Er zou binnenkort een sessie van Keizer en Negativ komen, ben benieuwd omdat deze 2 en dan vooral Negativ een goede flow hebben en lyricaal sterk zijn en Negativ is ook nog eens een top freestyler. 
Related topics
Active topics in Andere muziek
Moderators
die wil ik wel is zien dan keizer is wel goed maar is alleen beetje gay
Wel vet dit allemaal. Vooral Spinal & Steen vind ik heel bruut, gewoon vanwege de verdorven harde texten. Maar ben ik de enige die me echt kapot stoort aan Rotjoch? Vooral bij z'n programma's op BNN Als ie clubs gaat testen enzo...die vent heeft gewoon geen fatsoenlijke tekst lijkt 't wel... 't is alleen maar van: ROTJOCH EUH! ROTJOCH OP JE BEELDSCHERM! JEWEETZELLEF! Dat is 't enige wat ik uit die vent hoor komen.
+1Ravenwood wrote:na 1 zin al gestopt![]()
Echt NIKS voor mij.
uh uh jeweetzelluf
Ze zijn niet slecht of zo... maar het is ook echt niks voor mij
Neem aan dat je hiermee niet bangbros.com bedoeld?:pJolleNL wrote:Die nieuwe van Bangbros is hard.
en dan hier gino pietermaai in zn ware gedaante fresku
View on YouTube
View on YouTube
-
RHardtraxxer
- 186 posts member since 2008
- last seen Apr 2017
Fresku - Twijfel 
kan die negers voor geen meter verstaan, rappen ze in het swahilis ?
mm ik versta het wel mischien ben ik ook wel een neger 
xD Nee ik bedoel gewoon de sessie van Murdaturk en Hef.W0uT3R wrote:Neem aan dat je hiermee niet bangbros.com bedoeld?:pJolleNL wrote:Die nieuwe van Bangbros is hard.
Ik versta de helft van die zooi ook nooit.NoiseHunterZ wrote:mm ik versta het wel mischien ben ik ook wel een neger
Jullie moeten jullie allemaal diep, diep schamen dat jullie hier naar kunnen luisteren, en het kunnen waarderen. Hou de eer aan jezelf, en verwijder je hardtraxx account, jullie zijn het niet waardig.
waarom kom je eigelijk in dit topicTeknizion wrote:Jullie moeten jullie allemaal diep, diep schamen dat jullie hier naar kunnen luisteren, en het kunnen waarderen. Hou de eer aan jezelf, en verwijder je hardtraxx account, jullie zijn het niet waardig.
kTeknizion wrote:Om jullie kapot the bashen
-
BHardtraxx Veteran
- 13728 posts member since 2008
- last seen Aug 2017
Teknizion wrote:Om jullie kapot the bashen
Mijn favoriete 101's zijn,
Nino & Priester
Ferdi, Gino Pietermaai en wie nog allemaal
Turk ft. Watts
Lange Frans
Steen & Spinal (l)
Negativ komt ook wel hard
en dan die 2 Belgen van pas, ik weet hun naam niet meer. Ik ben ook niet meer echt ervan op de hoogte de laatste tijd :p
Nino & Priester
Ferdi, Gino Pietermaai en wie nog allemaal
Turk ft. Watts
Lange Frans
Steen & Spinal (l)
Negativ komt ook wel hard
en dan die 2 Belgen van pas, ik weet hun naam niet meer. Ik ben ook niet meer echt ervan op de hoogte de laatste tijd :p