Active topics in Tracks

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Beheerder · 34 minutes ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Beheerder · 10 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 17 minutes ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 3 days ago
Cover: Thyron - Hell's Fire / Reincarnation
HS EP 2 tracks

Thyron - Hell's Fire / Reincarnation (FUSION206)

Label
Fusion Records
Catalogue number
FUSION206
  1. Hell's FireYouTube
  2. ReincarnationYouTube
T
Artiest
228 posts member since 2013
last seen Sep 2015
Thyron - Hell's Fire / Reincarnation (FUSION206)

Label: Fusion Records
WEB release: 20 januari

Tracks:
01. Hell's Fire
02. Reincarnation

Samples:
View on YouTube
View on YouTube
Bron:
--- BREAKING NEWS ---

Thyron is the youngest member of Fusion Records!

As some of you may know, signing to Fusion has been my biggest dream since the first day I tried to produce music.
Today, it's finally official: my dream has come true! And not only that, I also signed at the age of 16, which breaks Rebourne's record (signed when he was 17)!

I'm really proud of being able to 'live my dreams'! Words can't describe my feelings and I really would like to thank you all for the amazing support!

Check out the previews of my first EP (Hell's Fire / Reincarnation) and SHARE!
(L)
Last edited by Thyron on 06 Jan 2014 18:48, edited 1 time in total.
User avatar
Hardtraxx Veteran
3210 posts member since 2011
last seen 1 hour ago
Lekkere dreun kicks man! :loving:
I
Ik vind het wat standaard "raw" plaatjes! Kicks mogen in beide platen ook wat steviger imo! Reincarnation vind ik wel lekkerder dan Hell's Fire.

Maar eens kijken wat Thyron de komende tijd nog meer te bieden heeft, hij krijgt het voordeel van de twijfel :thumbup:
User avatar
Hardtraxx Veteran
17992 posts member since 2010
last seen Aug 2025
1e mid-intro van Reincarnation klinkt heerlijk, fijne sound van de kicks. Sowieso wel een fijne plaat.
Maar wat doet die Hardcore dr weer? Hier geen fan van.

Hell's Fire doet me helemaal niks.
User avatar
Hardtraxx Crew
11820 posts member since 2013
last seen Jun 2026
Reincarnation :worship:
Hell's Fire pakt me niet echt
User avatar
Hardtraxx Veteran
14531 posts member since 2010
last seen Jun 2026
Daveytl wrote:1e mid-intro van Reincarnation klinkt heerlijk, fijne sound van de kicks. Sowieso wel een fijne plaat.
Maar wat doet die Hardcore dr weer? Hier geen fan van
Dit. Hardcore vind ik persoonlijk overbodig.

Hell's Fire is wel leuk, maar niet meer dan dat.
R
Hardtraxx Elite
2297 posts member since 2012
last seen Jul 2017
Reincarnation is echt heel lekker, alleen jammer van het hardcore stukje.. had niet gehoeven imo
User avatar
Hardtraxx Veteran
17572 posts member since 2010
last seen 1 day ago
vind de kicks inderdaad nog niet erg overtuigend, en dat "hardcore" stukje had wmbt niet gehoeven, maar potentie is er zeker :)

tekenen bij Fusion doe je ook niet zomaar natuurlijk. ^^
S
Hardtraxxer
801 posts member since 2011
last seen Jul 2018
Reincarnation :thumbsup:
User avatar
Hardtraxx Veteran
3379 posts member since 2013
Reincarnation: hele dikke plaat! :worship:
Over het hardcore-gedeelte, kan op zich wel vet zijn mits het bij de track past. Dit vind ik helaas dan niet het geval, maar het is niet storend ofzo.

Hell's fire kan ik ook wel waarderen.

Over het algemeen een vrije sterke eerste release ^^
D
Hardtraxx Veteran
4969 posts member since 2012
Beide erg lekkere plaatjes! Hell's Fire heeft alleen de kicks een beetje op de achtergrond wat ik erg jammer vind.. Bij Reincarnation vind ik die versnelling in tegendeel tot de rest hier erg fijn!

Fijne release Thyron! :thumbup:
User avatar
Hardtraxx Crew
30636 posts member since 2010
last seen 17 minutes ago
Voor iemand die net begint met releasen klinkt dit best wel al volwassen, maar het doet me op de een of andere reden nog niet heel veel.

Al die breaks in Hell's Fire halen flink het tempo er uit. Ook de kicks vind ik niet geweldig, lijkt nauwelijks een punch in te zitten. Kicks in Reincarnation vallen ook al meteen (in negatieve zin) op, missen best wel veel kracht. Voor de rest vind ik het ook niet spannend genoeg, gewoon weer een nummer waar er de laatste tijd al zoveel van uit zijn gekomen.
User avatar
Hardtraxx Veteran
3923 posts member since 2009
last seen Dec 2017
Wat een punchloze blubkicks in Hells Fire. Vocals zijn ook niet mooi en lopen niet lekker. Melodie is ook niet bijzonder of spannend en de gehele plaat heeft weinig drive en energie, alleen het laatste stukje van de preview met die screech klinkt nog wel leuk.

Reincarnation: Weer punchloze bromkicks die totaal niet hard zijn. De screeches zijn opzich wel prima maar de climax mist kracht door de matige kicks. Versnelling voegt echt helemaal niets toe en laat alleen maar meer horen hoe matig de kick is.

Voor iemand van pas 16 jaar heeft het wel potentie maar hij moet eerst maar eens een eigen stijl ontwikkelen en z'n kicks wat verbeteren. Vind dit op dit moment nog lang niet op Fusion niveau zitten.
User avatar
Hardtraxx Newbie
24 posts member since 2011
last seen Apr 2014
Hell's Fire is niet verkeerd, maar je merkt dat deze meneer nog maar 16 jaar is. Reincarnation daarentegen gaat live echt hard volgens mij :drool:

Zit zeker potentie in!!!
User avatar
Hardtraxxer
264 posts member since 2013
last seen Apr 2018
IvoWII wrote: Kicks mogen in beide platen ook wat steviger imo!

Maar eens kijken wat Thyron de komende tijd nog meer te bieden heeft, hij krijgt het voordeel van de twijfel :thumbup:
Rickzel wrote:tekenen bij Fusion doe je ook niet zomaar natuurlijk. ^^
dit :thumbup:
M
Hardtraxx Veteran
14193 posts member since 2013
Snitch_MP wrote:Reincarnation :thumbsup:
User avatar
Hardtraxx Veteran
6071 posts member since 2011
last seen Jan 2022
Reincarnation vind ik best vet, hardcore gedeelte is dan weer jammer. Zekere potentie, maar ook zeker hard werken aan de kicks vooral als je probeert 'raw' over te komen.
User avatar
Hardtraxx Addict
1494 posts member since 2011
last seen Aug 2016
Hell's Fire doet me helemaal niets, Reincarnation daarentegen is erg gaaf. Kicks zijn missen zoals eerder genoemd nog wel aardig wat lagen.
L
Hardtraxx Veteran
3475 posts member since 2013
last seen Feb 2024
Destination wrote:Beide erg lekkere plaatjes! Hell's Fire heeft alleen de kicks een beetje op de achtergrond wat ik erg jammer vind.. Bij Reincarnation vind ik die versnelling in tegendeel tot de rest hier erg fijn!

Fijne release Thyron! :thumbup:
User avatar
Aan het typen...
11374 posts member since 2008
last seen Oct 2024
Anders zet je het volume van je previews even 2x zo hard...
T
Hardtraxx Elite
2257 posts member since 2011
last seen Jun 2026
Reincarnation :bomb:
C
Hardtraxx Elite
2263 posts member since 2011
last seen Mar 2024
Vette release Bas!
User avatar
Hardtraxx Crew
11820 posts member since 2013
last seen Jun 2026
20 januari releasedatum
User avatar
Hardtraxx Veteran
14697 posts member since 2009
last seen 35 minutes ago
En dan ben je 16. Damn. Of ben je ondertussen al 17? :P Dan is t stuk minder knap. Maar zijn prima plaatjes!
Mijn voorkeur gaat ook uit naar Reincarnation. Lekker sfeertje. Past prima bij Fusion jij.
T
Artiest
228 posts member since 2013
last seen Sep 2015
Parvuz wrote:En dan ben je 16. Damn. Of ben je ondertussen al 17? :P Dan is t stuk minder knap. Maar zijn prima plaatjes!
Mijn voorkeur gaat ook uit naar Reincarnation. Lekker sfeertje. Past prima bij Fusion jij.
Ik ben nog steeds 16! :D

Thanks allemaal! Ben erg druk bezig aan een heleboel nieuwe tracks en ga de feedback zeker meenemen! :thumbsup:

Mocht iemand vragen hebben of iets anders kwijt willen dan ben ik altijd bereikbaar via PB, social media of mail (thyron@fusionrecords.nl)! :)