Related topics
Active topics in Tracks
Moderators
-
J
Kan bij lange na niet tippen aan het anthem van vorig jaar. Maar verder wacht ik nog ff op een HQ voordat ik een beoordeling geef.
-
DHardtraxxer
- 453 posts member since 2011
Anthem van vorig jaar was idd stukken beter.
Vind deze ook best lekker klinken, nog ff op de HQ wachten
Vind deze ook best lekker klinken, nog ff op de HQ wachten
-
SHardtraxxer
- 801 posts member since 2011
- last seen Jul 2018
Klinkt best leuk! iig beter dan het defqon anthem ;-)
Die van vorig jaar was dan ook een meesterlijke track.wrote:Kan bij lange na niet tippen aan het anthem van vorig jaar. Maar verder wacht ik nog ff op een HQ voordat ik een beoordeling geef.
Zo op het eerste gehoor, vind ik dit ook wel een prima nummertje.
-
J
Dit klinkt aardig ziek.
Neem aan dat de release ook niet zolang meer op zich laat wachten aangezien Rebirth binnenkort is?
Neem aan dat de release ook niet zolang meer op zich laat wachten aangezien Rebirth binnenkort is?
Vergelijk deze met die van vorig jaar en dan is dit echt een graf-anthem. Dit anthem kan toch niet het gevoel meegeven wat die van vorig jaar wel kon.
-
SHardtraxxer
- 801 posts member since 2011
- last seen Jul 2018
Sommige dingen kun je niet overtreffen, en het hoeft ook niet. Prima anthem ditwrote:Vergelijk deze met die van vorig jaar en dan is dit echt een graf-anthem. Dit anthem kan toch niet het gevoel meegeven wat die van vorig jaar wel kon.
qua climax vind ik deze beter dan die van vorig jaar. de vocals zijn wel minder.
-
WHardtraxx Veteran
- 4162 posts member since 2012
- last seen Aug 2013
Ik vind het wel geslaagd als anthem ookal kan hij niet tegen vorig jaar op het is toch een geslaagde en beter dan vele andere anthems 
Vocals zijn iig beter dan die cheesy shit van vorig jaar :')
In z'n geheel is die van vorig jaar tot nu toe wel beter.. maar zeker geen verkeerde plaat dit
In z'n geheel is die van vorig jaar tot nu toe wel beter.. maar zeker geen verkeerde plaat dit
Natuurlijk niet zo gaaf als die van vorig jaar, maar vind het wel een gave plaat geworden. Moet denk ik alleen nog ff wennen aan de melodie.
Dit, prima plaat.wrote:Natuurlijk niet zo gaaf als die van vorig jaar, maar vind het wel een gave plaat geworden. Moet denk ik alleen nog ff wennen aan de melodie.
redelijke plaat. vooral de mid-intro vind ik erg vet, maar de climax vind ik een beetje power missen. idd niet zo goed als vorig jaar, maarja. 
-
PHardtraxx Newbie
- 19 posts member since 2009
- last seen Mar 2023
Gewoon een gruwelijk dikke plaat
-
UHardtraxx Addict
- 1518 posts member since 2011
- last seen Aug 2026
Leuke sounds
Ja, deze is lekker
Ja, deze is lekker
Ja de climax is iets minder dan vorig jaar. maar die mid-intro is een partij dik. Tof nummer, alleen kan iedereen nu toch wel horen dat WS voor de alpha twins produceert. Ik snap niet dat de heren het een keer naar buiten brengen..
Inspiratieloos en heeft wel erg veel weg van Atrocious.
Idd, intro vind ik wel leuk, maar de climax melodie lijkt qua ritme etc. TE veel op Atrocious (wel met een andere sfeer), maar dan veel minder goed.wrote:Inspiratieloos en heeft wel erg veel weg van Atrocious.
-
S
Hoezo Wildstylez? 
Maar ik vind'm wel lekker! Overtreft die van vorig jaar denk ik niet, maar weet denk ik toch echt wel een rebirth sfeer neer te zetten!
Maar ik vind'm wel lekker! Overtreft die van vorig jaar denk ik niet, maar weet denk ik toch echt wel een rebirth sfeer neer te zetten!
-
UHardtraxx Addict
- 1518 posts member since 2011
- last seen Aug 2026
Nu ik hem vaker luister ben ik het eens met stefaneke!
Wildstylez
Wildstylez
-
FHardtraxx Veteran
- 4027 posts member since 2012
- last seen Nov 2015
velen zeggen dat de Anthem van 2011 beter is als deze.. vind ik niet heb echt een hekel aan die van vorig jaar
deze mid-intro is echt heerlijk! melodie is ook erg fijn! Rebirth niveau is zowiezo wel berijkt met deze track!! 
Na een paar keer luisteren vind ik het wel een lekkere anthem! Het overtreft die van vorig jaar niet. Maar deze mag er zeker zijn!