqon een uurtje ‘fun’ gaan doen op qlimax met namen als tweekacore, darkraver etc.
Ik snap het ook gewoon niet. Vorig jaar werd Q-Dance op heel het internet helemaal afgemaakt omdat Da Tweekaz op de line up stonden, en ook achteraf waren er weinig goede woorden voor. Letterlijk iedereen die ik sprak vond Da Tweekaz het dieptepunt van de avond. Hoe kun je ze dan weer op de line-up zetten?
Daarnaast past het ook totaal niet bij Qlimax. Dat is toch wat 'serieuzer' en mysterieuzer.
Ik vind het oprecht jammer dit...
Daarnaast past het ook totaal niet bij Qlimax. Dat is toch wat 'serieuzer' en mysterieuzer.
Ik vind het oprecht jammer dit...
-
JHardtraxxer
- 578 posts member since 2017
- last seen 19 days ago
100% dat dit gewoon een troll van Q-Dance is
Denk niet dat een organisatie op deze manier kan trollen. Vooral niet onder die norm.wrote:100% dat dit gewoon een troll van Q-Dance is
Doet de artiest ook goed pijn denk ik
Zou ook een smetje zijn op de line up als Da Tweekaz/Tweekacore erbij zijn... Genoeg namen die meer recht hebben om op Qlimax te draaien; Adrenalize, Devin Wild of zelfs Keltek (die een sterk jaar heeft gehad) om voorbeelden te noemen.
Denk dat ze wel een grote / populaire naam zijn in de scene voor veel buitenlanders. De support die ze krijgen is wel echt heel groot, staan niet voor niets zo vaak op grote stages en feesten... Zijn ook al 10 jaar in de scene waarbij ze zelfs daarvoor verschillende eigen feesten hebben..wrote:Ik snap het ook gewoon niet. Vorig jaar werd Q-Dance op heel het internet helemaal afgemaakt omdat Da Tweekaz op de line up stonden, en ook achteraf waren er weinig goede woorden voor. Letterlijk iedereen die ik sprak vond Da Tweekaz het dieptepunt van de avond. Hoe kun je ze dan weer op de line-up zetten?
Daarnaast past het ook totaal niet bij Qlimax. Dat is toch wat 'serieuzer' en mysterieuzer.
Ik vind het oprecht jammer dit...
En nee het is ook niet mijn ding, vorig jaar indd de slechtste set van de nacht.
Last edited by Koen on , edited 1 time in total.
Lang gewacht op die opmerking?wrote:Zo wat een anti qlimax dit zeg
Jaa kan ik weer van mijn bingokaart afhalen toch!?wrote:Lang gewacht op die opmerking?wrote:Zo wat een anti qlimax dit zeg
Vergeet niet dat Menthal Theo nog een TBA op zijn agenda had voor de 24e hewrote:Het is trouwens te hopen dat t bij één tweekacore achtige naam blijft. Dat ze niet zoals sunday funday op Defqon een uurtje ‘fun’ gaan doen op qlimax met namen als tweekacore, darkraver etc.
-
GHardtraxxer
- 421 posts member since 2010
- last seen Sep 2023
Oh lord, niet nog een keer hun op Qlimax
Kut Q-Dance! 
