Nu heb je mijn interesse wel direct getemperd hah. Zo keek ik er nog niet naar.wrote:Misschien is dat niet een hardstyle track, aangezien die bij Epilogue staatwrote:Benieuwd naar who am I really. Als dat zo'n vette follow up wordt van who I really am..![]()
Wordt zo'n vette cd.
Related topics
Active topics in Tracks
Moderators
-
RHardtraxx Veteran
- 5555 posts member since 2013
- last seen 20 days ago
Dan is de teleurstelling niet zo groot straks. Maar als het straks wel een dikke afsluiter is...
Anxiety Crash is bizar vet
Heb veel zin in dit album, wordt gruwelijk.
Heb veel zin in dit album, wordt gruwelijk.
wrote: Heb veel zin in dit album, wordt gruwelijk.
Hopelijk draait hij zaterdag al wat niet eerder vertoonde plaatjes en host hij de eerstvolgende spooncast 
Zoveel zin in dit album. Hopelijk een hardcopy kunnen bemachtigen op het feest. 
-
MHardtraxxer
- 211 posts member since 2017
- last seen Feb 2024
Is er een mede hardtraxxer die voor mij een hardcopy kan bemachtigen op het feest? 
Uiteraard van te voren betalen en eventuele verzendkosten worden ook vergoed. Met de kennis van nu was ik naar Vazard gegaan ipv Qapital
Uiteraard van te voren betalen en eventuele verzendkosten worden ook vergoed. Met de kennis van nu was ik naar Vazard gegaan ipv Qapital
Begrijp me niet verkeerd, maar wat is tegenwoordig nog de meerwaarde om een CD fysiek aan te schaffen, buiten het feit dat je dan kan zeggen dat je die CD met fancy hoesje in je kast hebt staan?
-
RHardtraxx Veteran
- 5555 posts member since 2013
- last seen 20 days ago
Precies hierom.wrote:Begrijp me niet verkeerd, maar wat is tegenwoordig nog de meerwaarde om een CD fysiek aan te schaffen, buiten het feit dat je dan kan zeggen dat je die CD met fancy hoesje in je kast hebt staan?
Dan verkoop je de kaart voor Qapital en kom je toch hierheen. Qapital kan in 2019 wel weer.wrote:Is er een mede hardtraxxer die voor mij een hardcopy kan bemachtigen op het feest?
Uiteraard van te voren betalen en eventuele verzendkosten worden ook vergoed. Met de kennis van nu was ik naar Vazard gegaan ipv Qapital
Buiten dat heeft mijn ouders auto (waar ik mee rijd) alleen een cd speler erin dus om muziek te kunnen luisteren moet ik een cd'tje hebbenwrote:Begrijp me niet verkeerd, maar wat is tegenwoordig nog de meerwaarde om een CD fysiek aan te schaffen, buiten het feit dat je dan kan zeggen dat je die CD met fancy hoesje in je kast hebt staan?
Die is er niet. Maar alleen 't feit dat je iets wat je leuk vind in je kast hebt staan maakt 't die 15/20 euro wel waardwrote:Begrijp me niet verkeerd, maar wat is tegenwoordig nog de meerwaarde om een CD fysiek aan te schaffen, buiten het feit dat je dan kan zeggen dat je die CD met fancy hoesje in je kast hebt staan?
Ik heb een cd spelert in mijn auto dus ik vind dat wel ideaal en thuis kan ik het album gewoon op iTunes zetten en dan op mijn telefoon. Dus vandaar.wrote:Begrijp me niet verkeerd, maar wat is tegenwoordig nog de meerwaarde om een CD fysiek aan te schaffen, buiten het feit dat je dan kan zeggen dat je die CD met fancy hoesje in je kast hebt staan?
View on SoundCloud
HQ's
15:31 | 06. Vazard - Dreams or Memories
19:26 | 07. Vazard & Rachzilla - Musicbox 2.0
23:05 | 08. Vazard - Anxiety Crash
26:55 | 09. Vazard & Rooler - Endless Path
HQ's
15:31 | 06. Vazard - Dreams or Memories
19:26 | 07. Vazard & Rachzilla - Musicbox 2.0
23:05 | 08. Vazard - Anxiety Crash
26:55 | 09. Vazard & Rooler - Endless Path
Anxiety Crash is in hq echt bizar goed en die eerste kick in Musicbox 2.0 teringjantje 
-
BHardtraxx Veteran
- 4098 posts member since 2012
- last seen 17 days ago
Anxiety Crush doet me meteen aan Defqon denken 
Jezus christus man dit is echt niet normaal

Anxiety Crash klinkt echt heerlijk
Leuk om te horen dat Vazard zo vaak Thirty Seconds to Mars vocalen gebruikt
Leuk om te horen dat Vazard zo vaak Thirty Seconds to Mars vocalen gebruikt
Die 2.0 van Musicbox maakt de kans dat ik het origineel nog een keer live ga horen wel erg klein
Tipt ook net niet aan het origineel, eigenlijk
Anxiety Crash is dan wel weer heel vet inderdaad
Anxiety Crash is dan wel weer heel vet inderdaad
Anxiety Crash gaat voor mij TOTY worden. Alles aan die plaat klopt gewoon. 
Behalve de releasedatumwrote:Anxiety Crash gaat voor mij TOTY worden. Alles aan die plaat klopt gewoon.
Oh mijn god die trance melodie/atmosphere in Dreams or Memories.

Dit ja.wrote:Oh mijn god die trance melodie/atmosphere in Dreams or Memories.![]()
![]()
Moet zeggen dat mijn voorkeur toch zeker uitgaat naar de originele Musicbox. Climax bevat veel meer drive imo.
Anxiety Crash vond ik toch wat verder zonder de vocalen, daarmee was die wat "mysterieuzer". Ondanks dat gewoon een briljante plaat.
Endless Path ontzettend gaaf met die vocalen.
Ontzettend benieuwd naar de rest.