HS Single 2 tracks

Notorious Two - Going Under (FUSION290)

Label
Fusion Records
Catalogue number
FUSION290
YouTubeNotorious Two - Going Under

Tracklist · 2 tracks

  1. 01Notorious Two - Going Under (Original Mix)
  2. 02Notorious Two - Going Under (Original Edit)
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Aug 2026 3,045 postssince 2014
Notorious Two - Going Under (FUSION290)

Label: Fusion Records
WEB release: 18/04/2016

Tracks:
Notorious Two - Going Under

Samples:
View on YouTube

Bron: The Pitcher
Last edited by yowan on , edited 1 time in total.
K
Die melodie in de break :cry: :worship: en dan komt de rest :/ Wat zonde zeg!
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Jun 2025 3,178 postssince 2010
Hé wat leuk, een inmiddels kapot gebruikt trucje gebruiken om de climax in te luiden! De melodie in deze break heeft inderdaad potentie. Tot die stoere raw vocal er doorheen komt schreewen, vanaf dat moment is het klaar.
User avatar
Hardtraxx Addict
last seen Aug 2022 1,360 postssince 2014
Die vocals :/
User avatar
Hardtraxx Crew
last seen 15 hours ago 30,644 postssince 2010
Wat een saaie bedoeling weer dit zeg.... Net als die andere twee. 0 originaliteit, irritante sounds, alles lijkt op elkaar. Next.
User avatar
Hardtraxx Veteran
3,379 postssince 2013
Wat een ontzettende troep is dit. Ik denk dat ik dit nog verschrikkelijker vind dan het standaard kick/screech patroon. In plaats daarvan bouw je een redelijk acceptabele track, en gooi je hem vol met geklapper en gepingpong waardoor het gewoon he-le-maal nergens meer naar klinkt. Is dit nu de kant die The Pitcher op wil met zijn muziek? Is dít nu de nieuwe 'signature sound' van The Pitcher? Wat zijn deze mannen, maar uiteindelijk toch vooral Michel Pollen ontzettend afgezakt. Aan het begin van het jaar had ik nog redelijk goede hoop voor The Pitcher, toen ie met dat album kwam waar best wel een aantal prima platen opstonden, maar ik denk dat ik The Pitcher nu wel volledig kan afschrijven.
Last edited by pim0412 on , edited 1 time in total.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Jan 2026 3,165 postssince 2010
Nee, The Pitcher kan beter weer gewoon z'n oude stijltje oppakken. Het normale hardstyle publiek vraagt ook om de tijd van Smack, dus ik zou zeggen grijp je kans. Jammer dat ze op de rawboys willen inspelen, dit vind ik echt helemaal niks. Die kicks zijn soft en dat gepingpong is echt veeeeul te veel van 't goede. Dat heen en weer gestuiter is sowieso wel leuk geweest nu. Het was leuk als afwisseling, maar nu wil iedereen het ineens doen en is de lol er wel van af.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Mar 2026 4,683 postssince 2012
ik comment alleen ff zodat ik over pak em beet 10 jaar dit topic terug kan vinden aangezien er dan ongeveer een schadeclaim komt. Gaat me vriendin niet tof vinden he geen nakomelingen en alleen door zo'n verschrikkelijke zaad dodende kuttrack die ik zo op een zaterdagavond opzet. Wat een bagger.
P
Hardtraxx Veteran
last seen 17 hours ago 5,064 postssince 2013
Ik vind het toch een aardig plaatje. Alleen jammer weer dat er zoveel wordt gepingpongd in de track. De break vind ik echt gruwelijk. Plaat doet me denken aan Bitches Cry, maar dan iets beter.
D
Hardtraxxer
last seen May 2020 116 postssince 2014
Geen slecht nummer opzich. Wekt niet heel veel emotie los ofzo. Denk wel dat deze live snoeihard gaat :thumbup:
User avatar
Hardtraxxer
last seen Aug 2021 994 postssince 2013
Inno wrote:Nee, The Pitcher kan beter weer gewoon z'n oude stijltje oppakken. Het normale hardstyle publiek vraagt ook om de tijd van Smack, dus ik zou zeggen grijp je kans. Jammer dat ze op de rawboys willen inspelen, dit vind ik echt helemaal niks. Die kicks zijn soft en dat gepingpong is echt veeeeul te veel van 't goede. Dat heen en weer gestuiter is sowieso wel leuk geweest nu. Het was leuk als afwisseling, maar nu wil iedereen het ineens doen en is de lol er wel van af.
Eens, dat gestuiter verpest echt veel tracks. Those Summer Nights vind ik bijvoorbeeld echt de meest irritante track die ik in 2015 heb gehoord (zelfs nog erger dan de fucking Hybrid Player) door dat gepong.

Ook vind ik dat er teveel Radical platen zijn met dat geklappertand, waardoor ik het album een stuk minder tof vind. Echt een hele irritante trend/rage.
B
Hardtraxxer
last seen Apr 2021 728 postssince 2011
Notorious Two zijn The Pitcher & Lady Faith trouwens, die hebben wat met elkaar :P
User avatar
Hardtraxxer
last seen Oct 2020 225 postssince 2013
Backstabber wrote:Notorious Two zijn The Pitcher & Lady Faith trouwens, die hebben wat met elkaar :P
Dat vraag je zojuist in het topic met California Dreamers :P
Ga je het ook nog even in het topic van Gangsta zeggen?

OT:
Deze vind ik niks meh, niets speciaals aan.
B
Hardtraxxer
last seen Apr 2021 728 postssince 2011
bartjj wrote:
Backstabber wrote:Notorious Two zijn The Pitcher & Lady Faith trouwens, die hebben wat met elkaar :P
Dat vraag je zojuist in het topic met California Dreamers :P
Ga je het ook nog even in het topic van Gangsta zeggen?

OT:
Deze vind ik niks meh, niets speciaals aan.
Is er nog een gangsta topic :woot:
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Aug 2024 5,671 postssince 2013
View on YouTube
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Feb 2023 3,570 postssince 2015
Ik vind m eigenlijk wel oke, alleen de hoge kickrolls maakt het weer zo onaantrekkelijk. Daar moeten ze echt mee stoppen.
User avatar
Hardtraxxer
last seen Dec 2018 301 postssince 2013
Deze op hardbass mogen horen op een subliem afgesteld geluidssysteem. Haartjes stonden overeind tijdens de break :$
User avatar
Hardtraxx Crew
last seen Jun 2026 11,820 postssince 2013
Verplaatst
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Nov 2021 3,302 postssince 2010
De break is best dik, maar dan is ook alles mee gezegd. Die kickrolls klinken alsof je een bak knikkers op het porselein van een toiletpot flikkert. Ohja, de vocals zijn het best te vergelijken met orale sproeipoep.
User avatar
Hardtraxx Elite
last seen Sep 2026 2,639 postssince 2011
De break is heel vet, de rest niet. Wat ontzettend jammer dat ze voor deze weg hebben gekozen, zeker nu de vraag naar de 'oudere' sound weer een beetje lijkt toe te nemen. :cry:

Going Under is out on Fusion Records

Heard the full version? Tell us what you think.

Active topics in Tracks

Moderators