Had er al bang voor dat deze HQ ging tegenvallen. Live vind ik het gewoon een supervette plaat. Die climax 
Related topics
Active topics in Tracks
Moderators
Lijkt op een hamer die op een metalen schuurtje klapt. Niks voor mij.
Misschien dat ik verkeerd zit omdat ik Brutal nog niet live heb gehoord, maar Bombs Away blaast echt alles weg.wrote: Mee eens, maar deze gaat naar mijn mening wel een stuk harder op een feest dan een Bombs Away of een Breadstick. Doe mij dan toch maar liever deze track dan een van de 2 vorige
Jawel hoor, kijk maar eens buiten het HS hokjewrote:Harder en bruter dan dit kan niet heeeuuurr
mwaa, best leuk, maar komt niet eens in de buurt van Accumulated Filth of God's Child. Vind sowieso de laatste previews van het album maar tegenvallen.
-
AHardtraxx Addict
- 1827 posts member since 2011
- last seen Jun 2023
Snap al dat gezeik niet echt
Dit is toch gewoon heerlijk beukwerk
Kicks vind ik lekker hoor!
-
OHardtraxx Addict
- 1337 posts member since 2011
- last seen May 2016
Wat een BS, geef ik op YT een opmerking dat ik de kicks niet echt hard genoeg vind voor een nummer zoals dit, krijg ik van die haatreacties van een stelletje typjes alsof ze er iets van kennen..
Ik snap niet dat mensen er tijd willen insteken om mij te bestempelen als een hater, terwijl ik het totaal geen slecht nummer vind, maar gewoon een beetje minder dan verwacht.. Wat een klungels heb je toch op de wereld
Ik snap niet dat mensen er tijd willen insteken om mij te bestempelen als een hater, terwijl ik het totaal geen slecht nummer vind, maar gewoon een beetje minder dan verwacht.. Wat een klungels heb je toch op de wereld
Welkom in de wereld van mainstream muziek, waarin fanboys maar al te graag geilen op hun favorieten en anderen haten die hun favorieten afkraken.wrote:Wat een BS, geef ik op YT een opmerking dat ik de kicks niet echt hard genoeg vind voor een nummer zoals dit, krijg ik van die haatreacties van een stelletje typjes alsof ze er iets van kennen..
Ik snap niet dat mensen er tijd willen insteken om mij te bestempelen als een hater, terwijl ik het totaal geen slecht nummer vind, maar gewoon een beetje minder dan verwacht.. Wat een klungels heb je toch op de wereld
Daar heb je het al, Youtube comments. Gewoon nooit naar onder scrollen en nooit zelf een reactie plaatsen en dan komt het goed. Die mensen snappen er helemaal niets van.wrote:Wat een BS, geef ik op YT een opmerking dat ik de kicks niet echt hard genoeg vind voor een nummer zoals dit, krijg ik van die haatreacties van een stelletje typjes alsof ze er iets van kennen..
Ik snap niet dat mensen er tijd willen insteken om mij te bestempelen als een hater, terwijl ik het totaal geen slecht nummer vind, maar gewoon een beetje minder dan verwacht.. Wat een klungels heb je toch op de wereld
Bombs away!wrote:wrote: High Voltage - Bombs Away![]()
![]()
![]()
View on YouTube
Dit vind jij hard? Nou dan denk ik dat je beter even naar Schoonenberg Hoorspecialist kan gaan....
Zeker heel wat dikker dan brutal 3.0.
-
RHardtraxx Elite
- 2297 posts member since 2012
- last seen Jul 2017
Dit dus!wrote:Heeft hij de kick veranderd en nog meer? Waarschijnlijk wel, gezien hij deze plaat bijna helemaal kwijt was. Jammer. Vorige versie leek mij beter. Desalniettemin, slachtwerk van de bovenste plank![]()
Enorme fan van dik beukwerk maar dit vind ik dus echt helemaal niks. Vreselijke kick zeg, wil hard zijn maar is het niet. 
deze sounds
kick is live weer geweldig en het is ook weerr een andere kick als de rest van de album tracks! ik hou van die variatie 
Lompe plaat
! Eerder vond ik Radical Redemption niet veel aan, maar ik begin langzaam van gedachten te veranderen
na een paar keer luisteren ben ik deze plaat echt vet gaan vinden 
Dit harder vinden dan Bombs Away, dan ben je niet goed snik hoor 
Zeuren of dat Bombs Away nu harder is dan dit is pas zielig. Het maar wat iemand onder hard verstaat he... En wtf, wat boeit het eigenlijk?
Waar zie jij maar verder zeuren dan? Ik ging puur in op die domme opmerking van Black Sunrise.wrote:Zeuren of dat Bombs Away nu harder is dan dit is pas zielig. Het maar wat iemand onder hard verstaat he... En wtf, wat boeit het eigenlijk?
Dus jij vind iemand dom als hij niet dezelfde smaak heeft als jou? Wat zegt dat dan wel niet over jou?wrote:Waar zie jij maar verder zeuren dan? Ik ging puur in op die domme opmerking van Black Sunrise.wrote:Zeuren of dat Bombs Away nu harder is dan dit is pas zielig. Het maar wat iemand onder hard verstaat he... En wtf, wat boeit het eigenlijk?
Het is niet persoonlijk op jou hoor.ik vind gewoon dat er hier in het algemeen te veel onnodig in discussie wordt gegaan over welke track nu hard is en welke niet. Is toch totaal niet van belang?is voor iedereen anders.ik vind Brutal ook harder dan Bombs Away, door de sounds. Neemt niet weg dat Bombs Away ook een dijk van een plaat is hoor.wrote:Waar zie jij maar verder zeuren dan? Ik ging puur in op die domme opmerking van Black Sunrise.wrote:Zeuren of dat Bombs Away nu harder is dan dit is pas zielig. Het maar wat iemand onder hard verstaat he... En wtf, wat boeit het eigenlijk?
Dit is nou wat ik onder geforceerd hard vind vallen, nee dit is echt niks voor mij.
ook dit moest weer hard zijn volgens mij, heel jammer
nog maar een handje vol tracks van zijn album die ik intressant vind en daar is dit er dus niet eentje van.
ook dit moest weer hard zijn volgens mij, heel jammer
nog maar een handje vol tracks van zijn album die ik intressant vind en daar is dit er dus niet eentje van.
Dafuq is dit voor meuk. Ik maak binnen 10 seconden in Fruity Loops nog een fatsoenlijkere kick dan dit en ik weet niet eens hoe dat moet...
