Sorry?wrote:Persoonlijk vind ik dit soort kicks ook niet 'je van het' - maar het is geen 2008/2009 meer.
HS Single
D-Block & S-te-Fan - Primal Energy (Defqon.1 2020 Anthem) (Q237)
- Label
- Q-Dance Records
- Catalogue number
- Q237
I
Hardtraxx Addict
last seen Nov 2025
1,147 postssince 2016
View on YouTubewrote:Soms doe ik gewoon even alsof mijn neus bloedt.
Vind de kicks ook niet passen, jammer deze trend. Verder wel een pakkende melodie en een echt anthem gevoel meegegeven.
R
Hardtraxxer
last seen Jan 2022
332 postssince 2011
heel vet anthem met perfect defqon gevoel!!
kijk er al naar uit om deze vaak te horen
kijk er al naar uit om deze vaak te horen
Geslaagd anthem! Vind de kicks niet heel erg storend. Vooral de tweede melodie word ik blij van 
Erg fijne plaat. Leuke melodie met fijne kicks. Kijk nu al naar het moment uit dat iedereen aan het mee schreeuwen is tijdens de opening van Defqon 1. 
Inzichten op doen.wrote:View on YouTubewrote:Soms doe ik gewoon even alsof mijn neus bloedt.
J
Hardtraxxer
last seen Jun 2026
681 postssince 2009
Heerlijk Anthem, zit goed in elkaar 
F
Hardtraxxer
last seen Nov 2023
249 postssince 2017
Beste anthem van de afgelopen 4-5 jaar van Defqon imo 
I
Hardtraxx Addict
last seen Nov 2025
1,147 postssince 2016
Is ook niet echt een prestatiewrote:Beste anthem van de afgelopen 4-5 jaar van Defqon imo
Wat een onwijs vet anthem! De sounds die je door het hele nummer hoort, de kicks en de melodie. Ik vind het allemaal geslaagd! Verder is het een anthem van ruim 5 minuten zonder dat het ergens saai wordt, erg goed gedaan.
Misschien ben ik al heel snel blij bij DBSTF want fanboy maar gezien de gemiddelde reactie kun je wel stellen dat ze de verwachtingen waar hebben gemaakt. Best knap bij een Defqon anthem de laatste jaren.
Misschien ben ik al heel snel blij bij DBSTF want fanboy maar gezien de gemiddelde reactie kun je wel stellen dat ze de verwachtingen waar hebben gemaakt. Best knap bij een Defqon anthem de laatste jaren.
F
Hardtraxxer
last seen Nov 2023
249 postssince 2017
Dat is ook wel zo, maar buiten dat vind ik t alsnog een heel sterk anthemwrote:Is ook niet echt een prestatiewrote:Beste anthem van de afgelopen 4-5 jaar van Defqon imo
KELTEK anthem van vorig jaar was toch gewoon steengoed? Phuture Noize & Sefa gedeelte iets minder, maar vind het alsnog wel een geslaagd anthem.wrote:Dat is ook wel zo, maar buiten dat vind ik t alsnog een heel sterk anthemwrote:Is ook niet echt een prestatiewrote:Beste anthem van de afgelopen 4-5 jaar van Defqon imo
Deze springt er bovenuit hoor, daar wel mee eens
Als je m zou vergelijken met Maximum Force, dan springt deze er ver bovenuit.
Maar Dragonblood en die van keltek vond ik ook goeie anthems.
Maar Dragonblood en die van keltek vond ik ook goeie anthems.
Y
Hardtraxxer
last seen May 2024
184 postssince 2017
Voor mij juist 1 van de mindere anthems, ook hun vorige Defqon anthem (Aus) vind ik fijner dan deze. Technisch gezien zal het ongetwijfeld goed in elkaar zitten, maar ik vind er zelf vrij weinig aan. Die opbouw met zo'n gekke kick mid intro etc. ben ik ondertussen al aardig zat en verder vind ik het ook een vrij standaard DBSTF nummer. Voor mij wordt het pas interessant als de melodie begint maar dan ben heb je het halve nummer al gehad. Melodie is wel erg fijn, maar komt me wel erg bekend voor, echter geen idee waarvan.
Same. Die tok in de kicks verpest de hele plaat voor mij.wrote:Maximum Force > Primal Energy voor mij.
Als je die van Zany bedoelt, 100% eens.wrote:Maximum Force > Primal Energy voor mij.
Primal Energy (Defqon.1 2020 Anthem) is out on Q-Dance Records
Heard the full version? Tell us what you think.
Hahahaha wat zit je nou bijzonder te doen manwrote:Wat wordt bedoelt met die 'tok'?
Mooi anthem, maar ik loop tegen hetzelfde probleem aan. Mooie sounds, lekker sfeertje en mid is ook erg dik gedaan (met die distorted plucks). Qua kick vind ik dit echt geen lekkere van hun. Had veel liever een volle als in Higher ofzo gehad.

