HS Album 16 tracks

B-Frontliner - Other Planets (ROUGHCD009)

Label
Roughstate
Catalogue number
ROUGHCD009
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 2 days ago 8,677 postssince 2013
World Outside was natuurlijk al een tijdje uit, maar wat een magistrale plaat is dit nog steeds. Alle haren gaan overeind staan. Gewoon een album vol met degelijke hardstyle, zonder rare fake-drops, geforceerde 165 bpm meuk of piepjes. Het kan nog anno 2023.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 3 days ago 3,825 postssince 2010
Ja dit is wel goeie shit :thumbsup: Vind The Legacy of the Creators, Space Warrior, It's Own Creation, Creating Monsters, K.I.C.K. & Destroy echt vet! Sound Barrier ook gewoon een dikke plaat, maar had van mij op lager BPM mogen blijven. World Outside uiteraard ook, maar is al langer uit.
J
Tracks Moderator
last seen 5 hours ago 1,279 postssince 2017
Artiesten moeten vaker 10 jaar lang wachten voordat ze een album uitbrengen. Nu weet ik weer waarom ik zoveel van hardstyle hou. Krijg kippenvel elke keer als ik dit album luister en dat heb ik nu inmiddels al 10 keer gedaan : :D

Uitschieters: Rulers of the sky, Secrets of the universe, Space Warrior en natuurlijk Other Planets. Geweldige sfeer, heerlijke sounds, zwevende melodieën en gewoon ouderwets beuken.

Het allervetst van het album vind ik het intro van Space Warrior. 15 seconden opbouw naar de midintro en als je denkt dat je naar de break toe gaat komt er een nieuwe opbouw naar een nog betere midintro. Laag voor laag wordt het beter en het is een geweldig verrassingselement als je dit voor het eerst luistert. Feest om naar te luisteren en dit is ook echt iets wat alleen Frontliner kan :love:
User avatar
Hardtraxxer
last seen Dec 2025 257 postssince 2018
Opeens stond deze op spotify :thumbsup: had hem al niet meer verwacht. Echt een heerlijk album, alleen maar klappers.
User avatar
Hardtraxxer
last seen Sep 2026 939 postssince 2018
Toch vreemd hoe smaken kunnen verschillen. Ik vind er namelijk echt geen klap aan.

Het zijn absoluut geen slechte producties, maar er zit voor mij geen enkele track bij (misschien op Other Planets na) waarvan ik denk: deze zet ik vaker op.
D
Hardtraxx Veteran
4,719 postssince 2008
Lekker man, echte hardstyle (L)
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 2 days ago 5,466 postssince 2012
Beetje doorheen geskipt. Paar dikke platen maar thuis pakt me zoiets nooit helemaal. Op Defqon een halve set gezien en toen had ik een beetje hetzelfde gevoel. Daarom wel erg benieuwd hoe dit op Vroeger was alles Beter gaat bevallen.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 7 hours ago 17,580 postssince 2010
Revolting Against wrote:Toch vreemd hoe smaken kunnen verschillen. Ik vind er namelijk echt geen klap aan.

Het zijn absoluut geen slechte producties, maar er zit voor mij geen enkele track bij (misschien op Other Planets na) waarvan ik denk: deze zet ik vaker op.
Ook World Outisde niet?
User avatar
Hardtraxxer
last seen Sep 2026 939 postssince 2018
Rickzel wrote:
Revolting Against wrote:
Ook World Outisde niet?
Leuk, maar denk niet dat die bij mij blijft hangen. Auditory Nerve wel, maar die kennen we natuurlijk al.
User avatar
Kraak... Piep...
last seen Feb 2026 29,098 postssince 2011
Bijzonder idd, ik vind Auditory Nerve denk ik wel de minste plaat van het album. Heb dat altijd al wel de minste B-Frontliner plaat gevonden met die stuiterkickjes en dunne lead.

Active topics in Tracks

Active topics

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Admin · 5 hours ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Admin · 11 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 15 hours ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 7 days ago