iMark schreef:
En nou opgetyft met dat kut gespam van je. Het klinkt nog slechter dan wat een kleuter kan maken in FL. Stop ermee, verwijder al je DAW en zoek een andere hobby. Gr
Wow ik heb duidelijk een haar gekrenkt? Ik wil gewoon de muziek delen. Heb die plaat gevonden in een 2 jaar oud 'donker hoekje' op Soundcloud met amper 30 views. Ik vond de kwaliteit best wel vet en daarom dat ik die nu op zoveel als mogelijk manieren wil verspreiden.
Dat ik dan zo'n reactie krijg als "rot op met je gespam", kan ik niet apprecieren en het wilt maar zeggen dat je een kleingeestig mens bent. Wat is trouwens het nut van een forum als ik niet kan posten wat ik wil?
Dat jij alleen maar commerciele dingen wilt horen van bekende producers dat is jou zaak, maar begin dan niet met beginnende, totaal onbekende procuders de grond in te boren.
Ook een prettig kerstmis voor jou, omhooggevallen trut.