Ik vind het eerlijk gezegd helemaal niks, sfeer pakt me niet en die saxofoon vind ik irritant.
HS Single 2 tracks
Noisecontrollers & Bass Modulators - Solar (Q117)
- Label
- Q-Dance Records
- Catalogue number
- Q117
Tracklist · 2 tracks
- 01Noisecontrollers & Bass Modulators - Solar (Pro Mix)
- 02Noisecontrollers & Bass Modulators - Solar (Edit)
U
Hardtraxxer
last seen Mar 2023
528 postssince 2012
Deze plaat kut je of helemaal geweldig vinden, of helemaal kut. Middenweg kan niet volgens mij
Ik vind hem niet leuk iig
Ik vind hem niet leuk iig
Niet leuk vinden maakt het geen kut plaatwrote:Deze plaat kut je of helemaal geweldig vinden, of helemaal kut. Middenweg kan niet volgens mij![]()
Ik vind hem niet leuk iig
Komt doordat dat sax element zo belangrijk is. Als je dat kut vindt is het lastig om de plaat te waarderen. Door de climax hoeft van mij echt niet, net zoals (in veel gevallen) zang.
Heerlijke track blijft het
Vind in veel gevallen zang door de climax heen ook erg storend. Maar de sax in de tweede climax zie ik hier juist als een goede toevoeging.wrote:Komt doordat dat sax element zo belangrijk is. Als je dat kut vindt is het lastig om de plaat te waarderen. Door de climax hoeft van mij echt niet, net zoals (in veel gevallen) zang.
Ik neem m'n woorden terug. Wat een fantastische plaat! Heerlijk die saxo en een zomerse melodie. Top 3 van het jaar in ieder geval, maar of hij verkozen mag worden tot mijn TOTY, is nog even de vraag.
wrote:Ik vind hem niks zo met die saxofoon.
K
Hardtraxx Addict
last seen Aug 2023
1,848 postssince 2011
Als er daadwerkelijk instrumenten worden gebruikt (zoals dus een saxofoon of bijv. elektrische gitaar) om een track te maken is dat altijd een dikke plus voor mij. Hierin is de saxofoon echt perfect verwerkt. Heerlijke zomerse plaat!
Zo chill is deze. Heerlijk zomergevoel en die saxofoon maakt het nog veel zweveriger.
wrote:Zo chill is deze. Heerlijk zomergevoel en die saxofoon maakt het nog veel zweveriger.
Echt een bizar lekker nummer, geweldig gewoon 
S
Heel erg fijne plaat
melodie, sounds alles
9,5