Q-Base 2016, geen zin meer om nog meer stages te doen maar anders had er sowieso nog een uptempo/terror stage en een hardtechno/schranz stage bij gezeten, + nog een euforische hardstyle stage.
Open Air17:00 - 18:30 Geck-O vs Cyber
18:30 - 20:00 Sound Rush
20:00 - 21:30 The Vision
21:30 - 23:00 Atmozfears
23:00 - 01:00 Headhunterz vs Wildstylez vs Noisecontrollers
01:00 - 02:30 Bass Modulators
02:30 - 03:00 Bioweapon LIVE
03:00 - 04:30 B-Front
04:30 - 06:00 Radical Redemption
06:00 - 07:00 Denekamps Gespuis
Hangar17:00 - 18:30 Artifact
18:30 - 20:00 B-Frontliner
20:00 - 21:30 Frequencerz vs Tartaros
21:30 - 23:00 The Geminizers vs Dark Pact
23:00 - 23:30 Crypsis LIVE
23:30 - 01:00 Solutio & The I's (AKA Psyched)
01:00 - 02:30 Titan
02:30 - 04:00 Regain
04:00 - 04:30 Delete VIP
04:30 - 05:30 Vazard vs Thera
05:30 - 07:00 Wavolizer vs Main Concern
Warehouse17:00 - 18:30 Pandorum
18:30 - 20:00 Tha Playah
20:00 - 22:00 Millennium Madness (Tommyknocker, Mad Dog, Outblast & Nosferatu)
22:00 - 23:30 AniMe
23:30 - 01:00 Ophidian
01:00 - 02:30 Miss K8
02:30 - 03:30 Promo vs N-Vitral
03:30 - 05:00 Angerfist
05:00 - 06:00 Destructive Tendencies vs Furyan
06:00 - 07:00 [KRTM] vs Tripped
Theracords vs Spoontech17:00 - 18:30 Psyched vs Sasha F
18:30 - 20:00 Prefix & Density vs Radiance
20:00 - 22:00 Theracords LIVE (Thera, Prefix & Density, Geck-O, Psyched)
22:00 - 23:30 Deetox vs Genox
23:30 - 00:30 Thera & Vazard & Delete
00:30 - 01:30 Thera vs Geck-O (Theracords Classic Mix)
01:30 - 03:00 Degos & Re-Done vs Hardstyle Mafia
03:00 - 04:45 Spoontech LIVE (Vazard, Infirium, Mind Dimension, Main Concern)
04:45 - 06:30 Jason Payne vs D-Verze
PRSPCT17:00 - 18:00 Noisia
18:00 - 19:00 Sinister Souls
19:00 - 20:00 Hallucinator
20:00 - 21:00 SA†AN
21:00 - 22:00 Deathmachine
22:00 - 23:00 Sei2ure
23:00 - 00:00 Fracture 4
00:00 - 01:00 Tymon
01:00 - 02:00 I:Gor
02:00 - 03:00 Igneon System
03:00 - 04:00 The Outside Agency
04:00 - 05:00 Wavolizer
05:00 - 06:00 DJIPE
Back In Time17:00 - 19:00 Mind.Illusion
19:00 - 20:00 Isaac
20:00 - 21:00 Josh & Wesz
21:00 - 21:30 Project One LIVE
21:30 - 22:30 Scope DJ
22:30 - 00:00 D-Block & S-te-Fan
00:00 - 01:00 The R3bels
01:00 - 01:30 Donkey Rollers LIVE
01:30 - 02:30 Alpha²
02:30 - 03:00 Southstylers LIVE
03:00 - 04:00 Tatanka & Zatox
04:00 - 05:00 B-Front
05:00 - 07:00 Crypsis vs The Machine
Paradox (Millennium)
17:00 - 18:30 The Wishmaster
18:30 - 20:00 Endymion & Evil Activities
20:00 - 21:30 Art Of Fighters
21:30 - 23:00 Tha Playah
23:00 - 00:30 Outblast vs Korsakoff
00:30 - 02:00 Project Omeaga
02:00 - 03:30 Promo
03:30 - 05:00 Angerfist
05:00 - 06:30 Neophyte
Panic Room 21:00 - 23:00 Tchami
23:00 - 01:00 HI-LO
01:00 - 03:00 Gary Beck
03:00 - 05:00 Clouds
DYOA: Bionicle Invites (
)
HOUSE17:00 - 17:30 Bionicle
SUBGROUND17:30 - 18:00 Bionicle vs S1ngular
18:00 - 18:30 Bionicle
18:30 - 19:00 Bionicle vs Geck-O
19:00 - 19:30 Bionicle
HARDSTYLE TILL 200919:30 - 20:00 Bionicle vs A-Lusion
20:00 - 20:30 Bionicle
20:30 - 21:00 Bionicle vs Zany
21:00 - 21:30 Bionicle
HARDSTYLE21:30 - 22:00 Bionicle vs Noisecontrollers
22:00 - 22:30 Bionicle
22:30 - 23:00 Bionicle vs Bass Modulators
23:00 - 23:30 Bionicle
RAW23:30 - 00:00 Bionicle vs B-Front
00:00 - 00:30 Bionicle
00:30 - 01:00 Bionicle vs Radical Redemption
01:00 - 01:30 Bionicle
01:30 - 02:00 Bionicle vs Chris One
02:00 - 02:30 Bionicle
02:30 - 03:00 Bionicle vs Malice
03:00 - 03:30 Bionicle
INDUSTRIAL HARDCORE03:30 - 04:00 Bionicle vs N-Vitral
04:00 - 04:30 Bionicle
04:30 - 05:00 Bionicle vs The Outside Agency
05:00 - 05:30 Bionicle
05:30 - 06:00 Bionicle vs Igneon System
06:00 - 06:30 Bionicle
TERROR06:30 - 07:00 Bionicle