Dat is zeker waar, maar wat ben ik blij dat zei dit soort platen nog maken. De tijd van losgaan komt wel weer.wrote:Des te meer ik baal dat we niet kunnen losgaan op zulke goede platenwrote:Wat een plaat is dit. De perfecte collab.![]()
Er zijn momenteel zoveel platen die voor mij een TOTY zouden kunnen worden. Wat een bizar goed jaar is dit.
Related topics
Active topics in Tracks
Moderators
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
-
JHardtraxxer
- 153 posts member since 2020
- last seen Jul 2026
Heb al een comment achtergelaten, maar kan niet stoppen met het luisteren van deze plaat. Niet normaal goed dit

-
LHardtraxxer
- 92 posts member since 2019
- last seen 15 days ago
Erg leuke track, maar vind Unfold Me (collab met Deluzion) leuker.
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
wrote:Heb al een comment achtergelaten, maar kan niet stoppen met het luisteren van deze plaat. Niet normaal goed dit![]()
Ben niet zo heel erg bekend met Udex, maar als iemand me had verteld dat dit een PN collab was had ik het ook geloofd.
Ik snap je! Udex zijn stijl heeft soms wel wat weg van platen uit zijn PoT periode!wrote:Ben niet zo heel erg bekend met Udex, maar als iemand me had verteld dat dit een PN collab was had ik het ook geloofd.
Maar dan misschien nog wel beter..wrote:Ik snap je! Udex zijn stijl heeft soms wel wat weg van platen uit zijn PoT periode!wrote:Ben niet zo heel erg bekend met Udex, maar als iemand me had verteld dat dit een PN collab was had ik het ook geloofd.
Ja precies. Heb wel wat meer van zijn tracks beluisterd afgelopen dagen, en vind hem eigenlijk net een soort van het stevigere/rauwere equivalent van PN. Desalniettemin een artiest om in de gaten te houden.wrote:Ik snap je! Udex zijn stijl heeft soms wel wat weg van platen uit zijn PoT periode!wrote:Ben niet zo heel erg bekend met Udex, maar als iemand me had verteld dat dit een PN collab was had ik het ook geloofd.
Deze vind ik persoonlijk beter dan Above Heaven, wat een kneiter zeg 
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
wrote:Deze vind ik persoonlijk beter dan Above Heaven, wat een kneiter zeg
wrote:wrote:Deze vind ik persoonlijk beter dan Above Heaven, wat een kneiter zeg
inmiddels al 150 keer geluisterd 
En de plaat blijft goed.wrote:inmiddels al 150 keer geluisterd
-
AHardtraxx Newbie
- 43 posts member since 2020
- last seen Jan 2022
Wat een ontiegelijke dikke plaat de tering.
Echt een mega dikke melodie met kicks die er perfect bij passen en ook nog eens extra drive geven aan de melodie echt geniaal weer.
Udex maakt ook zulke dikke platen en verdiend dit absoluut.
En tja bfront vind ik nog steeds echt koning als het gaat om sfeer en vooral die passende kicks van hem, weet niet zo goed hoe ik het moet uitleggen
(kicks rolls ofzo, die kicks in ieder geval die je vaak bij hem hoort die met de melodie mee gaan die je hier ook hoort)
Echt een mega dikke melodie met kicks die er perfect bij passen en ook nog eens extra drive geven aan de melodie echt geniaal weer.
Udex maakt ook zulke dikke platen en verdiend dit absoluut.
En tja bfront vind ik nog steeds echt koning als het gaat om sfeer en vooral die passende kicks van hem, weet niet zo goed hoe ik het moet uitleggen
Wat is het verschil met de track die al in de openingspost staat?
Geen geschreeuw van MC er door heenwrote:Wat is het verschil met de track die al in de openingspost staat?
Die plaat inmiddels zo vaak met geschreeuw van DV8 gehoord dat ik het niet meer kan 'on-horen'.wrote:Geen geschreeuw van MC er door heenwrote:Wat is het verschil met de track die al in de openingspost staat?