User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Nov 2021 3,302 postssince 2010
Qlimax 2009. Het was mijn eerste Qlimax en ik heb het daar ontzettend naar m'n zin gehad, want wat een sfeer. :loving:
User avatar
Hardtraxxer
last seen Sep 2022 96 postssince 2015
Tot nu toe nog niet zo gek veel feesten bezocht, maar het weekend Intents 2015 en Qlimax 2014, beiden voor het eerst, waren toch echt wel de hoogtepunten tot nu toe!
Als ik moet kiezen dan echt Intents 2015 dan, zo erg genoten! Die hele sfeer en alles eromheen.. De aftermovie geeft me nog steeds kippenvel!
User avatar
Kraak... Piep...
last seen Feb 2026 29,098 postssince 2011
Defqon 2010 want eindshow met Forgotten Moments Remix. Niks verslaat dat.
User avatar
Hardtraxxer
last seen 17 days ago 133 postssince 2013
Q-Base 2012.
Last edited by Jerms on , edited 1 time in total.
User avatar
Donateur
last seen Jul 2017 6,860 postssince 2011
CasperNijntje wrote:Voor mij was dat mysteryland 1998 Recreatieterrein Lingebos.
Dit feest begon om 19:00 uur en duurde tot 08:00 uur.
Het viel gelijk met de WK wedstrijd Nederland-Argentinië die nederland won en zich hiermee plaatste voor de halve finale. De wedstrijd werd volgens mij om 16:00 uur gespeeld en werd door vele feestgangers onderweg ergens gekeken. Zo ook door mij in een of andere bar in de buurt van waar de pendelbussen reden.
Door de winst van Nederland en het verlies de zelfde avond van aartsrivaal Duitsland hing er een geweldige sfeer die ik daarna nooit meer heb mee gemaakt op een feest.
Iedereen had zijn bomberjack binnenste buiten gekeerd en was dus oranje gekleed. 25000 man die je de hele nacht "Holland Holland" hoorde roepen veroorzaakte echt meters kippenvel.
PCP had een legendarisch optreden, Dana draaide snoeiharde terror, en een schuimparty was er tijdens een live-optreden van ik meen neophyte.
Wij luisterden de wedstrijd IN de Party Travel bus! :D

Ik kan me ook nog herinneren dat het optreden van The Masochist werd vertraagd door technische mankementen, waar iedereen zich aan ergerde.

Ook de kraampjes met vinyl waarbij je het hele feest rondliep met je platen in je hand. Ik heb daar de whitelabels van Thunderdome Unreleased Projects nog gekocht. :thumbsup:
User avatar
Hardtraxx Addict
last seen Sep 2026 1,391 postssince 2012
Decibel 2012.. die intense hitte en desondanks de hele dag gewoon los kunnen gaan :cool:
Alles klopte op één of andere manier aan dat feest!
User avatar
Hardtraxx Addict
last seen Aug 2026 1,442 postssince 2012
Gunz for Hire in de 013.. barre avond :cool:

Active topics in Algemeen

Active topics

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Admin · 4 hours ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Admin · 11 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 14 hours ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 7 days ago