Nee, kansloos kutprogramma met kansloze kutmensen die niks anders doen dan elkaar naaien. En de beste Robinson wint nooit. Als ze de regels aan zouden passen misschien wel.
Wat is (op Utopia na) het kutste programma wat je ooit hebt gezien?
Kan mij het schelen, al zuigen ze heel die lijst uit hun duim. Ik vind hem dit jaar wel geloofwaardig, hoewel hij niet in de buurt komt van mijn persoonlijke top 100, maar dat is logisch.
Toen ik nog vaak ging heb ik ze wel regelmatig in gehad op voornamelijk iets kleinere feesten (festivals of feesten in Gelredome/HMH etc nooit), maar nu ik niet meer zo vaak ga eigenlijk nooit meer. Denk er ook nooit meer aan eigenlijk, best wel slecht.
Altijd met oordoppen, eerste 5 minuten is het altijd ff wennen maar dan vind ik het persoonlijk gewoon chill. Als ik ze dan wat later voor de grap uit doe vind ik het geluid vrij schraal ofzo. Overigens heeft een maat van mij tinnitus en hij zegt dat dat geen pretje is, dus beter voorkomen dan genezen.