vind het ook een vet nummer maar geen idee wat ik er mee aan moet. het past echt bijna bij niks. weet niet of je dit echt in een hardstyle setje kunt verwerken. misschien dat sommige theracords nummers erbij in de buurt komen maar anders zou ik het eerder in een schranz of hard techno set draaien.
Related topics
Active topics in Nieuwe tracks
- View the latest post: Progressive Hardstyle - One Symphony (Melodic Madness OST 2026)
- View the latest post: Bloodlust & Omnya - Paradise Denied
- View the latest post: 4444 Of A Kind - 4 The Rave
- View the latest post: Devin Wild - ID (Imagination To Reality)
- View the latest post: Noisecontrollers - TBA
Moderators
Wow, vette plaat, kan er verschillende stijlen in terug vinden. Komt denk ik het best tot zn recht met industrial.
Juist vet, een uitdaging voor DJ's! Langzaam je set laten transformeren, richting die rauwe industriƫle sounds in dit nummer, en dat sluit je af met Happy FaceGangsterdwerg wrote:vind het ook een vet nummer maar geen idee wat ik er mee aan moet. het past echt bijna bij niks. weet niet of je dit echt in een hardstyle setje kunt verwerken. misschien dat sommige theracords nummers erbij in de buurt komen maar anders zou ik het eerder in een schranz of hard techno set draaien.
-
SHardtraxxer
- 69 posts member since 2010
- last seen Jan 2013
pff gaat crypsis nu ook al industrial geck-o achtige herrie draaien :S (kom maar op met de flames
)
Vette shit!
Die reactie op soundcloud, "Wie doet jou vocals?"
Die reactie op soundcloud, "Wie doet jou vocals?"
Nee.Stefanoviic wrote:pff gaat crypsis nu ook al industrial geck-o achtige herrie draaien :S (kom maar op met de flames)
-
T
Dit.Conflict wrote:Not my cup of tea!
Geef mij maar de reguliere crypsis sound
Weet iemand al wat er hiermee gaat gebeuren?
Hij is oud en niet uitgebracht, niet gedraaid, dus ik denk niet zo veel. Crypsis zelf heeft er niets over gezegd.Grozny wrote:Weet iemand al wat er hiermee gaat gebeuren?
Zou leuk zijn als hij er een free release van maakt, zal hem wel een berichtje sturenKhadber wrote:Hij is oud en niet uitgebracht, niet gedraaid, dus ik denk niet zo veel. Crypsis zelf heeft er niets over gezegd.Grozny wrote:Weet iemand al wat er hiermee gaat gebeuren?
Hij is trouwens wel eens gedraaid
1e track
View on YouTube
Je had gelijk, Khadber. Heb het even gevraagd en hij gaat er inderdaad niks mee doen 
Erg gave track zeg dit, zie liever industrial invloeden in een hardstyle track dan die dubstep rommel van de laatste tijd.
Kicks vind ik persoonlijk wel erg lekker
.
Kicks vind ik persoonlijk wel erg lekker
Kicks klinken niet echt lekker hier, voor de rest echt een fucking vette track! Oh en vocals hadden wel weggelaten mogen worden.
Het was even wennen maar word er stiekem wel verliefd hier op. Zoals vele zeggen, de kicks zijn echt van een beduidend hoger niveau.
-
J
Niks.Intervention wrote:Wat gaat hier nu mee gebeuren?
Is erook zegt waarom?JEFSKIII wrote:Niks.Intervention wrote:Wat gaat hier nu mee gebeuren?
-
J
Geen flauw idee, hij had hem volgens mij alleen upgeload ofzo?Intervention wrote:Is erook zegt waarom?JEFSKIII wrote:Niks.Intervention wrote:Wat gaat hier nu mee gebeuren?
Grozny zal t misschien wel beter weten aangezien hij het heeft nagevraagd.
Ik denk dat hij na deze reacties er wel wat mee gaat doen, als b-kant op een release of gewoon als free gok ik.
dan hoop ik op een free, releasen duurt zo knetter lang met mim 
Ik vroeg wat hij nu met deze track ging doen. zei hij: eigenlijk niks
Ik weet de reden dus niet
Stiekem hoop ik dat het toch nog een free word
Ik weet de reden dus niet
Stiekem hoop ik dat het toch nog een free word
Zo gruwelijk dit
Zou vet zijn als Thera hem zou draaien op Bass Acadamy
edit: Crypsis staat er zelf natuurlijk ook
Zou vet zijn als Thera hem zou draaien op Bass Acadamy
edit: Crypsis staat er zelf natuurlijk ook