ik mix alleen maar met hardcore maar denk dat dat erg vergelijkbaar is.Dream Chaser wrote:Ik heb een vraagje over het inmixen met een korte intro.
Veel hardstyle nummers hebben een intro van slechts 24 seconden, maar wat is nu het ideale punt om hem open te gooien?
met een langere intro doe ik dit vaak na 12 sec (1 blok zegmaar), maar bij een korte intro hou je zo wel erg weinig tijd over?
en na bijvoorbeeld 6 seconden open gooien klinkt zo rommelig heb ik het idee.
Iemand tips om dit wat beter te laten klinken?![]()
Nog een klein vraagje, op welk punt zetten jullie de bass van de plaat die je inmixt open en de draai je die van de lopende plaat weg?
ik heb eigenlijk nooit problemen met korte intros. ik probeer de plaat gewoon zo goed mogelijk te starten dat ik bijna niet hoef te pitchen. dan gooi ik de faders na 1 blok (32 beats) open. en wissel ik de bass om bij het inkomen van de kick. en in veel gevallen haal ik op dat moment ook de andere plaat weg