Shoutbox | Zoeken
 Antwoord op onderwerp Vorige  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Volgende
Ongelezen bericht Geplaatst op 28-09-2018, 12:38 
 
Hardtraxx Addict
Avatar gebruiker

Hard Bass - The Last Formation

Team Blue
Sound Rush
KELTEK
Devin Wild
Live: D-Block & S-Te-Fan

Team Green
Headhunterz
Noisecontrollers
Wildstylez
Live: Atmozfears

Team Yellow
Phuture Noize
B-Front
Sub Zero Project
Live: D-Sturb ''Level 3: The Breakthrough''

Team Red
Adaro
Clockartz
Warface
Live: Delete VIP
Ongelezen bericht Geplaatst op 28-09-2018, 12:43 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

Waar kan ik tekenen?
Ongelezen bericht Geplaatst op 28-09-2018, 13:06 
 
Hardtraxx Newbie

Uniforce schreef:
Hard Bass - The Last Formation

Team Blue
Sound Rush
KELTEK
Devin Wild
Live: D-Block & S-Te-Fan

Team Green
Headhunterz
Noisecontrollers
Wildstylez
Live: Atmozfears

Team Yellow
Phuture Noize
B-Front
Sub Zero Project
Live: D-Sturb ''Level 3: The Breakthrough''

Team Red
Adaro
Clockartz
Warface
Live: Delete VIP


Vette line up! Al zou ik Live: Noisecontrollers ook wel eens willen zien. Die man heeft zo ontzettend veel tracks gemaakt dat dit ongetwijfeld een dik setje moet kunnen worden :loving:
Ongelezen bericht Geplaatst op 05-10-2018, 16:23 
 
Hardtraxxer

Hard Bass 2019

Opening: Luna

Team Blue:
Devin Wild
Atmozfears
D-Block & S-Te-Fan
Live: KELTEK

Team Green:
Headhunterz
Noisecontrollers
Wildstylez
Live: Crypsis & Chain Reaction: Unlike Others

Team Yellow:
Phuture Noize
Sub Zero Project
Radical Redemption (Alleen Melodische Nummers) xd
Live: D-Sturb Level 3

Team Red:
Delete
E-Force
Clockartz
Live: Regain Out of Bounds

Edit: Omdat het de laatste editie is zou het misschien vet zijn om elk team en elke live act hun eigen ost te maken. (ja 8 in totaal) xd. kan nog behoorlijk vet zijn
Ongelezen bericht Geplaatst op 05-10-2018, 17:50 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

^ Dit vind ik nou oprecht een leuke, semi-realistische lineup. Zou zeker gaan :)
Ongelezen bericht Geplaatst op 06-10-2018, 18:21 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

Uniforce schreef:
Hard Bass - The Last Formation
Lineup


Waar kan ik tekenen? :drool:
Ongelezen bericht Geplaatst op 06-10-2018, 18:37 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

Josh&Wesz

Team blue:
Keltek
Adrenalize
Devin wild
Wasted penguinz live (lijkt me best interessant!)

Team Green:
Noisecontrollers
Headhunterz
Andy Svge
D-Block&S-te-Fan live

Team Yellow
Phuture noize
Myst
Bass chaserz
B-Freqz Live

Team Red
Mind dimension (een man mag dromen :loving: )
Delete
Regain
Warforce live(aangezien het de laatste keer is)

:)
Ongelezen bericht Geplaatst op 07-10-2018, 01:12 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

Opener: Geck-O

Team Blue
ANDY SVGE
Devin Wild
Sound Rush
Live: KELTEK

Team Green
Noisecontrollers
Headhunterz
Wildstylez
Live: Blademasterz

Team Yellow
B-Front
MYST
Phuture Noize
Live: D-Sturb "Level 3"

Team Red
Delete
Regain
Thera
Live: Spoontechnicians (Mind Dimension vs. The Purge vs. Vyral)

The perfect Hard Bass doesn't exi....
Ongelezen bericht Geplaatst op 07-10-2018, 21:35 
 
Kraak... Piep...
Avatar gebruiker

Convoi 2019 (1,5 Uur Setjes)

22:00 - 23:30 380 Volt
23:30 - 01:00 Sacerdos Vigilia
01:00 - 02:30 Innominate
02:30 - 04:00 Dither Classics Set
04:00 - 05:30 DJIPE
05:30 - 07:00 Khaoz Engine

Als we oude namen terug mochten hebben

22:00 - 23:30 380 Volt
23:30 - 01:00 KRTM & Tymon
01:00 - 02:30 Somniac One
02:30 - 04:00 Ophidian Blackbox
04:00 - 05:30 Dither Classics Set
05:30 - 07:00 DJIPE
Ongelezen bericht Geplaatst op 08-10-2018, 15:07 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

Hard Bass 2019

OPENER

MEAN MACHINE

BLUE

Wildstylez
Bass Modulators
KELTEK
D-Block & S-te-Fan LIVE

GREEN

Atmozfears
Headhunterz
Noisecontrollers
Phuture Noize LIVE

YELLOW

B-Front
Adaro
Myst
Sub Zero Project LIVE

RED

Radical Redemption
D-Sturb
Warface
Delete LIVE
Ongelezen bericht Geplaatst op 08-10-2018, 18:56 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

“WOW WOW lets you relive the memories of 2018, ranging from colourful madness to the unforgettable moments we experienced as one tribe.”

21:00-22:30 Primeshock
22:30-23:30 Keltek
23:30-0:15 Aftellen met Zazafront
0:15-1:00 Project One
1:00-2:00 D-Block & S-te-Fan
2:00-3:00 Atmozfears
3:00-3:45 Phuture Noize presents Black Mirror Society
3:45-4:15 Frequencerz - stealth mode
4:15-5:15 Sub Zero Project
5:15-6:15 Warface
6:15-7:00 Sefa vs dr. Peacock
Ongelezen bericht Geplaatst op 09-10-2018, 08:50 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Stinson schreef:
“WOW WOW lets you relive the memories of 2018, ranging from colourful madness to the unforgettable moments we experienced as one tribe.”

21:00-22:30 Primeshock
22:30-23:30 Keltek
23:30-0:15 Aftellen met Zazafront
0:15-1:00 Project One
1:00-2:00 D-Block & S-te-Fan
2:00-3:00 Atmozfears
3:00-3:45 Phuture Noize presents Black Mirror Society
3:45-4:15 Frequencerz - stealth mode
4:15-5:15 Sub Zero Project
5:15-6:15 Warface
6:15-7:00 Sefa vs dr. Peacock

Gvd met die openingszin erbij ook echt. Zit ik hier op kantoor: 'Huh wtf line-up van Wow Wow is er al inclusief timetable'
Ongelezen bericht Geplaatst op 09-10-2018, 18:07 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

Fuzzylogic schreef:
Stinson schreef:
“WOW WOW lets you relive the memories of 2018, ranging from colourful madness to the unforgettable moments we experienced as one tribe.”

21:00-22:30 Primeshock
22:30-23:30 Keltek
23:30-0:15 Aftellen met Zazafront
0:15-1:00 Project One
1:00-2:00 D-Block & S-te-Fan
2:00-3:00 Atmozfears
3:00-3:45 Phuture Noize presents Black Mirror Society
3:45-4:15 Frequencerz - stealth mode
4:15-5:15 Sub Zero Project
5:15-6:15 Warface
6:15-7:00 Sefa vs dr. Peacock

Gvd met die openingszin erbij ook echt. Zit ik hier op kantoor: 'Huh wtf line-up van Wow Wow is er al inclusief timetable'


Had precies hetzelfde :lol:
Ongelezen bericht Geplaatst op 10-10-2018, 20:23 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

Hahah dan klinkt het als haalbare line-up, deze 3 zijn in elk geval al correct!

2:00-3:00 Atmozfears
3:00-3:45 Phuture Noize presents Black Mirror Society
3:45-4:15 Frequencerz
Ongelezen bericht Geplaatst op 11-10-2018, 15:13 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Vroeger Was Alles Beter 2019

Mainstage
14:00 - 15:30 Geck-O
15:30 - 16:30 Dutch Master
16:30 - 18:00 A-Lusion vs Scope DJ vs Josh & Wesz
18:00 - 18:30 Live: Abject
18:30 - 20:00 Headhunterz & Wildstylez
20:00 - 21:00 Waverider
21:00 - 22:00 Code Black
22:00 - 22:30 Live: Blademasterz
22:30 - 23:30 B-Front vs Zany
23:30 - 00:30 Noisecontrollers
00:30 - 01:00 Live: Donkey Rollers
Hosted by MC Da Syndrome

Talent Stage - Hosted by Hardtraxx
14:00 - 15:00 Blear (Early Special)
15:00 - 16:00 Nuracore
16:00 - 17:00 Mad II
17:00 - 18:00 Delt-A
18:00 - 19:00 Helicaze
19:00 - 20:00 Diffused
20:00 - 21:00 Chroman
21:00 - 22:00 Charger
22:00 - 23:00 2Faced
23:00 - 00:00 Bionicle
00:00 - 01:00 CRO
Hosted by MC Hoff
Ongelezen bericht Geplaatst op 11-10-2018, 20:29 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Fuzzylogic schreef:
Vroeger Was Alles Beter 2019

Mainstage
14:00 - 15:00 Geck-O
15:00 - 16:00 Dutch Master
16:00 - 17:30 A-Lusion vs Scope DJ vs Josh & Wesz
17:30 - 18:00 Live: Abject
18:30 - 20:00 Headhunterz & Wildstylez
20:00 - 21:00 Waverider
21:00 - 22:00 Code Black
22:00 - 22:30 Live: Blademasterz
22:30 - 23:30 B-Front vs Zany
23:30 - 00:30 Noisecontrollers
00:30 - 01:00 Live: Donkey Rollers
Hosted by MC Da Syndrome

Talent Stage - Hosted by Hardtraxx
14:00 - 15:00 Blear (Early Special)
15:00 - 16:00 Nuracore
16:00 - 17:00 Mad II
17:00 - 18:00 Delt-A
18:00 - 19:00 Helicaze
19:00 - 20:00 Diffused
20:00 - 21:00 Chroman
21:00 - 22:00 Charger
22:00 - 23:00 2Faced
23:00 - 00:00 Bionicle
00:00 - 01:00 CRO
Hosted by MC Hoff


Waar teken ik ?

Oh ja en MC Hoff :loving:
Ongelezen bericht Geplaatst op 14-10-2018, 15:37 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Fuzzylogic schreef:
Vroeger Was Alles Beter 2019

Mainstage
14:00 - 15:30 Geck-O
15:30 - 16:30 Dutch Master
16:30 - 18:00 A-Lusion vs Scope DJ vs Josh & Wesz
18:00 - 18:30 Live: Abject
18:30 - 20:00 Headhunterz & Wildstylez
20:00 - 21:00 Waverider
21:00 - 22:00 Code Black
22:00 - 22:30 Live: Blademasterz
22:30 - 23:30 B-Front vs Zany
23:30 - 00:30 Noisecontrollers
00:30 - 01:00 Live: Donkey Rollers
Hosted by MC Da Syndrome

Talent Stage - Hosted by Hardtraxx
14:00 - 15:00 Blear (Early Special)
15:00 - 16:00 Nuracore
16:00 - 17:00 Mad II
17:00 - 18:00 Delt-A
18:00 - 19:00 Helicaze
19:00 - 20:00 Diffused
20:00 - 21:00 Chroman
21:00 - 22:00 Charger
22:00 - 23:00 2Faced
23:00 - 00:00 Bionicle
00:00 - 01:00 CRO
Hosted by MC Hoff

Hele dag in zaal 2 te vinden, broodjes saté van Henk en Kevin?
Ongelezen bericht Geplaatst op 15-10-2018, 14:41 
 
Hardtraxxer

22.00 - 23.00: Technoboy & Tuneboy

BLUE

Andy SVGE
Sound Rush
KELTEK
Headhunterz LIVE

GREEN

Wildstylez
D-Block & S-Te-Fan
Noisecontrollers
Phuture Noize & B-Front LIVE

YELLOW

MYST
Digital Punk (Nieuwe album is echt heel tof)
Sub Zero project
Crypsis & Chain Reaction presents unlike others LIVE

RED

Radical Redemption
Rooler
Chris One
End of Line recordings (Warface, Delete, D-Sturb, Killshot & Artifact) LIVE
Ongelezen bericht Geplaatst op 15-10-2018, 14:50 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

corneelwr schreef:
Fuzzylogic schreef:
Vroeger Was Alles Beter 2019

Mainstage
14:00 - 15:30 Geck-O
15:30 - 16:30 Dutch Master
16:30 - 18:00 A-Lusion vs Scope DJ vs Josh & Wesz
18:00 - 18:30 Live: Abject
18:30 - 20:00 Headhunterz & Wildstylez
20:00 - 21:00 Waverider
21:00 - 22:00 Code Black
22:00 - 22:30 Live: Blademasterz
22:30 - 23:30 B-Front vs Zany
23:30 - 00:30 Noisecontrollers
00:30 - 01:00 Live: Donkey Rollers
Hosted by MC Da Syndrome

Talent Stage - Hosted by Hardtraxx
14:00 - 15:00 Blear (Early Special)
15:00 - 16:00 Nuracore
16:00 - 17:00 Mad II
17:00 - 18:00 Delt-A
18:00 - 19:00 Helicaze
19:00 - 20:00 Diffused
20:00 - 21:00 Chroman
21:00 - 22:00 Charger
22:00 - 23:00 2Faced
23:00 - 00:00 Bionicle
00:00 - 01:00 CRO
Hosted by MC Hoff

Hele dag in zaal 2 te vinden, broodjes saté van Henk en Kevin?


Alleen die hoofdzaal al :loving:
Ongelezen bericht Geplaatst op 15-10-2018, 15:36 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Broodje Saté achter de decks pls
Ongelezen bericht Geplaatst op 15-10-2018, 18:41 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Delt-A schreef:
Broodje Saté achter de decks pls

Staat ook in mijn contract, anders geen booking :list:
Ongelezen bericht Geplaatst op 16-10-2018, 11:29 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Of combineer die shit :drool: (niet de moeite genomen om de tijd wat beter te verdelen maar you get the idea)

14:00 - 15:30 Geck-O vs Blear
15:30 - 16:30 Dutch Master vs Nuracore
16:30 - 18:00 A-Lusion vs Scope DJ vs Josh & Wesz vs Mad II
18:00 - 18:30 Abject vs Delt-A
18:30 - 20:00 Headhunterz & Wildstylez vs Helicaze
20:00 - 21:00 Waverider vs Diffused
21:00 - 22:00 Code Black vs Chroman
22:00 - 22:30 Blademasterz Charger
22:30 - 23:30 B-Front vs Zany vs 2Faced
23:30 - 00:30 Noisecontrollers vs Bionicle
00:30 - 01:00 Donkey Rollers vs CRO
Hosted by MC Da Syndrome & MC Hoff
Ongelezen bericht Geplaatst op 16-10-2018, 12:48 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Pfff blijven dromen :lol: Shockerz lezen jullie mee?!?!?!?!?!

Rickzel schreef:
Hosted by MC Da Syndrome & MC Hoff

Dit wordt wat :lol:
Ongelezen bericht Geplaatst op 16-10-2018, 14:38 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Fuzzylogic schreef:
Pfff blijven dromen :lol: Shockerz lezen jullie mee?!?!?!?!?!

Rickzel schreef:
Hosted by MC Da Syndrome & MC Hoff

Dit wordt wat :lol:


hahaha mooi toch, die kut HT'ers om die obscure hitjes er bij te pakken die die gasten zelf vergeten :lol:
Ongelezen bericht Geplaatst op 16-10-2018, 16:51 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Fuzzylogic schreef:
Rickzel schreef:
Hosted by MC Da Syndrome & MC Hoff

Dit wordt wat :lol:


:lol:
Antwoord op onderwerp Vorige  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Volgende
Forumoverzicht » Algemeen » Algemeen