Paaspoppim__ wrote:Ik weet niet wat jij zegt pikketanus, maar ik ga voor C.
Welk NIET hardstyle gerelateerd feest/festival zou je nog eens heen willen?
wa gij?
Paaspoppim__ wrote:Ik weet niet wat jij zegt pikketanus, maar ik ga voor C.
Welk NIET hardstyle gerelateerd feest/festival zou je nog eens heen willen?
Dit jaar voor het eerst op Hellfest geweest. Heel vet en mooi! Maaaaar tering warm! op de camping bijna geen schaduw en weinig waterpunten.pim__ wrote:Hellfest lijkt me ook wel tof. Liquicity lijkt me ook wel tof, maar weet niet of ik t een hele dag trek.
Welke eigenschap zou je kwijt willen?
HerkenbaarHekzitter wrote:Meer nee durven zeggen tegen mensen. Zet mijzelf vaak op de tweede plaats.
Zelfde
33, nu, tuurlijk andere leeftijden had ik meer feest en kon ik meer hebben. Maar met wat ik nu heb in mn leven ben ik meer tevreden dan dat ik ooit was. Het niet per se meer feesten e.d. nodig hebben om te ontsnappen aan iets.Remi wrote:Zo rond de 21. Nét wat ouder en wijzer dan 16/18, iets meer te besteden maar nog nét niet volwassen genoeg om alle verplichtingen al te hebben. En als ik dat met de wijsheid van nu nog eens mag beleven zou dat top zijn.
En jij?
Pipa wrote:Wat Remi zei rond 21. Toen echt volle bak naar elk festival/feest geweest. Was een mooie tijd! Voor geen goud willen missen. Nu ook tevreden waar ik ben!
Zelfde vraag