T*ring wat maakt WS weer een vet plaatje. Lekker anders en toch flikt hij het weer 
Wat een lekkere maar ook vooral originele sound 
B
Hardtraxxer
last seen Jul 2019
421 postssince 2010
Ik hoorde dit nr dus vandaag hier in de kroeg.. Huh? Zat ook gewoon een intro en een outro aan, kwam me niet bekend voor van een ander nummer en was zeker geen amateur intro.. nu al gelekt?
Ook dit is weer een lekker plaatje. Digital Age gaat een label met veel diversiteit worden volgens mij, met nummer als deze en Give It Up, euforische tracks als Stardust maar ook gewoon lekkere knallers.
Nc.. altijd geniaal 
Last edited by tommetjeuh on , edited 1 time in total.
wildstyleznl Wildstylez
I'm getting a lot of great reactions on Wildstylez- Love! But it isn't my track (I WISH) It's the new Noisecontrollers "Gimme Love"
wrote:wildstyleznl Wildstylez
I'm getting a lot of great reactions on Wildstylez- Love! But it isn't my track (I WISH) It's the new Noisecontrollers "Gimme Love"
ik zag het net :p je was me voor
S
Wie kwam er dan mee dat dit van Wildstylez was? 
B
Hardtraxx Veteran
last seen Aug 2017
13,722 postssince 2008
Aangepast! 
wrote:Wat is eigenlijk de bron voor artiest en titel? Vind m zelf meer NC-achtig klinken eigenlijk.
Wel raar want het werd gedraait op fear fm en die gaven de tracklist mee en daar stond in dat ie van wildstylez waswrote:wrote:Wat is eigenlijk de bron voor artiest en titel? Vind m zelf meer NC-achtig klinken eigenlijk.
Volgens mij hadden die t gewoon uit de shoutbox gehaaldwrote:Wel raar want het werd gedraait op fear fm en die gaven de tracklist mee en daar stond in dat ie van wildstylez waswrote:wrote:Wat is eigenlijk de bron voor artiest en titel? Vind m zelf meer NC-achtig klinken eigenlijk.
M
Hardtraxxer
last seen Jun 2014
268 postssince 2010
wa ne kick !!!!! 
Leuk nummertje hoor, noisecontrollers gaat weer vooruit. Als deze samen met Give It Up komt word dit echt een geniale release! 
Helemaal niks mis mee! Mag dat stijltje welwrote:Lekker nummer, maar gaat het nou niet meer zoals de nieuwe-Showtek kant op
En dan noem je ook meteen het beste Showtek nummer in heel lang
kennerwrote:wrote:Wat is eigenlijk de bron voor artiest en titel? Vind m zelf meer NC-achtig klinken eigenlijk.
Bizar, want volgens mij was dit wat Headhunterz zelf had ingeleverd.
T
Hardtraxx Veteran
last seen Oct 2021
5,204 postssince 2009
die vent weet niet wat hij draait??wrote:Bizar, want volgens mij was dit wat Headhunterz zelf had ingeleverd.
Ik weet het niet zeker overigens. Had Nego gesproken, hij vertelde dat Headhunterz de tracklist had ingestuurd. Het verdere weet ik ervan niet.wrote:die vent weet niet wat hij draait??wrote:Bizar, want volgens mij was dit wat Headhunterz zelf had ingeleverd.haha professioneel
F
Donateur
last seen Jul 2026
3,486 postssince 2009
lol PNMRX is de enige die aandachtig luistert 
Want? Natuurlijk lijkt de plaat op Noisecontrollers, maar als je zo de TL krijgt verwacht je dat hij in orde is.wrote:lol PNMRX is de enige die aandachtig luistert
