Last edited by Uniforce on , edited 2 times in total.
U
Hardtraxx Addict
last seen Aug 2026
1,518 postssince 2011
U
Hardtraxx Addict
last seen Aug 2026
1,518 postssince 2011
Hoe zet je het hele filmpje erop... soryy newbie 
Kijk even boven het tekstvak, zie je een youtubetag. Die doe je om je youtubefilmpje heen. Het &...gedeelte moet er wel afgesneden zijn.wrote:Hoe zet je het hele filmpje erop... soryy newbie
B
Hardtraxxer
last seen Dec 2011
77 postssince 2011
typisch coone 
Geen idee of het Youtube is, maar de climax klinkt veel te chaotisch: teveel klanken die over elkaar heen schreeuwen. Synth zijn wel een beetje standaard. Wel een lekkere melodie, maar had nog wat Neilio-TLC kunnen gebruiken om het een beetje een geheel te maken.
Niet mijn ding dit. Lompe vocals met een standaard melodietje en synth
Oja, deze notencombinatie was ook nog niet gebruikt 
U
Hardtraxx Addict
last seen Aug 2026
1,518 postssince 2011
ditwrote:Oja, deze notencombinatie was ook nog niet gebruikt
Jup.wrote:ditwrote:Oja, deze notencombinatie was ook nog niet gebruikt
A
Ben slechter gewent van Coone
I agree, vind het toch wel iets hebben. Ookal zal het snel gaan vervelen.wrote:Ben slechter gewent van Coone
Vind dit ook best wel iets hebben, hij verrast me er best mee. Denk dat dat chaotische in de climax aan de kwaliteit van de rip ligt. Zit alleen wat weinig kracht in de intro.
J
Hardtraxx Elite
last seen May 2014
2,832 postssince 2011
T
Intro vond ik niet zo heel verkeerd maar de rest 
A
Hardtraxxer
last seen Jan 2016
135 postssince 2011
Vind hem wel lekker eigenlijk 
niet heel bijzonder ofzo maar luister gewoon lekker weg
niet heel bijzonder ofzo maar luister gewoon lekker weg
J
Verrast me.
Ik neem terug wat ik hier zei.wrote:Geen idee of het Youtube is, maar de climax klinkt veel te chaotisch: teveel klanken die over elkaar heen schreeuwen. Synth zijn wel een beetje standaard. Wel een lekkere melodie, maar had nog wat Neilio-TLC kunnen gebruiken om het een beetje een geheel te maken.
Het klinkt in hoge kwaliteit echt dikke prima! Lekkere melodie en de synths zijn helemaal niet afgezaagd. Nee, deze wil ik hebben.
Nee, deze track is niet voor mij weggelegd. Vind de vocals helemaal niks, voor de rest een typische Coone track 
Zijn die vocals niet door datzelfde wijf gezongen als ivan carsten - you try to play me ?.
vind het niet zo'n bijzondere track doet me niet zoveel.
vind het niet zo'n bijzondere track doet me niet zoveel.
Hele slappe energieloze melodie vind ik het. Hier krijg je toch op een dansvloer niet echt het 'beuk-gevoel' bij.wrote:Niet mijn ding dit. Lompe vocals met een standaard melodietje en synth
U
Hardtraxx Addict
last seen Aug 2026
1,518 postssince 2011
Naar een paar keer luisteren vind ik hem best wel lekker!
COONE
COONE
