THE WILD MOTHERFUCKERS!
Daar zijn we weer.
Wat vinden jullie van ''Vazard - Zimmersion''?
Dysphoria wrote:Daar zijn we weer.
Wat vinden jullie van ''Vazard - Zimmersion''?
Danny H wrote:Daag sjobie.
Zittend & HT'end geld verdienen dusDanny H wrote:Nachtdienst in een klein verzorgingshuis met maar 42 kamers, waarvan 2 kamers leeg zijn door overlijden van bewoners en 1 door verhuizing na een ander huis.
Valt nu wel mee, moet ik zeggen. De mensen hier zijn nog goed zelfstandig, dus weinig belletjes voor hulp eigenlijk.
kom dan ook gewoon een keer in de shout! daar is vaak nog wel wat te lullen!Danny H wrote:Zoiets ja haha, ik moet wel 3 vaste rondes lopen bij bepaalde bewoners voor controle en ik mag niet slapen met de nachtdiensten maar dat doe ik overdag dan wel genoeg (er om 8.30 in bed liggen en pas om 17:30 weer eens wakker worden).
Verder doe je niet meer veel op zon dag. Verprutst het ritme wel.
En nooooes don't leave me.
Hou je wel rekening met de bewoners?Danny H wrote:Dag snitches! Hiermaal wederom Danny H in het nachttopic.
Laatste nachtdienst ditmaal weer, hierna 3 dagen vrij van't werk.
En nu radical redemption - annihilate cd door de speakers van het zorgtehuis.
Uiteraard, de speakers staan alleen in de hal bij de receptie aan. Niet op de gangen bij de bewoners hoor. Ben wel gek, maar niet zo gekechte_oostzaner wrote:Hou je wel rekening met de bewoners?Danny H wrote:Dag snitches! Hiermaal wederom Danny H in het nachttopic.
Laatste nachtdienst ditmaal weer, hierna 3 dagen vrij van't werk.
En nu radical redemption - annihilate cd door de speakers van het zorgtehuis.