C
Hardtraxx Addict
last seen Aug 2016
1,375 postssince 2011
hmm klinkt toch al beter dan zijn vorige tracks 
beter? wat een irritant gepingel en dezelfde kick..
B
Hardtraxx Newbie
last seen Jul 2015
18 postssince 2011
klinkt weer erg standaard.
C
Hardtraxx Addict
last seen Aug 2016
1,375 postssince 2011
Ik vind dat gepingel wel vet klinken met de kick erbijwrote:beter? wat een irritant gepingel en dezelfde kick..
Klinkt erg fijn op het eerste gehoor, lekkere synth melo 
M
Hardtraxx Veteran
14,235 postssince 2013
Meer kan ik er niet van maken.
Dit is natuurlijk 'work in progress' (WIP) mensen, dus dan is het niet zo gek dat het nog leegjes klinkt. Ik vind de sound van zijn kick toch wel heel erg fijn zeg. Wat klapt die er toch weer lekker op. De melodie krijgt hopelijk nog wel wat variatie, want nu is het nog wel een beetje saai voor de rest. 
D
Hardtraxx Newbie
last seen Dec 2015
11 postssince 2014
weer die kick 
Q
Hardtraxx Veteran
6,153 postssince 2012
Deze is met Zirkum (te zien in de video).
View on YouTube
Langere preview, maar slechtere kwaliteit @53:41
View on YouTube
Langere preview, maar slechtere kwaliteit @53:41
Z
Artist
last seen Aug 2025
1,062 postssince 2008
Het was eerst inderdaad de bedoeling dat dit een collab zou worden maar wij gaan ergens in 2015 de studio in dus dit is gewoon 'Digital Mindz - TBA'wrote:Deze is met Zirkum (te zien in de video).
Je neemt wel je eigen kicks mee hoop ik?wrote:Het was eerst inderdaad de bedoeling dat dit een collab zou worden maar wij gaan ergens in 2015 de studio in dus dit is gewoon 'Digital Mindz - TBA'wrote:Deze is met Zirkum (te zien in de video).
Q
Hardtraxx Veteran
6,153 postssince 2012
View on YouTube
Stukje HQ @ 1:44
Stukje HQ @ 1:44
Last edited by Qlown on , edited 1 time in total.
C
Hardtraxx Veteran
last seen Jan 2026
4,929 postssince 2012
blijf het een dikke kick vinden 
Kan 'm zeker waarderen. Benieuwd naar de rest.
^ Wat is dat geluid wat er doorheen zit te rammelen van 0:16 tot 0:40?
M
Hardtraxx Veteran
14,235 postssince 2013
Climax gedeelte is leuk 
De kick of de screech? Veel meer werk hebben ze er niet aan besteed, volgens mij.wrote:^ Wat is dat geluid wat er doorheen zit te rammelen van 0:16 tot 0:40?
Heel vaak als ik een plaat zelf niet mooi vind dan kan ik nog wel begrijpen waarom iemand het wel mooi vindt. Maar hier begrijp ik dus echt geen ene snars van, dit is zo verschrikkelijk matig en niet origineel. Kan iemand mij uitleggen wat hier goed/leuk aan is?
Samenvatting van Digital Mindz.wrote:Heel vaak als ik een plaat zelf niet mooi vind dan kan ik nog wel begrijpen waarom iemand het wel mooi vindt. Maar hier begrijp ik dus echt geen ene snars van, dit is zo verschrikkelijk matig en niet origineel. Kan iemand mij uitleggen wat hier goed/leuk aan is?
Ik vind het ook helemaal niks, maar misschien vinden mensen het vet omdat er wel behoorlijk wat drive in zit (met name de intro) en omdat de track hard-hard is.wrote:Heel vaak als ik een plaat zelf niet mooi vind dan kan ik nog wel begrijpen waarom iemand het wel mooi vindt. Maar hier begrijp ik dus echt geen ene snars van, dit is zo verschrikkelijk matig en niet origineel. Kan iemand mij uitleggen wat hier goed/leuk aan is?

