Last edited by Grozny on , edited 2 times in total.
Klinkt weer lekker, vocals zijn ook zo vet, waar komen die oorspronkelijk vandaan?
Zitten ook in Bloodcage - Strangle & Mutilate
Zitten ook in Bloodcage - Strangle & Mutilate
N
Hardtraxx Addict
last seen Mar 2021
1,982 postssince 2010
Vind dit niet zo veel bijzonders eerlijk gezegd...
Vind dit minder dan bijvoorbeeld Darkness is Calling/ The Worst Nightmare, maar alsnog klinkt dit dik
Deze style ligt mij wel
Deze style ligt mij wel
J
Hardtraxx Veteran
last seen 1 day ago
5,794 postssince 2011
100% mee eenswrote:Vind dit minder dan bijvoorbeeld Darkness is Calling/ The Worst Nightmare, maar alsnog klinkt dit dik![]()
Deze style ligt mij wel
Ik vind op de een of andere manier de Radical Redemption tracks altijd amateuristisch klinken, gewoon niet goed afgewerkt. Terwijl het idee achter de tracks best aardig is. 
Vind dit de minste van alle Radical Redemption-tracks. Vooral door die vocals. Als ik daaraan denk moet ik gelijk denken aan dat smerige, harde nummer van Angerfist... vergeleken daarmee is dit een kinderkermis-liedje.
Hij blijft maar produceren en het ligt ook allemaal precies in mijn straatje, heerlijk!
En het is ook logisch dat het nog wat amateuristisch klinkt lijkt me, hij is toch ook nog niet zo lang bezig?
Ik vind het echt een heerlijk stijltje, lekker duister
Maar z'n tracks weten me nooit echt helemaal te overtuigen, ben ook geen fan van z'n kicks
Maar z'n tracks weten me nooit echt helemaal te overtuigen, ben ook geen fan van z'n kicks
Leuke plaat maar niet super, vind zn andere veel beter 
J
Hardtraxx Veteran
last seen 1 day ago
5,794 postssince 2011
Die kicks doen het thuis niet echt goed, wel een dikke plaat verder. Hiermee kun je gewoon een hardcore setje openen man 
Of een overgang van Hardstyle naar Hardcorewrote:Die kicks doen het thuis niet echt goed, wel een dikke plaat verder. Hiermee kun je gewoon een hardcore setje openen man
OT: Vind 't een lekker plaatje, 't neigt misschien zelfs meer naar hardcore dan hardstyle, maar 't is hard
Ben echt heel erg benieuwd hoe dit soort kicks op een groot systeem klinken. Vind hem thuis idd niet echt lekker uit de verf komen..wrote:Die kicks doen het thuis niet echt goed, wel een dikke plaat verder. Hiermee kun je gewoon een hardcore setje openen man
Heb het idee dat dit nog beter in de hardcore sectie thuis is dan Debt Of Blood, maarja.
Tail loopt te lang door, daardoor verliezen de kicks vrijwel alle kracht en blijft er niet veel meer over dan de punch. Denk niet dat dit live echt hard gaat zijn, behalve dan voor de mensen die vinden dat de hoeveelheid bass de hardheid bepaald. Want bass zit er genoeg in.
S
Hardtraxxer
last seen Oct 2017
612 postssince 2011
geen verkeerd plaatje maar die kick overheerst te erg in de climax..
juist die melodie vind ik zo vet aan dit nummer, lekker die duistere sound
dus valt mij een beetje tegen helaas
juist die melodie vind ik zo vet aan dit nummer, lekker die duistere sound
dus valt mij een beetje tegen helaas
wel leuk maar niets speciaals imo, vind de 1e climax "wel oke".. 2e vind ik dan wel weer een stuk beter!
Bpm op 158 had van mij ook niet gehoeven
Bpm op 158 had van mij ook niet gehoeven
vind het helemaal geweldigg
Alleen die kickrolls vind ik echt zoo zwaar slecht klinken
Alleen die kickrolls vind ik echt zoo zwaar slecht klinken
P
Hardtraxx Veteran
last seen Jun 2017
3,957 postssince 2010
Vind 't meer hardcore..
Het BPM vind ik juist wel goed gekozen, want het past gewoon bij de track zo. De standaard van 150 bpm maakt mixen zo enorm saai tegenwoordig.
Track doet me verder niet zo veel, heb niet zo veel met hardcore.
Track doet me verder niet zo veel, heb niet zo veel met hardcore.
A
I agree..wrote:Vind 't meer hardcore..
