Nou, toen IO hem draaide op de AVIO labelnight hoorde je het dak gewoon letterlijk trillen, dus hoop dat we dit weer mee mogen maken op Originswrote:Ik moet dit echt nog eens live horen want als ik hem thuis luister snap ik echt helemaal niks van al die heisa om die plaatwrote:Als HV opent met Bombs Away valt de halve zaal flauw denk ik
Who was there
Nobody has said they're going yet.
Related topics
Active topics in Feesten
Moderators
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
Kaartje verkocht wegens drukte
grapje bae's hyped af voor deze a niffo
grapje bae's hyped af voor deze a niffo
Héérlijke line-up. Gaan veel moeilijke keuzes worden. Enige die ik écht mis is The Machine, maar je kan niet alles hebben. Hopelijk gooien HV, B-Front of anderen nog wat platen van hem er op.
!!wrote:Het is jullie echt gegundwrote:Dat de kaartverkoop ook zo hard gaat hadden we nooit durven dromen.
Bedankt, bedankt, bedankt!
Opzich wel een line-up waar ik me kan vermaken zeg maar
Zou wel chill zijn als die line-up ff in de openingspost gezet wordt.
-
SHardtraxxer
- 557 posts member since 2016
- last seen 2 hours ago
Holy shit wat een line-up. Jammer dat het helemaal in Den Bosch is... Kijken of ik vrienden zo ver kan krijgen om mee te gaan, dit wil ik niet missen 
-
JHardtraxx Veteran
- 6527 posts member since 2011
- last seen May 2021
Jezus Christus wat lauw zeg.
Die tweede area is wel echt een uitkomst zeg. Namen zoals Freqs, Ran-D, DP, Adaro, Hard Driver zit ik niet echt op te wachten.
Er is 1 man die er wsl voor gaat zorgen dat ik mn Hardclassics ticket ga inruilen voor deze en dat is Wavolizer. Ik kijk nu al uit naar het moment dat driekwart van de zaal het niet snapt en de zaal uitloopt en dat er een kleine 100 man overblijven in het spervuur van omgekeerde lage tonen.
Er is 1 man die er wsl voor gaat zorgen dat ik mn Hardclassics ticket ga inruilen voor deze en dat is Wavolizer. Ik kijk nu al uit naar het moment dat driekwart van de zaal het niet snapt en de zaal uitloopt en dat er een kleine 100 man overblijven in het spervuur van omgekeerde lage tonen.
Ga gelijk een ticket halen als ik geld heb. Zoveel zin in de sets van donkeys, Chris one, therabyte psyched, wavolizer en gecko
En als het daarbij nog maar half zo gezellig wordt als de laatste VWAB dan wordt dit echt magistraal.
Juist.wrote: Er is 1 man die er wsl voor gaat zorgen dat ik mn Hardclassics ticket ga inruilen voor deze en dat is Wavolizer. Ik kijk nu al uit naar het moment dat driekwart van de zaal het niet snapt en de zaal uitloopt en dat er een kleine 100 man overblijven in het spervuur van omgekeerde lage tonen.
Ben al een hele tijd mega hyped om werk van Wavolizer live te horen. Man man man, wat was ik blij toen ik dit zag.
Lekker dansen Pokewrote:Juist.wrote: Er is 1 man die er wsl voor gaat zorgen dat ik mn Hardclassics ticket ga inruilen voor deze en dat is Wavolizer. Ik kijk nu al uit naar het moment dat driekwart van de zaal het niet snapt en de zaal uitloopt en dat er een kleine 100 man overblijven in het spervuur van omgekeerde lage tonen.![]()
Ben al een hele tijd mega hyped om werk van Wavolizer live te horen. Man man man, wat was ik blij toen ik dit zag.
Ik baal bij het zien van deze line-up best dat ik al heb afgesproken om naar Hardclassics te gaan. Gruwelijke line-up.
Prefix & Density surprise act confirmed???
Was vergeten dat ik de OP had. :')wrote:Joey doe eens wat nondeju
Dat had ik ook, maar deze line-up was genoeg om men over te halenwrote:Ik baal bij het zien van deze line-up best dat ik al heb afgesproken om naar Hardclassics te gaan. Gruwelijke line-up.
wrote:Was vergeten dat ik de OP had. :')wrote:Joey doe eens wat nondeju
Niet normaal deze line-up
De setjes van Wavolizer die ik een aantal jaar terug mee heb gemaakt behoren tot de beste die ik live heb gehoord, nooit verwacht dat ik dat nog eens mee zou mogen maken na zijn switch naar de hardcore.
Hier gaat wat bekokstoofd worden
Hier gaat wat bekokstoofd worden
wrote:Spreek dan wat anders af jongen
Hotel is al geboekt en er komen gasten vanuit Engeland voor Hardclassics, dus dat overhalen of anders afspreken gaat hem niet worden. Ach ja, Hardclassics wordt ook vast wel geweldig.wrote:Dat had ik ook, maar deze line-up was genoeg om men over te halenwrote:Ik baal bij het zien van deze line-up best dat ik al heb afgesproken om naar Hardclassics te gaan. Gruwelijke line-up..
Kunnen jullie ze niet meteen verplichten om deze erop te gooien?wrote:Nee hoor, en mocht het misgaan staat onze stagemanager met een zweep klaar om te corrigeren![]()
View on YouTube
