Shoutbox | Zoeken
 Antwoord op onderwerp Vorige  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Volgende
Ongelezen bericht Geplaatst op 30-09-2019, 19:50 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

DediQated

12:00-13:30 – Pavo, Technoboy, Tuneboy, Isaac
13:30-14:00 – Donkey Roller [Live]
14:00-15:00 – Brennen Heart, Frontliner, Coone
15:00-15:45 – Prophet & Zany
15:45-16:15 – D-Block & S-Te-Fan
16:15-17:30 – Heady, Wildstylez, Noisecontrollers
17:30-18:00 - Wild Motherfuckers [Live]
18:00-18:30 – Project One [Live]
18:30-21:00
21:00-22:00 - Roughstate
22:00-23:00 – Phutere Noize, D-Sturb, Sub Zero Project

Zo iets lijkt mij wel mooi. Zit nog gat in van 2.5u die ergens opgevuld zou mogen worden.
Deepack, Davide Sonar, Dana ofzo kunnen er ergens nog in.
Ongelezen bericht Geplaatst op 30-09-2019, 21:33 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

DediQated


12:00-13:30 Scot Project & Cosmic Gate
13:30-15:00 Technoboy, Dana, DHHD (Qlubtempo Parade)
15:00-16:00 Southstyling Donkeytek Show live
16:00-17:30 Noisecontrollers, Headhunterz, Wildstylez
17:30-19:00 Brennan Heart, Tatanka, The Prophet
19:00-20:30 Paul Elstak & MC Gijs van Delft present Legioenzaal classics
20:30-22:00 Crypsis, B-Front, Adaro
22:00-23:00 Dreamteam (Dano, Gizmo, The Prophet, Buzz Fuzz)
Ongelezen bericht Geplaatst op 01-10-2019, 16:29 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

DediQated (Half reëel, half 'doen ze toch niet')

12:00 - 14:00 Qlubtempo Parade (Pavo, Isaac, Luna, Dana, Zany, Deepack)
14:00 - 15:00 Italian Classics (TNT, Tat & Zat)
15:00 - 15:45 Fusion of Sound (The Pitcher, Zany, Donkey Rollers, Toneshifterz)
15:45 - 16:30 New Euphoric Generation (Adrenalize, Demi Kanon, Primeshock)
16:30 - 17:30 Headhunterz, Wildstylez, Noisecontrollers
17:30 - 18:00 Live: D-Block & S-Te-Fan pres. Ghost Stories
18:00 - 19:00 Frontliner, ANDY SVGE, Keltek, Sound Rush
19:00 - 19:45 B-Front, Phuture Noize, Sub Zero Project
19:45 - 20:15 Live: Clockartz & Chris One
20:15 - 21:00 Radical Redemption, Crypsis, E-Force, Adaro
21:00 - 21:45 Millennium Warriors (Nosferatu, Noize Suppressor, Evil Activities, Tha Playah, Endymion)
21:45 - 22:15 Live: Angerfist & Outblast
22:15 - 23:00 Sefa & Dr. Peacock in Concert

Ik verwacht nog wel Brennan Heart, Coone, Ran-D, Frequencerz en The Prophet.
Ongelezen bericht Geplaatst op 01-10-2019, 19:48 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Mooi om 22:15 richting de aftah :woot:
Ongelezen bericht Geplaatst op 09-10-2019, 01:00 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

corneelwr schreef:
19:00-20:30 DBSTF, Frontliner, Phuture Noize


Pff wat haha
Ongelezen bericht Geplaatst op 10-10-2019, 09:05 
 
Kraak... Piep...
Avatar gebruiker

DediQated:

12:00 - 12:30: Scot Project LIVE
12:30 - 13:30: The Prophet & Pavo & Luna pres. Qlubtempo
13:30 - 14:15: Triple T
14:15 - 15:00: Donkey Rollers
15:00 - 15:45: Brennan Heart & Frontliner & D-Block & S-Te-Fan
15:45 - 16:30: Coone & Psyko Punkz & Da Tweekaz
16:30 - 17:00: Showtek LIVE
17:00 - 17:45: Atmozfears & Sound Rush & KELTEK
17:45 - 18:45: 20 Years Of Anthems (Headhunterz & Wildstylez & Noisecontrollers)
18:45 - 19:30: Alpha Twins pres: Raw Classics
19:30 - 20:00: Phuture Noize & Myst & Sub Zero Project
20:00 - 21:00: Ran-D & Adaro & Frequencerz & B-Front pres. Roughstate
21:00 - 21:45: E-Force & Radical Redemption & Warface
21:45 - 22:30: Rebelion & Mind Dimension & Delete
22:30 - 23:00: Angerfist & Sefa
Ongelezen bericht Geplaatst op 10-10-2019, 09:17 
 
Hardtraxx Elite
Avatar gebruiker

Broken Balance schreef:
DediQated:


:surrender:
Ongelezen bericht Geplaatst op 10-10-2019, 10:09 
 
Hardtraxx Elite
Avatar gebruiker

Broken Balance schreef:
DediQated:

12:00 - 12:30: Scot Project LIVE
12:30 - 13:30: The Prophet & Pavo & Luna pres. Qlubtempo
13:30 - 14:15: Triple T
14:15 - 15:00: Donkey Rollers
15:00 - 15:45: Brennan Heart & Frontliner & D-Block & S-Te-Fan
15:45 - 16:30: Coone & Psyko Punkz & Da Tweekaz
16:30 - 17:00: Showtek LIVE
17:00 - 17:45: Atmozfears & Sound Rush & KELTEK
17:45 - 18:45: 20 Years Of Anthems (Headhunterz & Wildstylez & Noisecontrollers)
18:45 - 19:30: Alpha Twins pres: Raw Classics
19:30 - 20:00: Phuture Noize & Myst & Sub Zero Project
20:00 - 21:00: Ran-D & Adaro & Frequencerz & B-Front pres. Roughstate
21:00 - 21:45: E-Force & D-Sturb
21:45 - 22:30: Tha Playah Walking The Line LIVE (o.i.d.)
22:30 - 23:00: Angerfist & Sefa


Kleine fix :P Verder erg vet! Het zal maar zoiets worden :surrender:
Ongelezen bericht Geplaatst op 10-10-2019, 10:17 
 
Kraak... Piep...
Avatar gebruiker

Ik ging persoonlijk meer voor een redelijk realistische line-up. Gewoon van elke populaire hoek van hardstyle over 20 jaar iets pakken, hoewel ik Thera nog wel ergens zou tussen proppen. :P

Ik denk dat de twee grootste hardcore namen samen wel wat kunnen afsluiten. Q is namelijk nooit gefocust geweest op hardcore. Alleen Dominator deels en zelfs daar zie je meer Art Of Dance in terug. Zeker ook niet zoiets specifieks als Walking The Line :P
Ongelezen bericht Geplaatst op 13-10-2019, 15:41 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

Broken Balance schreef:
Ik ging persoonlijk meer voor een redelijk realistische line-up. Gewoon van elke populaire hoek van hardstyle over 20 jaar iets pakken, hoewel ik Thera nog wel ergens zou tussen proppen. :P


Thera i.p.v. Mind Dimension dan. Ongeacht dat Mind Dimension mokerdik is, ik verwacht niet dat hij op zo'n groot Q-Dance evenement zou staan. Thera zou hier beter passen.
Ongelezen bericht Geplaatst op 20-10-2019, 00:58 
 
Hardtraxx Elite
Avatar gebruiker

Ik zou het volgende wel tof vinden voor Dediqated:

12:00 - 13:00 Luna, Dana & Pavo
13:00 - 14:00 Technoboy, Isaac & Deepack
14:00 - 15:00 Zany, Brennan Heart & The Prophet
MC Ruffian

15:00 - 16:00 Frontliner, Zatox & D-Block & S-te-Fan
16:00 - 17:00 Sound Rush, Da Tweekaz & Coone
17:00 - 18:00 Headhunterz, Wildstylez & Noisecontrollers
MC Villain

18:00 - 19:00 Bass Modulators, KELTEK & Atmozfears
19:00 - 20:00 Phuture Noize, Frequencerz & Sub Zero Project
20:00 - 21:00 Ran-D, B-Front & Alpha²
MC DV8

21:00 - 22:00 D-Sturb, Rejecta & Rebellion
22:00 - 23:00 Warface, Radical Redemption & E-Force
MC Livid

23:00 - 00:00 Promo, Angerfist & Sefa
MC Da Mouth of Madness

Zowel qua DJ's als MC's een mooie reis door 20 jaar Q-Dance!
Ongelezen bericht Geplaatst op 24-10-2019, 20:04 
 
Hardtraxx Newbie

DediQated

12:00 13:00 Pavo
13:00 14:00 Dana ,Gizmo & Luna presents Qlubtempo
14:00 14:30 Daniele Mondello

14:30 15:00 B-Front vs Frontliner
15:00 16:00 Wildstylez, Sound Rush & Headhunterz
16:00 17:00 20 Years of HARD STYLE ( Technoboy - Isaac - The Prophet aka The Legends )

17:00 18:00 D-Block & S-te-fan ( Ghoststories Live )
18:00 19:00 Power Hour
19:00 19:30 Devin Wild , AtmozFears & Sub Zero Project

19:30 20:00 Phuture Noize , Keltek vs Act of Rage
20:00 21:00 Radical Redemption, Warface ,Rebelion
21:00 22:00 Promo,Ruffneck,Nosferatu, Tha Playah
22:00 22:30 Angerfist,Miss k8 ,Sefa "The Hardest Closing"
22:30 00:00 Endshow ..

Mc Villian / Mc Ruffian
Ongelezen bericht Geplaatst op 25-10-2019, 09:02 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Tmmy schreef:
22:30 00:00 Endshow ..

Das een hoop (binnen)vuurwerkjes dan.
Ongelezen bericht Geplaatst op 25-10-2019, 10:46 
 
Hardtraxx Newbie

Parvuz schreef:
Tmmy schreef:
22:30 00:00 Endshow ..

Das een hoop (binnen)vuurwerkjes dan.


Beetje zo als bij Awakenings dan zou mooi zijn om te zien :thumbsup:
Ongelezen bericht Geplaatst op 25-10-2019, 11:59 
 
Hardtraxx Elite
Avatar gebruiker

Qlass of the Year: 2006
HMH - Amsterdam

21:00 - 22:00 Tommy Pulse
22:00 - 23:00 Beholder & Balistic
23:00 - 00:00 Dana
00:00 - 01:00 Isaac
01:00 - 02:00 Tatanka
02:00 - 03:00 Deepack
03:00 - 04:00 The Prophet
04:00 - 05:00 Zany
05:00 - 06:00 Technoboy
06:00 - 07:00 Alpha Twins

Volgende editie: Qlass of the Year: 2013 (of een ander jaartal :) )
Ongelezen bericht Geplaatst op 29-10-2019, 10:34 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

zeke schreef:
Qlass of the Year: 2006
HMH - Amsterdam

21:00 - 22:00 Tommy Pulse
22:00 - 23:00 Beholder & Balistic
23:00 - 00:00 Dana
00:00 - 01:00 Isaac
01:00 - 02:00 Tatanka
02:00 - 03:00 Deepack
03:00 - 04:00 The Prophet
04:00 - 05:00 Zany
05:00 - 06:00 Technoboy
06:00 - 07:00 Alpha Twins

Volgende editie: Qlass of the Year: 2013 (of een ander jaartal :) )

:drool:
Ongelezen bericht Geplaatst op 12-11-2019, 23:11 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

De Samenzwering

14:00-15:30 Bas & Ram
15:30-17:00 Warmduscher & A*S*Y*S
17:00-18:30 Pavo & Pila
18:30-20:00 The Beholder
20:00-21:30 Zany
21:30-23:00 The Prophet
23:00-00:30 Promo
00:30-02:00 Bass-D & Vince
Ongelezen bericht Geplaatst op 14-11-2019, 10:55 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Mochten we ooit ons concept helemaal uitbouwen, dan zouden we dat in 013 - Tilburg willen doen :D (Althans, dit is hoe ik het zou invullen, ik gok dat bram dit ook wel op deze manier zou invullen.
Zaal 1: Spectrum of the Harder Styles
13:00 - 14:30: Jay Reeve
14:30 - 15:30: Primeshock
15:30 - 16:30: The Pitcher presents This Is My Sound
16:30 - 18:00: Devin Wild
18:00 - 19:00: Atmozfears
19:00 - 19:30: B-front vs Atmozfears
19:30 - 20:30: B-front
20:30 - 21:30: Clockartz
21:30 - 23:00: Delete vs Vazard (10 Years of Spoontech set)

Zaal 2: Spectrum of Hardtraxx
13:00 - 14:30: Nuracore
14:30 - 16:00: Binary System
16:00 - 18:00: Demotion vs Cro
18:00 - 19:30: Helicaze
19:30 - 21:30: Spectra vs Gaia
21:30 - 23:00: Bionicle
Ongelezen bericht Geplaatst op 30-11-2019, 21:52 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Gewoon een euforisch nachtje

22:00 - 23:00 | Solstice
23:00 - 00:00 | Primeshock
00:00 - 01:00 | The Pitcher Classics
01:00 - 02:00 | Atmozfears & Devin wild
02:00 - 03:00 | Wildstylez
03:00 - 04:00 | Noisecontrollers
04:00 - 05:00 | Phuture Noize
05:00 - 06:00 | B-Front
06:00 - 07:00 | MYST
Ongelezen bericht Geplaatst op 09-01-2020, 11:47 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Concept voor een feest rondom Clockartz:

13:00 - 14:30 - CRO (early set)
14:30 - 15:30 - Spectra
15:30 - 16:30 - Clockartz - The Magic Show set
16:30 - 17:30 - Bass Modulators
17:30 - 18:30 - Clockartz presents Chord V
18:30 - 20:00 - B-front
20:00 - 21:00 - Clockartz
21:00 - 21:30 - Chris One vs Clockartz
21:30 - 22:30 - Chris One
22:30 - 23:00 - Ultimate Clockie-Closing
Ongelezen bericht Geplaatst op 11-01-2020, 16:04 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Hekzitter schreef:
Concept voor een feest rondom Clockartz:

13:00 - 14:30 - CRO (early set)

:thumbsup:

OT:
Spectrum in 1 zaal

13:00-14:30 Blear & CRO (early hardstyle/hardtrance)
14:30-15:30 Nuracore
15:30-16:30 Devin Wild
16:30-18:00 Geck-O
18:00-18:30 Spectra
18:30-20:00 Thera
20:00-21:00 Bionicle
21:00-22:00 Delete (Spoontech classics)
22:00-23:00 Vyral
Ongelezen bericht Geplaatst op 12-01-2020, 01:00 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

corneelwr schreef:
Hekzitter schreef:
Concept voor een feest rondom Clockartz:

13:00 - 14:30 - CRO (early set)

:thumbsup:

OT:
Spectrum in 1 zaal

13:00-14:30 Blear & CRO (early hardstyle/hardtrance)
14:30-15:30 Nuracore
15:30-16:30 Devin Wild
16:30-18:00 Geck-O
18:00-18:30 Spectra
18:30-20:00 Thera
20:00-21:00 Bionicle
21:00-22:00 Delete (Spoontech classics)
22:00-23:00 Vyral


Haha Bram en ik zijn bezig met de line-up voor een volgende editie van Spectrum en het lijkt er qua line-up best veel op! :clap:
Ongelezen bericht Geplaatst op 12-01-2020, 07:14 
 
Hardtraxx Addict
Avatar gebruiker

Hekzitter schreef:
Concept voor een feest rondom Clockartz:

13:00 - 14:30 - CRO (early set)
14:30 - 15:30 - Spectra
15:30 - 16:30 - Clockartz - The Magic Show set
16:30 - 17:30 - Bass Modulators
17:30 - 18:30 - Clockartz presents Chord V
18:30 - 20:00 - B-front
20:00 - 21:00 - Clockartz
21:00 - 21:30 - Chris One vs Clockartz
21:30 - 22:30 - Chris One
22:30 - 23:00 - Ultimate Clockie-Closing


Mits Klok bier aanwezig.
Ongelezen bericht Geplaatst op 13-01-2020, 11:28 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Mark With A Tarrel schreef:
Hekzitter schreef:
Concept voor een feest rondom Clockartz:

13:00 - 14:30 - CRO (early set)
14:30 - 15:30 - Spectra
15:30 - 16:30 - Clockartz - The Magic Show set
16:30 - 17:30 - Bass Modulators
17:30 - 18:30 - Clockartz presents Chord V
18:30 - 20:00 - B-front
20:00 - 21:00 - Clockartz
21:00 - 21:30 - Chris One vs Clockartz
21:30 - 22:30 - Chris One
22:30 - 23:00 - Ultimate Clockie-Closing


Mits Klok bier aanwezig.


Alleen lauwwarm voor de echte connaisseurs
Ongelezen bericht Geplaatst op 21-01-2020, 23:17 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

X-Qlusive Phuture Noize

Zaal 1

MC DL
22:00 - 23:00 - Josh & Wesz
23:00 - 00:30 - Phuture Noize 2012 t/m 2017
00:30 - 01:30 - D-Block & S-Te-Fan
01:30 - 02:15 - Phuture Noize Presents Silver Bullet
02:15 - 03:30 - B-Front & Myst
03:30 - 04:30 - Sub Zero Project & Phuture Noize
04:30 - 05:15 - Apexx
05:15 - 06:00 - D-Sturb & Phuture Noize
06:00 - 06:30 - Gunz For Hire
06:30 - 07:00 - Sefa & Phuture Noize


Zaal 2

22:00 - 23:30 - Uncaged
23:30 - 00:30 - Prefix (geen idee wat zijn nieuwe naam is)
00:30 - 01:30 - D-Attack
01:30 - 02:30 - Udex
02:30 - 03:30 - Voidex
03:30 - 04:30 - Deepack
04:30 - 05:00 - Chris One
Antwoord op onderwerp Vorige  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Volgende
Forumoverzicht » Algemeen » Algemeen