lijkt me sterk dat die nog uitkomt...wrote:doe mij maar 'Noisecontrollers - The Darkside Of Emotions' op de B-Side.. die intro is zo geil!!!
Related topics
Active topics in Tracks
Moderators
Da's wel snel, hoorde deze voor het eerst bij The Prophet @ Q-Base 2007
maar alsnog wel lekker dat ze em releasen, gaat wel gekocht worden 
-
IHardtraxxer
- 376 posts member since 2009
- last seen Jun 2024
Tering vet nummer, vond ik toen al, nooit gedacht datie nog zou komen
tot ik het zag staan in de top-10 van NC, maar das ook al poosje geleden...
_0_
tot ik het zag staan in de top-10 van NC, maar das ook al poosje geleden...
_0_
Deze is zo nice, de originele was al netjes, maar deze is meesterlijk 
Het origineel komt uit 2008 maar deze refix uit 2010.wrote:ik dacht ook dat deze uit 2008 kwamwrote:Sow heeft dat even lang geduurd zeg.. Volgens mij is deze track van 2008 ofzo? Wel gaaf dat ie alsnog uitkomt
maar op de beginpost staat NC fix
dusja, mss dat ze hem nu releasen omdat hij beter klinkt ofzo.
-
XHardtraxxer
- 217 posts member since 2010
- last seen Dec 2016
Tering lekkere track!
-
MHardtraxx Newbie
- 11 posts member since 2010
- last seen Jun 2011
niks voor mij.... ben beter van NC gewend
zoveel verschil zit er toch niet tussen de Refix en de original??
Ik denk dat ze de refix releasen om dezelfde reden dat ze macabre in een nieuw jasje hebben gestopt. Voornamelijk de kwaliteit die met de nieuwste producers software natuurlijk veel hoger is dan 2 a 3 jaar terug.wrote:zoveel verschil zit er toch niet tussen de Refix en de original??
Ikzelf vind de kicks erg verbeterd, maar ja, ik hou nou eenmaal van die dreunende NC-kick, hoevaak ze hem ook gebruiken, elke keer blijft ie vet.
-
RHardtraxxer
- 73 posts member since 2009
- last seen Jun 2023
Precies! Zo hoop ik ook nog steeds op een release van Gaia 
-
VHardtraxxer
- 187 posts member since 2010
- last seen Apr 2012
x2wrote:Precies! Zo hoop ik ook nog steeds op een release van Gaia
Ja, wel vet dat deze gereleased wordt. Ben benieuwd naar de B kant als die er komt.wrote:wrote:Lekker nummertje van SMD
@ JolleNL,
Waar ik op duide was dat maar 1 lid van de NC SMD is.
En niet beide, vandaar dat ik die S weghaalde
Waar ik op duide was dat maar 1 lid van de NC SMD is.
En niet beide, vandaar dat ik die S weghaalde
SMD is toch gewoon 1 van de aliasen van Noisecontrollers dacht ik?wrote:Ja, wel vet dat deze gereleased wordt. Ben benieuwd naar de B kant als die er komt.wrote:wrote:Lekker nummertje van SMD
Haha ja weet ik maar waarom zou je hem Bas of Noisecontroller noemen? 
Gooi hier dan Dynamite Soundz bij op

of Noisecontrollers - Gaia (SMD refix) ofzo xD
-
FHardtraxx Veteran
- 6758 posts member since 2008
- last seen Nov 2020
Denk dat het ook wel zo kan zijn dat dit de enige track op deze release is.
-
RHardtraxxer
- 73 posts member since 2009
- last seen Jun 2023
Nee, dat kun je gewoon niet maken tegenwoordig
Minimaal 3 of 4 tracks is tegenwoordig al niet vreemd meer.. Kijk maar naar FUSION en nu begint Scantraxx ook
Minimaal 3 of 4 tracks is tegenwoordig al niet vreemd meer.. Kijk maar naar FUSION en nu begint Scantraxx ook
Waarom niet? SCSP is tegenwoordig ook alleen WEB release (als ik het goed heb?). Dan maken ze er geen probleem van om 1 nummer op een release te zetten lijkt me.wrote:Nee, dat kun je gewoon niet maken tegenwoordig![]()
Minimaal 3 of 4 tracks is tegenwoordig al niet vreemd meer.. Kijk maar naar FUSION en nu begint Scantraxx ook
+1 je haalt me de woorden uit mn mond, als je dan toch per track betaald waarom dan niet 1 net zoals showtek doetwrote:Waarom niet? SCSP is tegenwoordig ook alleen WEB release (als ik het goed heb?). Dan maken ze er geen probleem van om 1 nummer op een release te zetten lijkt me.wrote:Nee, dat kun je gewoon niet maken tegenwoordig![]()
Minimaal 3 of 4 tracks is tegenwoordig al niet vreemd meer.. Kijk maar naar FUSION en nu begint Scantraxx ook
-
LHardtraxxer
- 169 posts member since 2010
- last seen Oct 2025
Van mij mag Headhunterz - Forever Az One (Noisecontrollers Remix) hier nog wel bij op =) Die is ook niet vrijgegeven via zijn album/site ...