Active topics in Hardstyle

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Beheerder · 2 hours ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Beheerder · 3 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 1 day ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 4 days ago
User avatar
Hardtraxx Veteran
3923 posts member since 2009
last seen Dec 2017
Download Gangsterdwerg - Not An Ordinary Tracklist (Part 2)
http://www65.zippyshare.com/v/14222948/file.html

Goedenavond! Hierbij deel ik deel 2 van mijn onregelmatig verschijnende serie mixjes die anders dan anders zijn! Veel vergeten tracks en veel tracks met een apart sfeertje. Kortom: Geen standaard lijstje! Een aantal gewaagde mixen die (bijna) allemaal strak zijn. Kortom: Een setje voor de echte liefhebber.

Tracklist:
01. Coldplay – 42 (Geck-O Bootleg)
02. Activator – Everything
03. Tuneboy – Housenation (Isaac Remix)
04. Slim Shore – Scars
05. Showtek - Electronic Stereophonic
06. Kodex – Insomnia (Bioweapon remix)
07. TNT – Double Dutch Darkies (Original Mix)
08. Violet – Burning
09. Crypsis - Tuatara
10. Headhunterz – A New Day
11. Donkey rollers – Voice of Conscience
12. The Machine – Sound of The Machine
13. Crypsis & Kold Konexion – Sonic Sabotage
14. Alpha Twins – Unleashed
15. DBSTF vs. High Voltage – Shiverz
16. Deepack – A New Day
17. The Dizzorder ft. R-Tillary – Vampires Dream

Enjoy & Comment :cool:

Deel 1 is hier Gangsterdwerg - Not An Ordinary Tracklist terug te vinden.
N
Gaat natuurlijk instant mee. Dikke lijst!
User avatar
Bierkoning
25324 posts member since 2010
last seen 19 days ago
Neem hem ook mee, wel jammer van 16, wat een schijtplaat is dat
User avatar
Hardtraxx Veteran
16580 posts member since 2009
last seen Oct 2024
11,12,13,14 :thumbsup:

Gaat mee :)
User avatar
Donateur
15013 posts member since 2010
last seen Aug 2024
Mooie lijst ja, mee.
User avatar
Hardtraxx Veteran
4448 posts member since 2011
last seen Oct 2014
Gaat mee ,u vorige is mij heel goed bevallen en deze TL is ook weer heerlijk :D
User avatar
Hardtraxx Veteran
3923 posts member since 2009
last seen Dec 2017
Gangsterdwerg wrote:Kortom: Een setje voor de echte liefhebber.
Weinig liefhebbers?
User avatar
Hardtraxx Veteran
8220 posts member since 2009
last seen May 2020
Ik ga hem luisteren als me iphone weer werkt met itunes :cry:
N
Eerste mix is dik vriend! Die geluidjes gaan echt heerlijk samen :) Sowieso is Everything een dikke plaat. Naar housenation maak je een gewaagde mix. Gaat niet 100% soepel omdat je m nog wel effe moet corrigeren, verder was het wel weer vet gedaan en vet getimed.
Scars ook weer goed gemixt, al heel vroeg ingecue'd, getuigt wel weer van platenkennis. Moet deze plaat alleen niet tevaak horen, dan gaat ie me vervelen. Nu gelukkig nog niet maar ik merk wel dat ik blij ben dat de volgende plaat wordt gemixt. En die wordt vet gemixt! Electronic Stereophonic mid intro is altijd goei, alleen jammer dat na 2 blokjes de vocals een beetje door elkaar heen gaan. Onvermijdelijk denk ik wel. Strak was het!
Daarna de mix naar Insomnia remix. Wow! Die matcht echt veel te goed bij elkaar. Vette sounds, goed dat je m mid intro inmixt want de rest is echt taai, afmix is ook zuiver. Mooi uit laten faden! Weleleleleleleleleeeeeeeeeeee! Leuke melodie! :D
DDD mix je ook vet in. Goed snel je eigen cue gecorrigeerd en daarna doorknallen! Hier zit echt drive in, luister hier graag naar. Hehe vette tease ook naar burning. Die is ook gruwelijk. Krijg nu al zin in de volgende mix!
Deze klinkt op het begin een klein beetje rommelig, ligt er ook heel klein stukje langs. Wordt helaas ook niet gecorrigeerd.. Maar nu zijn wel alweer aan het bouncen op die lekkere reverse! Woppatee!
Lekkere tease ook. En ook een goede mix! Ligt er strak op en mooi afgemixt met de filter. Lekker!

Wow die mix naar A New Day, die is echt.. apart! Wel heel vet! Klinkt wat druk, maar die geluidjes zijn haast hetzelfde! Goeie! :D

Voice of Conscience, daar zal je het bij mij niet slecht bij doen. Wat een sfeer heeft die plaat! Ik heb het idee alsof de gain wat laag staat bij het mixen, kan aan mij liggen. Verder prima mix!
Daarna echt ook weer een typische Gangsterdwerg mix. Enorm vette match met 2 breakbeats die goed bij elkaar passen. Dikke overgang naar Sound of the Machine dus! En ook echt een vette plaat, vette sfeer, vette sounds en een vette melodie.
Sonic sabotage is ook altijd tof, goed traag ingemixt. Zoals je zelf ooit hebt gezegd komt ie zo het beste tot zijn recht. Wat een ontzettend dikke 2e climax. :)
Unleashed loopt alleen wat minder soepel, moet een paar keer gecorrigeerd worden. Ik weet zelf nog dat die plaat 0.1% langzamer moet dan normale nummers op 150bpm.. Daar ook ingestonken zie ik :p
Shiverz, vet ingemixt met meteen een basswitch. Ook deze plaat blijft gruwelijk. Die kicks gaan diep, aiaiai! Daarna a new day. Vind ik persoonlijk ook niet zo'n vette plaat, lelijke vocal. Wel prima ingemixt. Daarna komt Vampires dream, over platen met scherpe geluiden gesproken. Die gaan echt door merg en been.

Al met al is het een lekkere mix, maar met wel hier en daar wat foutjes. Om zelfs helemaal eerlijk te zijn ben ik beter van je gewend! Al is het misschien ook wel logisch omdat je volgens mij ontzettend veel hebt moeten beatmatchen en het niet de makkelijkste platen zijn om in te mixen.
User avatar
Hardtraxx Veteran
8220 posts member since 2009
last seen May 2020
Hah dat van unleashed heb ik ook gemerkt, is overigens ook met de unleashed remix van pp ook zo. dacht dat het aan mij lag.
User avatar
Hardtraxx Veteran
3923 posts member since 2009
last seen Dec 2017
Nazale wrote:Verhaal
Bedankt voor je mooie commentaar :) Ben het met je kritieken ook wel eens. Heb geprobeerd om zoveel mogelijk gewaagd in te mixen en veel te cuën met de schuif open. Daardoor moet ik inderdaad af en toe corrigeren. En iedere plaat had inderdaad zo'n beetje een ander BPM waardoor ik vrijwel alles moest beatmatchen. Is wat anders dan alle nummers op +3% met 150.0 BPM. Als je dan ook gewaagd mixt dan sluipt er hier en daar een foutje in. Vond zelf ook het eerste deel van de mix beter dan het tweede deel. Bij Burning duurde het lang omdat er een 16 beats-hapmomentje zat wat ik oploste met een loopje. Verder vond ik hem zelf over het algemeen wel aardig goed gelukt, maar deel 1 was inderdaad net iets beter. Maar die was ook voorbereid en deze set on the fly opgenomen. De rest ook bedankt voor de reacties en als er nog meer mensen commentaar hebben hoor ik het natuurlijk graag!
User avatar
Hardtraxx Addict
1869 posts member since 2010
last seen 21 days ago
Deel 1 beviel me behoorlijk :) Daarom neem ik deze ook zeer zeker mee, ben benieuwd :D
User avatar
Hardtraxx Veteran
5464 posts member since 2009
last seen 5 days ago
Aangenaam verrast, zeer lekkere tracklist!! Ik heb ook meteen deel 1 meegenomen en die vond ik zelfs ietsje beter. Ik ga je in de gaten houden. :thumbup:
User avatar
Donateur
1628 posts member since 2009
last seen 1 day ago
ik neem hem oook lekker mee :)