Dit, net als in bijna alle mainstream tracks van Atmozfears, mist dit ook weer kracht.wrote:Slappe remix van een ontzettend bazig origineel.
HS Single
Wildstylez - Delay Distortion (Atmozfears Remix) (SCANTRAXX125)
- Label
- Scantraxx
- Catalogue number
- SCANTRAXX125
L
Hardtraxx Veteran
last seen Feb 2024
3,473 postssince 2013
Durfde hem eerst niet te luisteren, origineel is zo baas. Maar aangezien ik best fan van deze 2 ben, toch maar gaan luisteren. Het is niet eens zo heel slecht, maar met het origineel in je achterhoofd is het idd een kansloze missie om het echt goed te vinden.
Toch thumbs up voor de ballen om het te remixen.
Toch thumbs up voor de ballen om het te remixen.
Op zichzelf is dit een prima plaat, helaas ga je hem al snel vergelijken met hem het origineel. Het origineel is wat mij betreft 1 van de betere muzikale stukken ooit gemaakt.
T
Hardtraxxer
last seen Jan 2023
51 postssince 2010
Heb maar snel het origineel opgezet, wil deze "plaat" zo snel mogelijk vergeten 
Kansloos kutplaat waardeloos schandalig vreselijk aan de schandpaal ermee.
Het doet me helemaal niks. Zo beter?wrote:Dit soort reacties... En het dan gek vinden dat artiesten weglopen van Hardtraxx. Onderbouw gewoon eens fatsoenlijk wat je van iets vind. Dit is gewoon alles kut enter. Daar heeft helemaal niemand wat aan.wrote:Geen bal aan, next.
Verder vind ik het een geslaagde plaat! Of hij het origineel overtreft, dat durf ik niet helemaal te zeggen. Denk het niet. Opzich vind ik het een goed punt dat je herkenbare elementen terug hoort. Het komt lekker uit de verf en het is natuurlijk een remix.
B
Origineel valt niet te overtreffen! maar wel leuk geprobeerd
W
Hardtraxxer
last seen 20 hours ago
118 postssince 2012
Het origineel heeft een heel speciaal plekje bij me dus niks dat dat kan overtreffen.. Zeker dit niet.
C
Hardtraxxer
last seen Aug 2026
88 postssince 2013
Nee sorry....
Orgineel is beter!
Orgineel is beter!
W
Hardtraxxer
last seen Nov 2013
308 postssince 2012
Midintro vond ik best gaaf, maar vanaf de break vind ik het eigenlijk helemaal niks meer. Break past totaal niet, melodie pakt me totaal niet, kicks gaan me te hoog.
Helaas, dit gaat een niet worden voor mij.
Helaas, dit gaat een niet worden voor mij.
Released on Scantraxx
