Er waren meerdere acties. Q-dance had een actie. En de travel partners hadden een actie. Travelpartner is ticket en bus. bijv. https://www.feierreisen.de/ of andere travel partners.wrote:Moggewrote:welke actie was er dan?
Who was there
Nobody has said they're going yet.
Related topics
Active topics in Feesten
Moderators
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
-
DHardtraxx Newbie
- 33 posts member since 2016
- last seen Feb 2019
Lijkt me een nobel streven maar lastig te checkenwrote: Je krijgt de code als je er ook echt naar toe gaatdus niet voor de doorverkoop!
-
DHardtraxx Newbie
- 33 posts member since 2016
- last seen Feb 2019
En de code is vergeven! via ticketswap kan je de facebook accounts checken
-
FHardtraxx Newbie
- 45 posts member since 2015
- last seen Mar 2026
Ik heb ook nog een pre-sale code over! Pm maar even als je interesse hebt.
[edit]Code is vergeven.[/edit]
[edit]Code is vergeven.[/edit]
wrote:Toevallig nog iemand een Pre-sale code ?
Wanneer komt er meestal meer duidelijkheid over het anthem? Weet iemand dat?
Wanneer Q het tijd vind om dat bekend te maken
Is vgm geen vaste afspraak over ofzo. Mijn hoop op B-Front is inmiddels wel bijzonder laag geworden
Is vgm geen vaste afspraak over ofzo. Mijn hoop op B-Front is inmiddels wel bijzonder laag geworden
3/4 weken van tevorenwrote:Wanneer komt er meestal meer duidelijkheid over het anthem? Weet iemand dat?
Heb ook echt niks meegekregen van die actie. Als iemand nog een code overheeft hou ik me graag aanbevolen.
Bedoelde eigenlijk meer duidelijkheid over de anthemmaker.
Hoezo? :Owrote:Mijn hoop op B-Front is inmiddels wel bijzonder laag geworden
Nouja eerder in dit topic kwam er iemand even interessant doen dat b-front het iig niet is, en vaak doen ze dat niet zomaar 
Ja dat was Exterkate, maar hoe komt hij dan aan die Inside-info?wrote:Nouja eerder in dit topic kwam er iemand even interessant doen dat b-front het iig niet is, en vaak doen ze dat niet zomaar
geen idee, maar hij trekt het niet zomaar uit z'n reet lijkt me?
-
T
Overschat de gemiddelde hardtraxxer nietwrote:geen idee, maar hij trekt het niet zomaar uit z'n reet lijkt me?
Jongens ik heb uit betrouwbare bronnen gehoord dat Noisecontrollers het anthem niet maakt. Dit trek ik niet zomaar uit m'n reet.
Coone/Wildstylez/B-Front/Crypsis
-
JHardtraxxer
- 514 posts member since 2013
- last seen Nov 2024
Op Harderstate wordt Coone genoemd als Anthem maker. Nou neem ik die lui niet heel serieus, maar als het waar is zou het toch wel teleurstellend zijn.
komt waarschijnlijk omdat ze laatst een video plaatsten waar een aantal anthemmakers is zatenen coone zag je ook heel even.wrote:Op Harderstate wordt Coone genoemd als Anthem maker. Nou neem ik die lui niet heel serieus, maar als het waar is zou het toch wel teleurstellend zijn.
ik dacht ook al dat dat een hint naar anthem zou kunnen zijn.
alleen inderdaad een coone anthem klint mij ook niet zo als een goed idee
Hmm, moet zeggen dat de recente producties van Coone me op zich niet tegen vallen. Het zou zeker niet m'n eerste keuze zijn, maar ik denk dat ik er best mee kan leven als hij het anthem zou maken.
Euh ik bedoel NEE GODVERDOMME IK WIL EEN B-FRONT ANTHEM.
Euh ik bedoel NEE GODVERDOMME IK WIL EEN B-FRONT ANTHEM.
wrote:GODVERDOMME IK WIL EEN B-FRONT ANTHEM.
Zou het Coone zijn, eerst horen dan oordelen.
Coone als anthem maker is niet eens zo heel slecht. maakt de laatste tijd dikke platen.
Als het anthem beetje in de richting gaat van zijn Reverze anthem van dit jaar ben ik verkocht.
vind dat toch wel een heel dik anthem.
Als het anthem beetje in de richting gaat van zijn Reverze anthem van dit jaar ben ik verkocht.
vind dat toch wel een heel dik anthem.
Ik hoop stiekem heel erg op een Bass Modulators anthem, Shadows had vorig jaar al zomaar het anthem kunnen zijn. Zal aan de andere kant wel niet, aangezien ze ook al DefQon.1 hebben mogen doen, maar goed. 
