Ik gebruik Nero en kan de grotes en lettertypes gewoon aanpassen dus ik heb daar geen last van. Als je het gewoon opslaat in Nero is het super makelijk.maarten1410 wrote:Dan wordt het alleen maar meer douwen en gescheld denk ik want zonder tracklist op papier is het al redelijk strak in me map... Kun je ze beter aan de buitenkant van het vakje plakken...Bushman wrote:Lamineren is zeker een goeie!
Related topics
Active topics in DJ's Corner
Moderators
-
KHardtraxxer
- 96 posts member since 2012
- last seen Mar 2014
Ik print m'n tracklists nu vanuit iTunes (afspeellijsten). Is het mogelijk om alle 40 afspeellijsten in 1x te printen, of moet dit stuk voor stuk?
Edit:
Oja, en hoe krijg ik op de print eerst de artiest en dan de titel, automatisch staat het andersom. Erg vervelend.
Edit:
Oja, en hoe krijg ik op de print eerst de artiest en dan de titel, automatisch staat het andersom. Erg vervelend.
Maar door het lamineren/plastificeren krijgen je wel dikke blaadjes, dat bedoelde ik.KicKProduction wrote:Ik gebruik Nero en kan de grotes en lettertypes gewoon aanpassen dus ik heb daar geen last van. Als je het gewoon opslaat in Nero is het super makelijk.maarten1410 wrote:Dan wordt het alleen maar meer douwen en gescheld denk ik want zonder tracklist op papier is het al redelijk strak in me map... Kun je ze beter aan de buitenkant van het vakje plakken...Bushman wrote:Lamineren is zeker een goeie!
Moet stuk voor stuk, je kunt niet meerdere afspeellijsten tegelijk selecteren. Het omdraaien, of überhaupt indelen van de gegevens kan ook niet in iTunes. Wat je wel kunt doen is de afspeellijst exporteren (rechter-muis op de afspeellijst -> exporteren), bijvoorbeeld naar .txt en dat openen in Excel. Dan kun je schuiven wat je wilt maar je krijgt a. een hoop extra gegeven die je niet nodig hebt en b. het kost achterlijk veel tijd.Bushman wrote:Ik print m'n tracklists nu vanuit iTunes (afspeellijsten). Is het mogelijk om alle 40 afspeellijsten in 1x te printen, of moet dit stuk voor stuk?
Edit:
Oja, en hoe krijg ik op de print eerst de artiest en dan de titel, automatisch staat het andersom. Erg vervelend.
*kuch*Nero*kuch*
-
PHardtraxx Addict
- 1880 posts member since 2011
- last seen Jun 2026
Draaien er echt nog mensen met cd's? Neem aan dat je dat alleen thuis doet toch?
Zijn toch nog genoeg plekken waar ze CDJ1000's hebben?Phase 2 wrote:Draaien er echt nog mensen met cd's? Neem aan dat je dat alleen thuis doet toch?
Vandaag begonnen met het opnieuw inrichten van me cd map met de vinyl look verbatim cd´s



-
FHardtraxx Veteran
- 6061 posts member since 2010
- last seen 11 days ago
Ja, en tevens live puur omdat ik dat thuis ook doe.Phase 2 wrote:Draaien er echt nog mensen met cd's? Neem aan dat je dat alleen thuis doet toch?
