Active topics in Off-Topic

Moderators

  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Beheerder · online
  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Beheerder · 4 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 4 hours ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 4 hours ago
E
View on YouTube
User avatar
Hardtraxx Veteran
4943 posts member since 2009
last seen 3 days ago
Piaaa
User avatar
Hardtraxx Veteran
3341 posts member since 2010
last seen Sep 2016
maarten1410 wrote:Piaaa
:lol:
User avatar
Hardtraxx Addict
1239 posts member since 2010
last seen Nov 2022
jägermeister :drool:
M
Hardtraxxer
120 posts member since 2010
last seen Jun 2024
The Man Who Cant Be Moved
E
Image
Last edited by En-er-gy on 24 Jan 2011 20:49, edited 1 time in total.
User avatar
Hardtraxx Veteran
4943 posts member since 2009
last seen 3 days ago
Bij de aanslag op een vliegveld bij Moskou kwamen 35 mensen om het leven. Het gaat zo goed als zeker om een zelfmoordactie.
T
User avatar
Hardtraxxer
731 posts member since 2009
last seen Mar 2017
User avatar
Hardtraxx Veteran
6525 posts member since 2008
last seen Sep 2022
View on YouTube
User avatar
Hardtraxx Veteran
4943 posts member since 2009
last seen 3 days ago
View on YouTube
User avatar
Hardtraxx Elite
2422 posts member since 2008
last seen Apr 2014
maarten1410 wrote:http://www.youtube.com/watch?v=83Ap8la8wP8
Vet! :D
F
Hardtraxx Veteran
6758 posts member since 2008
last seen Nov 2020
NO FARMERS NO FOOD
NO BEER NO LIFE
User avatar
Hardtraxxer
981 posts member since 2009
last seen Feb 2014
R
Hardtraxx Veteran
4240 posts member since 2010
last seen May 2025
Dat klopt. Wij van de techniek kunnen alles perfect instellen (blijft smaak gevoelig), maar de DJ kan datgene wat hij instuurt op onze mengtafel dusdanig verknallen, dat er voor ons geen mogelijkheid is om dit goed uit de speakers te laten komen.
Als bijvoorbeeld de DJ gaat oversturen (in het rood draaien), zal het signaal dusdanig vervormen en al in slechte kwaliteit bij onze mengtafel binnenkomen, dat de enige mogelijkheid is, dat de DJ in kwestie zijn volume terug haalt!! Tja en dat vertikken ze meestal!
Als ze nu netjes op de "nul" gaan draaien, kunnen wij het in perfecte kwaliteit uitsturen en voldoende volume geven. We hebben ruimte genoeg over om harder en minder "schel" te draaien. Maaaaaar het begint bij de opvoeding van de DJ's.
User avatar
Hardtraxx Veteran
4943 posts member since 2009
last seen 3 days ago
Kijk
E
Product:
Martin M1 Next Generation lichtsturing
Algemeen:
Dat Martin enorm veel aandacht besteedt aan de ontwikkeling van haar producten is niets nieuws. Toch hebben ze het wederom gepresteerd om een volledig nieuw concept op te zetten voor een eenvoudig te bedienen lichtsturing, namelijk deze Martin M1.
Het Next Generation deel slaat voornamelijk op het feit dat er rekening wordt gehouden met een factor die al lange tijd op de markt van professionele verlichting aanwezig is, namelijk LED. Hier speelt Martin eenvoudig op in door de gebruiker mogelijkheden te bieden om simpel maar doeltreffend alle mogelijke opties te gebruiken.
Een ander deel van het concept slaat op het feit dat een volledige lichtcomputer in een vrij handzame controller is gemonteerd. Terwijl de gebruiker het gevoel van een conventionele lichttafel heeft met een overzichtelijke bediening en een makkelijke toegang tot alle functies, draait er achter de reeks faders een dual-core processor die er voor zorgt dat de sturing zijn werk blijft doen, zelfs al spelen er honderden playbacks tegelijk. Hierdoor kunt u er verzekerd van zijn dat u niet hoeft te vrezen voor errors en vertragingen. Dankzij een simpel maar doeltreffend protocol tussen de actie van de gebruiker en de respons van de tafel worden opdrachten en triggers zo snel mogelijk verwerkt.
Verder heeft Martin aandacht geschonken aan de user interface. Waar oude compacte tafels beschikken over talloze functies die verscholen zijn onder lastige toetsencombinaties en shift-functies, heeft Martin dit helemaal herwerkt tot een overzichtelijk geheel waarbij de basisfuncties direct zijn op te roepen. De lastige combinaties om bepaalde speciale dingen uit te voeren zijn verhuisd naar het touchscreen-scherm. Hierdoor kan de gebruiker zich volledig focussen op het creëren van creatieve en strakke lichtshows, in plaats van steeds te onthouden welke combinatie welke functie aanroept.
Martin heeft nagedacht over de integratie van een touchscreen scherm. Deze moet voldoende informatie kunnen bieden aan de gebruiker en moet goed toegankelijk zijn qua bediening, maar mag niet in de weg zitten. Zodoende is ervoor gekozen om het scherm achterop de controller te bevestigen met een flexibele scharnierconstructie waardoor de gebruiker zelf het scherm kan kantelen naar wens. Dankzij een speciale coating is het scherm altijd zichtbaar en door middel van uitgebreide tests vooraf kunt u er zeker van zijn dat het scherm altijd zal functioneren.
De controller biedt eigenlijk teveel om er kort iets over te kunnen schrijven. Martin zorgt met deze lichtsturing dat de mogelijkheden tot professionele lichtsturing bijna eindeloos worden terwijl de interface en het gebruiksgemak op nummer één blijven staan. Deze combinatie leidt er toe dat veel professionals kiezen voor sturingen als deze!
Specificaties:
- hoge resolutie opklapbaar touchscreen (16:9 ratio)
- scherm altijd goed zichtbaar onder verschillende hoeken
- uitvoerige tests garanderen lange levensduur van het scherm
- digitale LCD-knoppen voor snelle en direct parametertoegang
- voorzien van krachtige dual-core processor
- diverse wings kunnen worden gekoppeld (Maxxyz modules)
- 4 DMX universes direct te koppelen aan de sturing, 12 universes middels een licentie
- Maxxyz Manager Software voor programmeren en triggeren via tijd en kalender-schema's
- aanpasbare Graphical User Interface met context sensitive toolbars en geïntegreerde help-functie
- krachtige effect-module
- aansturing tot 6144 parameters
- 1000 cuelists met fader control
- 1000 cuelists met playback control knoppen
- 2 aparte playback secties
- parallelle uitvoering van meerdere cuelists
- submaster, groupmaster en override functionaliteit
- parameter en time-fanning functionaliteit
- auto-update voor presets en cues
- on-the-fly aanpasbare timing
Garantietermijn:
Op dit product krijgt u 2 jaar garantie.
Tips of opmerkingen over dit product:
- voor een uitgebreide specificatielijst kunt u kijken op de product sheet van de Martin M1
E
dat ding kost zomaar ff 10.000 ma t isie wel waard -.-
B
public static void main(String[] args) {
UltrasonicSensor supa = new UltrasonicSensor(SensorPort.S2);
Motor.A.setSpeed(400);
Motor.B.setSpeed(400);
Motor.A.forward();
Motor.B.forward();
while(true) {
int afstand = supa.getDistance();
LCD.drawString("afstand: " + afstand,0,1);
if (afstand < 85) {
User avatar
Hardtraxx Addict
1815 posts member since 2010
last seen May 2014
User avatar
Hardtraxx Veteran
6525 posts member since 2008
last seen Sep 2022
01. Frequencerz – Tomorrow and Beyond (QountDown edit)
User avatar
Hardtraxx Veteran
4943 posts member since 2009
last seen 3 days ago
biscuit wrote:dat ding kost zomaar ff 10.000 ma t isie wel waard -.-
Martin lichtsturing :worship:
User avatar
Hardtraxx Addict
1027 posts member since 2010
last seen Mar 2012
n welk spannend jeugdboek komt de boomhut niet voor? Voor Alexander werd die droom werkelijkheid. In zijn eigen tuin. Op palen. De volgende stap is de boomhutCLUB met natuurlijk strenge toelatingsregels.
Na twee niet te stelpen bloedneuzen begon Alexanders gevecht tegen acute lymfatische leukemie. Twee jaar lang leefde hij en zijn ouders tussen hoop en vrees; elke keer weer een controlemoment. Moeten we links- of rechtsaf?

Alexander zelf – op dat moment respectievelijk drie en vier jaar oud – veranderde nauwelijks. Hij had natuurlijk zijn slechte momenten, maar vaker scheurde hij op zijn driewielertje met infuus en al door het ziekenhuis. “Gelukkig is hij als persoontje hetzelfde gebleven. Een heerlijk mannetje, makkelijk, ongecompliceerd, gezelschapsmens.”
T
View on YouTube
User avatar
Hardtraxx Elite
2318 posts member since 2010
last seen Dec 2020
1483WB