Goed werk van Zany en kornuiten
A
De sfeer in deze track is echt ongekend. De melodie is uplifting maar toch ook tegerlijkertijd duister en dan die kicks er onder, wat een plaat! Vind het moeilijk om uit te leggen, maa rheb het toch geprobeert! Voor mij beter dan het origineel! Niet al te veel verandert, maar wel lekker opgepumt!

Heerlijke plaat, die sfeer in het nummer is echt lekker. Het klonk gister op de main van Decibel tijdens Zany's set echt lekker.
Nee, ik vind het origineel toch beter. Vond hem tijdens the qontinent behoorlijk vet klinken, maar nu ik hem zo achter de pc hoor vind ik hem minder. Mist naar mijn idee sfeer, kan niet precies uitleggen hoe, maar het origineel sleept me meer mee.
Kicks in de intro van deze mix zijn wel sterker tegenover die van het origineel, in de climax is dat andersom. Al met al toch een behoorlijk geslaagde remix
.
Kicks in de intro van deze mix zijn wel sterker tegenover die van het origineel, in de climax is dat andersom. Al met al toch een behoorlijk geslaagde remix
Dit... moet eigenlijk een mashup maken van de intro van titan en melo orgineel dan heb je een beest van een nummerwrote:Nee, ik vind het origineel toch beter. Vond hem tijdens the qontinent behoorlijk vet klinken, maar nu ik hem zo achter de pc hoor vind ik hem minder. Mist naar mijn idee sfeer, kan niet precies uitleggen hoe, maar het origineel sleept me meer mee.
Kicks in de intro van deze mix zijn wel sterker tegenover die van het origineel, in de climax is dat andersom. Al met al toch een behoorlijk geslaagde remix.
Dat, echt heel vet ditwrote:Meesterwerk
T
Hardtraxx Veteran
last seen Oct 2021
5,204 postssince 2009
hoe die climax er in komt, dat blijft gewoon heerlijk!
Orgineel is trouwens ook lekker, kan niet kiezen wat beter is
Orgineel is trouwens ook lekker, kan niet kiezen wat beter is
Released
