Active topics in Tracks

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Beheerder · 12 minutes ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Beheerder · 11 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 1 hour ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 3 days ago
Cover: The Prophet - Reflections Of Your Darkside (Official Black Anthem 2012)
HS Single

The Prophet - Reflections Of Your Darkside (Official Black Anthem 2012) (SCSP037)

Label
Scantraxx Special
Catalogue number
SCSP037

Source: scantraxx.com

User avatar
Hardtraxx Veteran
3013 posts member since 2011
last seen 1 day ago
De meningen zijn hier overduidelijk lekker verdeeld.

De één vindt het een ongelofelijke kutplaat en de ander vind 'm weer heerlijk.
User avatar
Hardtraxxer
137 posts member since 2009
last seen Oct 2025
The Prophet draait nu het plaatje van HHZ: Just say my name, Thats all i need
User avatar
Hardtraxx Veteran
6071 posts member since 2010
last seen 16 days ago
Ik moet zeggen..... Best lekker plaatje :).

Intro is voor mij zeker in orde, zit een redelijk lekker duister sfeertje in....
Alleen, de break is wel erg lang en de kicks gaan weer nergens heen :cry: .

Dov, als je dit leest : Ja zelfs ik kan positief zijn over een track van je :thumbup:
A
Ik vind hem erg vet :)
User avatar
Hardtraxx Veteran
4894 posts member since 2010
last seen Sep 2020
Festuca wrote:
Maximum wrote:
Festuca wrote:Gewoon geproduceert door Audiofreq maargoed :)
Ik denk dat Ran-D ook een aardig handje geholpen heeft, als ik dit zo hoort. Is nog een redelijk lekker nummer geworden, zit een lekker sfeer in. :thumbup: Vind het alleen heel raar dat The Prophet voor de tweede keer op rij het anthem heeft mogen maken en dat hij dit zws niet alleen noch zelf gemaakt heeft. :/
nope alleen vocals
Bron? :P
User avatar
Hardtraxxer
360 posts member since 2009
last seen Apr 2024
Jesuz FUCKING Christ wat is dit :cry:
E
Hardtraxx Elite
2020 posts member since 2011
last seen Jul 2015
nope alleen vocals
die vocals zijn niet van ran-d denk ik . ze lijken er wel op. Maar the prophet gebruikt vaker dit soort vocals die op ran-d lijken. (denk aan The Prophet - Really Don't Care of zijn vorige Black anthem) Anders zou Ran-D ook wel credit krijgen.

edit: vocals zijn wel ran-d.
Jesuz FUCKING Christ wat is dit
Black 2012 anthem ;)
Last edited by emmerick on 11 Apr 2012 15:55, edited 1 time in total.
User avatar
Hardtraxx Elite
2642 posts member since 2011
last seen 15 days ago
Maximum wrote:
Festuca wrote:nope alleen vocals
Bron? :P
Wildstylez *inkoppertje* ^^

OT:
Eindelijk weer eens een degelijk plaatje van The Prophet, kicks hadden wat beter gekund, maar sfeer & drive zijn wat mij betreft goed gedaan. :)
Vocals van vorig jaar vond ik wel een stuk beter trouwens
J
Opzich is hij niet zo heeeeeel erg slecht, die vocals. >.<
User avatar
Hardtraxx Elite
2581 posts member since 2008
last seen May 2014
jaron123 wrote:
timmilo93 wrote:heb een beetje respect voor de the prophet, vind het een goed nummer lekkere sfeer en er is niks mis met die kicks. topanthem :clap:
Heeft btw niks met de track te maken :) , als je dit geen fijne track vindt kan je nog wel respect hebben voor de man.
Dat zeg je inderdaad helemaal correct. Het staat namelijk los van deze track dat ik geen respect voor 'm heb :D
D
Artiest
7488 posts member since 2010
last seen Apr 2019
Dat mensen dit nu echt slecht vinden vanwege de break en de pitch kicks. Die dingen die pitchen al sinds 2006, je moet een keer met de tijd mee gaan he mensen ;)
De break is gewoon een lekker mee zing moment, vette sfeer erin ook. Hele toffe intro sounds en die climax klapt er heerlijk op. Melodie was echt wennen, maar vind het nu zonde dat er geen 2de climax in voor komt. De outro is ook gewoon een lekker rag stukje. Vind dit echt een van de beste platen die ik heb gehoord het afgelopen jaar en we zijn tot nu toe al verwend met de tracks die we te horen hebben gekregen, dus zegt genoeg imo. ^^
User avatar
Aan het typen...
11374 posts member since 2008
last seen Oct 2024
Met de tijd meegaan is voor meelopers. De kicks hebben amper bass, zijn dus niet meer dan een hoopje gekraak. De vocals vind ik gay en cheesy. De melodie is simpel en niet bijzonder en de pitchkicks, tja daar zit tenminste nog wel een beetje bass in; maar blijven natuurlijk een afschuwelijk lelijk geluid. Vergelijk dit met Shock Your Senses en kijk hoe erg het gesteld is met de kwaliteit, originaliteit, diversiteit en creativiteit van deze plaat. Nee dit is gewoon zielig.
User avatar
Hardtraxxer
973 posts member since 2010
last seen Dec 2013
Ik vind dit een lekker plaatje! ^^
D
Artiest
7488 posts member since 2010
last seen Apr 2019
Lyst wrote:Met de tijd meegaan is voor meelopers. De kicks hebben amper bass, zijn dus niet meer dan een hoopje gekraak. De vocals vind ik gay en cheesy. De melodie is simpel en niet bijzonder en de pitchkicks, tja daar zit tenminste nog wel een beetje bass in; maar blijven natuurlijk een afschuwelijk lelijk geluid. Vergelijk dit met Shock Your Senses en kijk hoe erg het gesteld is met de kwaliteit, originaliteit, diversiteit en creativiteit van deze plaat. Nee dit is gewoon zielig.
Ik probeer de discussies vaak gewoon te vermijden tegenwoordig, maar ga er toch even op in.
Dat je met de tijd meegaan voor meelopers vindt is goed, dat je het cheesy en gay vocalen vindt maakt me allemaal ook niets uit. Alleen geen bass? Ik kan zowel horen als zien dat er echt wel een aardige portie laag in zit.
De termen die je verder noemt, kwaliteit, originaliteit en creativiteit zijn allemaal subjectief en verschillen dus per persoon. Ik vind de melodie namelijk erg origineel en creatief, ik vind de plaat ook kwaliteit uitstralen. Dan geef ik je diversiteit cadeau, aangezien die idd enigszins 'te bewijzen' valt. Hoewel zelfs dat al subjectief kan zijn.
User avatar
Aan het typen...
11374 posts member since 2008
last seen Oct 2024
Vergeleken met Shock Your Senses nog steeds?, kom toch op man. De afwerking in die plaat is toch vele malen beter, de plaat is 100x origineler (noem eens een plaat die er op lijkt) en de elementen zijn veelal vernieuwend. Dit is gewoon weer meer van hetzelfde.

Ik heb hier overigens twee subs staan (Logitech Z4 met bass voluit en Yamaha HS10W), maar er zit toch echt amper bass in deze plaat. Dus ik weet niet waar jij de lage tonen hoort, ik hoor ze alleen tijdens het pitchen. En ik heb nog nooit gehad dat iets live anders klonk dan thuis, dus schijnbaar is dit een betrouwbare weergave.
User avatar
Hardtraxx Elite
2281 posts member since 2008
last seen Apr 2021
Slim gedaan voor Sam.. Een track van hm die een stuk beter is dan de rest van zn plaatjes, en vervolgens wordt ie uitgebracht onder de naam van The Prophet... Overigens vind ik t best een lekker plaatje! Kicks hadden wat beter gekund, maar verder zit er iig wel een lekkere drive in
T
Hardtraxx Addict
1171 posts member since 2012
last seen Nov 2023
vind t wel een lekker plaatje opzich
alleen vind ik die vocalen vreselijk :sick:
E
Hardtraxx Elite
2020 posts member since 2011
last seen Jul 2015
View on YouTube
User avatar
Hardtraxx Veteran
10235 posts member since 2009
last seen Apr 2025
Hans Teeuwen verwoorde 't een keer erg mooi, iets in dat stukje met band..
User avatar
Hardtraxxer
956 posts member since 2010
last seen Aug 2026
Niet helemaal mijn trackje,maar ik heb WEL hele erge zin in BLACK!!! :clap:
T
Hardtraxx Newbie
25 posts member since 2012
last seen Jan 2014
jaron123 wrote:
timmilo93 wrote:heb een beetje respect voor de the prophet, vind het een goed nummer lekkere sfeer en er is niks mis met die kicks. topanthem :clap:
Heeft btw niks met de track te maken :) , als je dit geen fijne track vindt kan je nog wel respect hebben voor de man.
Ja maar veel mensen hier lopen hem wel af te zeiken :thumbup:
H
9 posts member since 2012
last seen Apr 2012
:/
User avatar
Hardtraxx Veteran
4198 posts member since 2010
last seen Mar 2020
Vindt dit nog redelijk goed te doen hoor.. Geen super plaat maar vind dat het nog redelijk in elkaar zit. :)
A
6 posts member since 2012
last seen Oct 2012
zit absoluut een sound van ran-d in!
K
Hardtraxx Addict
1848 posts member since 2011
last seen Aug 2023
Stiekem heb ik best wel medelijden met Dov. Komt er weer eens een aardig plaatje uit, gelooft niemand het. :P