User avatar
Hardtraxx Addict
last seen Nov 2014 1,715 postssince 2009
...maar miss kun je als producer onder het vele produceren ook je sound ontwikkelen??...en al helemaal omdat hij nu als ik het goed heb weer 2 tracks me Digital Punk en 3 a 4 tracks met High Voltage af heeft..
User avatar
Donateur
last seen Sep 2014 17,095 postssince 2010
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 16 days ago 6,677 postssince 2009
eeey gooi wat drank in die motherf#cker @ whaajoo
User avatar
Hardtraxx Elite
last seen Dec 2020 2,318 postssince 2010
Me pa kwam thuis, keek mij ma een kook programma. Pa zegt: je kunt toch niet koken. Waarop ma zegt: jij kijkt toch ook pornoprogramma's haha
User avatar
Hardtraxx Addict
last seen Jan 2014 1,851 postssince 2009
The Pitcher ft. Slim Shore - This is Who we Are
User avatar
Hardtraxx Elite
last seen Apr 2014 2,422 postssince 2008
De rechter kan het recht op omgang tussen de donor en het kind ontzeggen indien er sprake is van een van de volgende omstandigheden (Artikel 1:377a lid 3 BW):
- A:De ontwikkeling van het kind zal worden benadeeld door de omgang. Sub a
- B: De donor is kennelijk niet geschikt of in staat tot omgang van het kind. Sub b
- C: Er zijn ernstige bezwaren van het kind tegen de omgang. Sub c
- D: De omgang is op een of andere manier in strijd met zwaarwegende belangen. Sub d

:yawn:
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Feb 2024 5,725 postssince 2008
Voila! Met het oog op nederige vaudevillian veteraan, gegoten plaatsvervangend zowel slachtoffer en schurk door de wisselvalligheden van het lot. Dit visage, geen enkele fineer van ijdelheid, is een overblijfsel van de "vox populi" nu vacant is, verdwenen. Echter, deze dappere visitatie van een vervlogen ergernis staat tot leven gewekt, en heeft gezworen om deze corrupte en virulente ongedierte, van bewaking ondeugd en vouchsafing de vicieuze heftig en gulzig schending van de vrije wil te overwinnen.
De enige uitspraak is wraak een vendetta, aangehouden als een votive niet vergeefs, want de waarde en de juistheid van deze zal op een dag bevestigt de waakzaam en de deugdzame.
Voorwaar, dit vichyssoise van de woordenstroom bocht meest uitgebreide, dus laat me gewoon toe te voegen dat het mijn zeer goede eer u te ontmoeten en u mag me bellen V.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen May 2023 10,779 postssince 2009
AJ Busta – I Grown It (The Machine Remix)
N
Hardtraxx Newbie
last seen Feb 2015 42 postssince 2010
S
1. Titel en Auteur
a. Titel - Im Westen Nichts Neues
Auteur – Erich Maria Remarque
b. Erich Maria Remarque (/Erich Paul Remark) (22-06-1898 – 25-09-1970) Was een van de meeste bekende en gelezen auteurs van de Duitse Literatuur in de vorige eeuw. Geboren in Osnabrück, zijn ouders waren Frans en hadden een baan als arbeider. Tijdens zijn studie werd hij opgeroepen om deel te nemen aan de eerste wereldoorlog op het westelijke front. Hij begon zijn carrière als schrijver als toneelcriticus en sportjournalist. Op 31 januari 1929 verscheen het controversieele boek “Im Westen Nichts Neues”,wat de ervaringen van de duitse soldaten in de eerste wereldoorlog verteld op een emotionele en simpele manier. Het boek werd in het eerste jaar ruim 1,2 miljoen keer verkocht. In 1933 werden zijn boeken openbaar verbrand en verboden in duitsland door de nazi’s, in hun ogen was het boek een enorme belediging van de glorieuze strijd van het duitse leger in de eerste wereldoorlog. Ook claimden zij dat Erich van joodse afkomst was en dat hij helemaal niet aan de eerste wereldoorlog had deelgenomen, ondanks harde bewijzen. In 1932 verhuisde hij naar Zwitserland, in 1938 werd hem zijn duitse staatsburgerschap ontnomen en in 1939 emigreerde hij naar de V.S. en kreeg de amerikaanse nationaliteit in 1947. Hij bleef afwisselend in de vs en zwitserland wonen tot zijn dood in 1970.
c. ...
d. De titel kan op twee manieren worden verklaard.
i. “Im Westen Nichts Neues” betekent letterlijk “Van het westelijke front geen nieuws”. Dit verwijst naar de stugge manier van oorlogsvoeren op het westelijk front in de eerste wereldoorlog. Door de omloop van nieuwe wapens en technologieën (verbeterde artillerie, machinegeweren, gifgassen) verdween de traditionele manier van oorlogsvoeren en ging men over tot het bouwen van grote uiteenlopende defensieve vestigingen in de grond, beter bekent als loopgraven. Hierdoor ontstond er in het begin van de oorlog een front waar weinig activiteit was, wat later veranderde door de invoer van wederom een verandering van oorlogsvoering (tanks, vliegtuigen, draagbare machinegeweren, vlammenwerpers).
ii. Paul Bäumer, de hoofdrolspeler, sterft in het boek kort voor het einde van de oorlog. Diezelfde dag was het relatief rustig op het westelijke front en daaruit kwam de melding “Im Westen Nichts Neues” aan bij de bevelhebbenden. Dit slaat dus op dat de dood van Paul geen belang heeft bij het verloop van de oorlog. Terwijl het toch een soldaat in het duitse leger was en hierdoor dus door het duitse leger als “nummer” wordt neergezet. En niet als persoon.



2. Achtergrond
a. De literaire stroming tot waar toe dit boek behoort staat bekend als de Duitse Emigrantenliteratuur of Duitse Exilliteratuur, die bestond tussen 1933 en 1945. Deze stroming heeft betrekking op de schrijvers die in 1933 door Hitler gedwongen werden naar andere landen te emigreren om boeken te blijven schrijven en uit te geven.
b. Ongetwijfeld de meest belangrijke gebeurtenis in het leven van de schrijver was de eerste wereldoorlog en zijn deelname daaraan. De oorlog gaf hem inspiratie om het boek te schrijven en mensen te vertellen over de (emotionele, psychische, fysische) gruwelijkheden van oorlog. Een verschijnsel wat tijdens de Vietnam oorlog pas weer terugkwam. Andere belangrijke gebeurtenissen met minder betrekking op het boek waren de duitse revolutie van 1918-19 (Novemberrevolutie), de economische crisis van 1929 (de grote depressie) en de groeiende macht van de nationaal-socialistische partij in Duitsland. Als maatschappelijke relevante gebeurtenis kan de opkomst van verschillende politike stromingen worden genoemd, zoals het socialisme, nationaal-socialisme, fascisme, democratisme (de –ismen) enz.
c. Het verhaal speelt zich af tijdens de eerste wereldoorlog (1914 – 1918).
d. Het boek is een “Oorlogsroman”. De definitie van oorlogsroman is een roman waarin oorlogsjaren of de effecten van die jaren op de naoorlogse generatie worden beschreven. Dat eerste is precies hetgene waar het boek kenmerkend voor is. Het verteld over het leven van een soldaat in de eerste wereldoorlog.
3. Personen
a. De belangrijkste persoon is de hoofdrolspeler Paul Bäumer. Verder....
b. – Paul Bäumer, ...
4. Inhoud
a. ...
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen May 2023 10,779 postssince 2009
lunatic asylum - the meltdown
User avatar
Hardtraxxer
last seen Mar 2017 731 postssince 2009
Je bericht bevat te weinig tekens.
User avatar
Donateur
last seen Sep 2014 17,095 postssince 2010
View on YouTube
User avatar
Hardtraxx Elite
last seen Aug 2013 2,393 postssince 2009
There was no sun
There were no planets
No stars, no moon
There was no day, no night
There was no sound, no touch, no smell
It was dark everywhere
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Jun 2026 6,218 postssince 2008
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Aug 2025 17,990 postssince 2010
EDIT: (Laat maar, is veel te groot :P )
User avatar
Hardtraxx Addict
last seen Nov 2025 1,537 postssince 2010
And I was on my knees

dit is eigenlijk best leuk als je niet meer weet wat er onder je ctrl v ding staat :P
R
Hardtraxx Veteran
last seen May 2025 4,240 postssince 2010
Poule B (Eerste twee gaan door naar de volgende ronde)
1. Ramirez 6 15-1
2. The Znayzer 6 13-0
3. Edwinn 0 1-8
4. The Gain 0 0-0
M
Vet Cool Gave Koffiepads
User avatar
Hardtraxxer
last seen Mar 2014 521 postssince 2009
jaa echt wel, anders kom ik ook nog te lijden onder je toetsweek
User avatar
Donateur
last seen Sep 2014 17,095 postssince 2010
G
User avatar
Hardtraxxer
last seen Mar 2015 623 postssince 2010
D&G – We love Friday
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Jul 2026 6,343 postssince 2008
35 Sampsonia Way, Pittsburgh Pennsylvania.
G

Active topics in Off-Topic

Active topics

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Admin · 13 minutes ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Admin · 3 hours ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 18 hours ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 15 hours ago