Laatste halve minuut 
View on YouTube
De SoundCloud RIP is enkel 160Kbps. Deze is 320wrote:Zat al te wachten tot je hem hier zou posten. Ik hoor geen verschil though.
Dus?wrote:De SoundCloud RIP is enkel 160Kbps. Deze is 320wrote:Zat al te wachten tot je hem hier zou posten. Ik hoor geen verschil though.
Deze heb ik van Digital Mindz ontvangen.wrote:En van waar hebben jullie die sample dan?
Had die je dan niet eventjes de hele versie kunnen sturenwrote:Deze heb ik van Digital Mindz ontvangen.wrote:En van waar hebben jullie die sample dan?
Nee want die staat niet op Mitzi's soundcloud.wrote:Had die je dan niet eventjes de hele versie kunnen sturenwrote:Deze heb ik van Digital Mindz ontvangen.wrote:En van waar hebben jullie die sample dan?
Zo bedoelde ik het dus ook haha xD, maar hij gelooft er zelf heilig in dat Digital Mindz hem zelf heeft gestuurd, maar als dat echt zo was dan had die wel een langere versie hahawrote:Nee want die staat niet op Mitzi's soundcloud.wrote:Had die je dan niet eventjes de hele versie kunnen sturen![]()
En een sample van 160 naar 320 brengen maakt geen ruk uit. :')
Denk toch wel dat het alsnog op een feestje anders kan gaan klinken :p, dus ik oordeel pas als ik hem live heb meegemaakt (als dat ooit mag gebeurenwrote:Heb 'm thuis op m'n monitoren even goed hard afgespeeld, maar die kicks komen toch niet echt lekker door. Gemiste kans imo
Dit indd. Ik denk dat dat door de borst heen voelen beuken hem niet echt gaat worden, er is weinig bass te horen.wrote:Heb 'm thuis op m'n monitoren even goed hard afgespeeld, maar die kicks komen toch niet echt lekker door. Gemiste kans imo
Dit is de 2014 remix. Er is nog een eerdere remix, das de gene die in de set zitwrote: Die klinkt toch veel anders, is dat dan een eerdere remix?
View on YouTubewrote:Dit indd. Ik denk dat dat door de borst heen voelen beuken hem niet echt gaat worden, er is weinig bass te horen.wrote:Heb 'm thuis op m'n monitoren even goed hard afgespeeld, maar die kicks komen toch niet echt lekker door. Gemiste kans imo
Edit: in de set van Jason Payne zit blijkbaar ook deze track, op 35.09
View on SoundCloud
Die klinkt toch veel anders, is dat dan een eerdere remix?