Terug naar het zwart-grijze wereldje van de rauwe hardstyle dan
Terug naar het zwart-grijze wereldje van de rauwe hardstyle dan
Dat heb je mooi gezegdwrote:Da Tweekaz de kleuters van de hardstyle.
Of je luistert er gewoon niet naar? Er zijn zat mensen die dit wel kunnen waarderen. Als je het niet leuk vindt dan luister je het gewoon niet, simpel zat. Deze reacties zitten eerder op kleuter niveau, je kan ook wel normaal reageren.wrote:ik hoop dat hun pc crasht waarop die tering eentjes staan, zijn we daar ook vanaf.wrote:Da Tweekaz de kleuters van de hardstyle
Ik zeg ook niet dat ik verrast was toen ik m luisterde.wrote:Dat weet je al van te voren wanneer er 'duck' instaat.wrote:Haha wtf, weer dat badeendje.
sorry hoor maar ze denken dat iedereen het nog steeds erg leuk vindt al die kut eentjes maar het houdt een keer op. ik vind alles best als ze hierna maar niet weer zoiets maken.wrote:Of je luistert er gewoon niet naar? Er zijn zat mensen die dit wel kunnen waarderen. Als je het niet leuk vindt dan luister je het gewoon niet, simpel zat. Deze reacties zitten eerder op kleuter niveau, je kan ook wel normaal reageren.wrote:ik hoop dat hun pc crasht waarop die tering eentjes staan, zijn we daar ook vanaf.wrote:Da Tweekaz de kleuters van de hardstyle
Bepaal jij nietwrote:sorry hoor maar ze denken dat iedereen het nog steeds erg leuk vindt al die kut eentjes maar het houdt een keer op. ik vind alles best als ze hierna maar niet weer zoiets maken.wrote:Of je luistert er gewoon niet naar? Er zijn zat mensen die dit wel kunnen waarderen. Als je het niet leuk vindt dan luister je het gewoon niet, simpel zat. Deze reacties zitten eerder op kleuter niveau, je kan ook wel normaal reageren.wrote: ik hoop dat hun pc crasht waarop die tering eentjes staan, zijn we daar ook vanaf.
http://www21.zippyshare.com/v/85420647/file.htmlwrote:Bestand is verlopenheeft iemand een zippy?
op zich wel een leuke toolwrote:Dat heb je mooi gezegdwrote:Da Tweekaz de kleuters van de hardstyle.
of het nou cheesy vocals zijn of bad eenden er blijven toch wel mensen die er baat aan hebbenwrote:Je kunt humor ook op en leuke manier doen, leuke bekende vocals bijvoorbeeld, dit is gewoon te flauw.
Maargoed, ik heb me punt nu wel gemaakt.
geachte meneer D-Teq, ik geef gewoon me mening.. ja misschien had ik het wat anders uit moeten drukken maar voor mij is het de waarheid.. komop zeg 1x is leuk maar nu word het erg kinderachtig met die eend geluiden.. snap ook niet wat mensen hier leuk aan kunnen vinden..wrote:Of je luistert er gewoon niet naar? Er zijn zat mensen die dit wel kunnen waarderen. Als je het niet leuk vindt dan luister je het gewoon niet, simpel zat. Deze reacties zitten eerder op kleuter niveau, je kan ook wel normaal reageren.wrote:ik hoop dat hun pc crasht waarop die tering eentjes staan, zijn we daar ook vanaf.wrote:Da Tweekaz de kleuters van de hardstyle