Natuurlijk is dit allemaal mijn mening, ik ga dat echt niet in elke post expliciet zeggen. Sterker nog ik vind t gat tussen ff en se met alles wat erna komt erg grootwrote:ik weet niet waar jij je mening op baseert, maar uit dat lijstje vond ik The last city on earth en Ctrl Alt Delete het beste, als je dat zou moeten geloven moet dit anthem nog beter worden aangezien Ctrl Alt Delete naar mijn mening beter is als Last City On Earth...wrote:Flash Forward > Sound Expander > Last City On Earth > Ctrl Alt Delete > Save Exit Planet
Als deze trend zich doorzet moet ik volgend jaar dus nog slechter verwachten..
In Qontrol moet weer terug naar zn hardtrance invloeden
Related topics
Active topics in Tracks
Moderators
- Save.Exit.Planet (Official In Qontrol Anthem 2010)YouTube
- Save.Exit.Planet (Dock45 Remix)YouTube
Source: dance-tunes.com
Opzicht vindt ik de track helemaal niet verkeerd. De vocals zijn wel minder maar dat heeft ook met het thema SAVE.EXIT.PLANET te maken. Verder blijft die wel lekker in mijn kop hangen.
Ben vooral heel benieuwd naar de DOCK45 mix
Ben vooral heel benieuwd naar de DOCK45 mix
The Last, City, On earth
En dan CTRL.ALT.DEL..
En dan dit
En dan CTRL.ALT.DEL..
En dan dit
-
JHardtraxx Elite
- 2259 posts member since 2009
- last seen Jan 2013
wrote:die kans schat ik vrij klein eerlijk gezegd...wrote:Hopen dat dat nog wat goed maaktwrote:Die dock45 remix wordt tech-house/elektro. gister aan deepack gevraagd..
ach ja, dit jaar een wat minder anthem, we zullen het er maar mee moeten doen. ik denk dat we de afgelopen jaren flink verwend zijn met The Last City On Earth en Ctrl.Alt.Delete en dat deze juist extra tegenvalt door de hoge verwachtingen en door de vergelijking die meteen gemaakt wordt met de vorige In Qontrol anthems. Een mooi feestje gaat het toch wel worden lijkt me zo
Een nummer als C.A.D. Moet toch wel minimum te verwachten zijn lijkt me zo
Frontliner daalt weer enorm in waardering
-
LHardtraxxer
- 427 posts member since 2009
- last seen Feb 2015
Ctrl.Atl.Del. valt weleens waar niet te overtreffen, maar kan wel (zo goed als) geëvenaard worden. Ik had wel van Frontliner verwacht dat hij het niveau van Ctrl.Alt.Del. zou halen, maar stelt dus zeer teleur in deze
..
Dat is wat de meeste mensen hier proberen duidelijk te maken denk ik.
Dat is wat de meeste mensen hier proberen duidelijk te maken denk ik.
-
S
Ik kan zat nummers opnoemen die geen anthem zijn en beter zijn dan Ctrl.Alt.Del.wrote:Ctrl.Atl.Del. valt weleens waar niet te overtreffen, maar kan wel (zo goed als) geëvenaard worden.
Nou wat ik probeerde duidelijk te maken was eigenlijk dat Ctrl Alt Del óók onder de maat was, en The Last City On Earth ook, en dat dit weer een stapje omlaag is.wrote:Ctrl.Atl.Del. valt weleens waar niet te overtreffen, maar kan wel (zo goed als) geëvenaard worden. Ik had wel van Frontliner verwacht dat hij het niveau van Ctrl.Alt.Del. zou halen, maar stelt dus zeer teleur in deze..
Dat is wat de meeste mensen hier proberen duidelijk te maken denk ik.
-
JHardtraxx Elite
- 2259 posts member since 2009
- last seen Jan 2013
Last City, onder de maat?
Dan zijn je verwachtingen wel heel hoog
Dan zijn je verwachtingen wel heel hoog
The Last City on Earth vond ik echt een geweldige track!
Control.Alt.Delete vond ik zelf tegen vallen. Moest er eerst heel erg aan wennen, maar nu vind ik het nog steeds geen top plaat.
Control.Alt.Delete vond ik zelf tegen vallen. Moest er eerst heel erg aan wennen, maar nu vind ik het nog steeds geen top plaat.
Wat is dan de beste Anthem ooit?
Voor alle feesten of voor In Qontrol?wrote:Wat is dan de beste Anthem ooit?
Overaalwrote:Voor alle feesten of voor In Qontrol?wrote:Wat is dan de beste Anthem ooit?
Als je zulk soort dingen al onder de maat vindwrote:Nou wat ik probeerde duidelijk te maken was eigenlijk dat Ctrl Alt Del óók onder de maat was, en The Last City On Earth ook, en dat dit weer een stapje omlaag is.wrote:Ctrl.Atl.Del. valt weleens waar niet te overtreffen, maar kan wel (zo goed als) geëvenaard worden. Ik had wel van Frontliner verwacht dat hij het niveau van Ctrl.Alt.Del. zou halen, maar stelt dus zeer teleur in deze..
Dat is wat de meeste mensen hier proberen duidelijk te maken denk ik.
wrote:Als je zulk soort dingen al niet te overtreffen vindwrote:Ctrl.Atl.Del. valt weleens waar niet te overtreffen, maar kan wel (zo goed als) geëvenaard worden. Ik had wel van Frontliner verwacht dat hij het niveau van Ctrl.Alt.Del. zou halen, maar stelt dus zeer teleur in deze..
Dat is wat de meeste mensen hier proberen duidelijk te maken denk ik.Dan kun je denk ik beter naar een andere genre verhuizen
Dat is een mening, maar voor mij is dat Deepack - The Prophecy het Qlimax anthem van 2003.wrote:Wat is dan de beste Anthem ooit?
Hahah tuurlijk zijn ze te overtreffenwrote:wrote:Als je zulk soort dingen al niet te overtreffen vindwrote:Ctrl.Atl.Del. valt weleens waar niet te overtreffen, maar kan wel (zo goed als) geëvenaard worden. Ik had wel van Frontliner verwacht dat hij het niveau van Ctrl.Alt.Del. zou halen, maar stelt dus zeer teleur in deze..
Dat is wat de meeste mensen hier proberen duidelijk te maken denk ik.Dan kun je denk ik beter naar een andere genre verhuizen
+1wrote:Als je zulk soort dingen al onder de maat vindwrote:Nou wat ik probeerde duidelijk te maken was eigenlijk dat Ctrl Alt Del óók onder de maat was, en The Last City On Earth ook, en dat dit weer een stapje omlaag is.wrote:Ctrl.Atl.Del. valt weleens waar niet te overtreffen, maar kan wel (zo goed als) geëvenaard worden. Ik had wel van Frontliner verwacht dat hij het niveau van Ctrl.Alt.Del. zou halen, maar stelt dus zeer teleur in deze..
Dat is wat de meeste mensen hier proberen duidelijk te maken denk ik.Dan kun je denk ik beter naar een andere genre verhuizen
egt weer een geweldige plaat
zeer terecht dat hij het anthem mocht maken btw
goed bezig frontliner
zeer terecht dat hij het anthem mocht maken btw
goed bezig frontliner
wrote:Als je zulk soort dingen al onder de maat vindwrote:Nou wat ik probeerde duidelijk te maken was eigenlijk dat Ctrl Alt Del óók onder de maat was, en The Last City On Earth ook, en dat dit weer een stapje omlaag is.wrote:Ctrl.Atl.Del. valt weleens waar niet te overtreffen, maar kan wel (zo goed als) geëvenaard worden. Ik had wel van Frontliner verwacht dat hij het niveau van Ctrl.Alt.Del. zou halen, maar stelt dus zeer teleur in deze..
Dat is wat de meeste mensen hier proberen duidelijk te maken denk ik.Dan kun je denk ik beter naar een andere genre verhuizen
Maar voor mij is de maat voor een anthem juist: niet te overtreffen!Hahah tuurlijk zijn ze te overtreffenMaar onder de maat zeker niet!
Het probleem van die tracks is gewoon dat ze de hele sound en feel van het feest hebben weggegooid. Dat lekkere duistere, technologische. Die sound waarvan je, als je 'm hoort, denkt: dat is een In Qontrol anthem. Die andere tracks hadden net zo goed geen anthem kunnen zijn en dát is het probleem.
Datum op Astral staat op 19 mei, ik ga er vanuit dat dit 19 april moet zijn.
Idd, gebeurt regelmatig dat de datum in 1x op alle releases 1 maand later staat, en de volgende dag weer terug.wrote:Datum op Astral staat op 19 mei, ik ga er vanuit dat dit 19 april moet zijn.
Ja dat zie ik ook heel vaak inderdaadwrote:Idd, gebeurt regelmatig dat de datum in 1x op alle releases 1 maand later staat, en de volgende dag weer terug.wrote:Datum op Astral staat op 19 mei, ik ga er vanuit dat dit 19 april moet zijn.
-
THardtraxx Veteran
- 5204 posts member since 2009
- last seen Oct 2021
al wat meer bekend over dock45? 
