Voorkeur gaat uit naar Vanity! Maar Surreal doet er zeker niet onder! 
Related topics
Active topics in Hardstyle
- View the latest post: Alphaverb - The Untitled Album (WAMALBUM-001)
- View the latest post: Ran-D - Level Up (Knockout Outdoor Anthem 2026) (ERA003)
- View the latest post: Devin Wild - ID (Imagination To Reality)
- View the latest post: Noisecontrollers - TBA
- View the latest post: Dr. Ruthless - Get Wild (BNC002)
Moderators
Heerlijke track Surreal, wat mij betreft Thera's beste plaat de afgelopen tijd. Vanity vind ik dan weer minder.
Surreal is echt heel goed ja 
Vanity vind ik de vocals niet echt lekker uit de verf komen, maar instrumental mix
Vanity vind ik de vocals niet echt lekker uit de verf komen, maar instrumental mix
Vind ze beide helaas niks. Het totaal plaatje niet, de vocalen niet, de melodieën niet. Het pakt mij niet, live ook niet.
Dit. Gisteren op Dance Valley kwamen de kicks totáál niet tot hun recht. JammerG1LL wrote:live ook niet.
-
DHardtraxxer
- 377 posts member since 2012
- last seen Feb 2016
Ik weet niet waar jij hebt gestaan op dance valley, maar de hs main waar thera draaide was echt ziek geluid waar alles goed klonk en deze kicks dus zekerElexz wrote:Dit. Gisteren op Dance Valley kwamen de kicks totáál niet tot hun recht. JammerG1LL wrote:live ook niet.
-
I
Surreal heeft een lekkere midintro en vanity vind ik in z'n geheel wel aardig, maar het zijn geen tracks waar ik het heel warm van krijg! De vocals maken het er niet beter op, gelukkig zitten er instrumental mixes bij! 
-
AHardtraxx Elite
- 2912 posts member since 2013
Deze platen kan ik nu wel wat beter waarderen naar een aantal keer luisteren 
-
YHardtraxxer
- 69 posts member since 2012
- last seen May 2015
Surreal vind ik echt een heeeerlijke plaat

Dezelfde plek, anders had ik hem toch niet gehoord...Dennis93 wrote:Ik weet niet waar jij hebt gestaan op dance valley
Het geluid vond ik echt niet top. Normaal komen zulk soort platen veel beter tot hun recht, maar platen zoals In The Mix gingen opeens weer wel kneiterhard. Dus of Thera zat te kloten met z'n knopjes of er was iets niet helemaal goed met de geluidsinstallatie. Ik heb beter gehoord namelijk
Ik ook, op één of andere manier kan ik meezingers van Thera nog steeds niet helemaal hebben.bRt_ wrote:In beide gevallen ga ik wel voor de Instrumentals.