Wel een verschrikkelijk lekkere!wrote:Tussen 8. Bioweapon - Move Your Body (Noisecontrollers Remix) - 9. Noisecontrollers - Revolution Is Here (Donkey Rollers Remix) zit ook nog een track, weet alleen niet welke.
Listen onSoundCloud Was onzippyshare.com
Tracklist · 18 tracks
- 01Dutch Master - Million Miles Away (Noisecontrollers Remix)Dutch Master - Million Miles Away (Noisecontrollers Remix) on Tracks
- 02Noisecontrollers - Just a little tool ;-)
- 03Noisecontrollers - EscapeNoisecontrollers - Escape on Tracks
- 04Noisecontrollers - A Different Story (Defqon.1 Edit)Wildstylez and Noisecontrollers - A Different Story on Tracks
- 05Noisecontrollers - So HighNoisecontrollers - So High on Tracks
- 06Noisecontrollers - Unite (Vocal Edit)VA - BLACK 2009 (CBRGCD001) on Tracks
- 07Noisecontrollers & Alpha twins - MoonrakerNoisecontrollers & Alpha Twins - Moonraker on Tracks
- 08Bioweapon - Move Your Body (Noisecontrollers Remix)Bioweapon - Move Your Body (Noisecontrollers Remix) on Tracks
- 09Noisecontrollers - Pillars of CreationNoisecontrollers - Pillars Of Creation on Tracks
- 10Noisecontrollers - Revolution Is Here (Donkey Rollers Remix)Noisecontrollers - Revolution is Here (Donkey Rollers Remix) on Tracks
- 11Noisecontrollers - Faster n' FurtherVA - Defqon.1 Festival 2010 on Tracks
- 12Noisecontrollers - Gimme Love (Hard Edit)Noisecontrollers - Gimme Love on Tracks
- 13Brennan Heart & Wildstylez - Lose My MindBrennan Heart & Wildstylez - Lose My Mind on Tracks
- 14Noisecontrollers - The Universe Was BornNoisecontrollers - The Universe Was Born on Tracks
- 15The Pitcher - Bangrindin' (Noisecontrollers Remix)The Pitcher - Smack (FUSIONCD-003-2) on Tracks
- 16Noisecontrollers - Big BangBlutonium & Dutch Master Works pres. HARDSTYLE VOL. 22. on Tracks
- 17Noisecontrollers - E=NC2Noisecontrollers - E=NC2 on Tracks
- 18Max Enforcer & Frontliner - On the GoMax Enforcer & Frontliner - On The Go (TILLT009) on Tracks
Hele lekkere set! Kom maar op met die album 
I
Hardtraxx Newbie
11 posts member since 2011
last seen Jun 2012
Wat een F*king dikke plaatwrote:Noisecontrollers @ Qlimax 2011
8. Bioweapon - Move Your Body (Noisecontrollers Remix)
Heeeerlijk setje hoor!
die DR remix is heel dik geworde
en wat een zieklekkere track is nr7 ook !
die DR remix is heel dik geworde
en wat een zieklekkere track is nr7 ook !
Woot, dit is wel een erg lekkere lijst hoor! Wat is die nieuwe van hun (ID 5) een verschrikkelijk lekker plaatje zeg, die melodie is echt zoooooo verschrikkelijk goed. Verder is die DR remix ook zooooo lekker, kippenvel overal!
En daarna komt Faster 'n Further, te grappig gewoon 
Wat een kansloos mixwerk weer. Ze hebben volgens mij geenéén normale mix gemaakt. HAHAHA die overgang tussen A Different Story en TBA. Wat een lutsers zeg, ongelofelijk. En dat staat op Qlimax.
Eigenlijk moet ik je hier wel gelijk geven.. 't viel mij inderdaad ook al op.wrote:Wat een kansloos mixwerk weer. Ze hebben volgens mij geenéén normale mix gemaakt. HAHAHA die overgang tussen A Different Story en TBA. Wat een lutsers zeg, ongelofelijk. En dat staat op Qlimax.
Ik heb de set nog niet gehoord, maar het zou goed kunnen. Zijn mixtechnisch meestal niet de sterkste. Maarja, er wordt al jaren alleen maar naar producties gekeken. Daar trek je je populariteit mee, niet meer met leuk draaien.. 90% van de mensen merkt niet eens dat iets slecht gemixt is, terwijl 90% van de mensen wel de nieuwe nummers wil horen.
Je kunt het accepteren en lekker slikken dat er beperkte DJ's op de grootste feesten staan, je kunt ook scherpe kritiek leveren in de hoop dat er wat verandert. Daarom post ik het ook bij iedere set.. Misschien dat als meer mensen zich ervan bewust worden dat die gasten niet kunnen draaien dat het publiek wat kritischer wordt. En misschien dat NC dan zelf proberen om beter te gaan mixen.. of minder geboekt worden zodat DJ's die wél wat kunnen vaker geboekt worden. Ik vind het in ieder geval echt lachwekkend en een aanfluiting.wrote:Ik heb de set nog niet gehoord, maar het zou goed kunnen. Zijn mixtechnisch meestal niet de sterkste. Maarja, er wordt al jaren alleen maar naar producties gekeken. Daar trek je je populariteit mee, niet meer met leuk draaien.. 90% van de mensen merkt niet eens dat iets slecht gemixt is, terwijl 90% van de mensen wel de nieuwe nummers wil horen.
Tussen de Bioweapon remix en de Revolution is Here zit trouwens nog een track, klinkt als NC - ID.
Last edited by Gangsterdwerg on , edited 1 time in total.
wrote:Je kunt het accepteren en lekker slikken dat er beperkte DJ's op de grootste feesten staan, je kunt ook scherpe kritiek leveren in de hoop dat er wat verandert. Daarom post ik het ook bij iedere set.. Misschien dat als meer mensen zich ervan bewust worden dat die gasten niet kunnen draaien dat het publiek wat kritischer wordt. En misschien dat NC dan zelf proberen om beter te gaan mixen.. of minder geboekt worden zodat DJ's die wél wat kunnen vaker geboekt worden. Ik vind het in ieder geval echt lachwekkend en een aanfluiting.wrote:Ik heb de set nog niet gehoord, maar het zou goed kunnen. Zijn mixtechnisch meestal niet de sterkste. Maarja, er wordt al jaren alleen maar naar producties gekeken. Daar trek je je populariteit mee, niet meer met leuk draaien.. 90% van de mensen merkt niet eens dat iets slecht gemixt is, terwijl 90% van de mensen wel de nieuwe nummers wil horen.
Snap niet dat mensen hun willen boeken :p Je boekt dj om zijn draaikunsten.. Lijkt mij?
Maarja is nu vast om zalen vol te trekken, ook logisch -.0
Wat is je doel dan? Het neerhalen van een act? Het is een beetje het idee wat andere users hier ook wel eens hebben: weten dat je het niets vind. Toch luisteren en vervolgens zeggen dat het weer niets is. Een beetje een zichzelf in stand houdende cyclus. Noisecontrollers zijn niet de sterkste met mixen, maar toch 1 van de populairste acts. En het klinkt heel raar, maar ik denk dat je weinig keuze hebt dan het gewoon te moeten slikken, want 90% van de mensen geeft niets om een goed gemixte set. Dat is jammer, maar je kan er niets aan doen.
Nee maar even serieus. Qlimax, misschien wel het aller belangrijkste hardstyle feest ter wereld. Dat je daar als DJ mag komen draaien is een enorme eer.. En dan presteer je het om geen fatsoenlijke mix te kunnen maken. Dat is toch triest? Ik denk dat het juist belangrijk is om hierop te blijven focussen. Dan heb ik nog liever dat ze van te voren een perfect gemixte set op de computer in elkaar draaien en een uur met hun handen gaan klappen. Dan hoor ik tenminste geen fouten. Ik weet ook wel dat er niets gaat veranderen in dit opzicht maar des te triester het eigenlijk is dat je met de apparatuur van tegenwoordig als topdj niet eens kan draaien. En wat dat betreft heb ik weinig te maken met die 90%. Dat zijn ook de 90% die eigenlijk geen fuck om hardstyle geven en het gewoon leuk vinden om zich op een avond als Qlimax lekker vol te douwen met drugs en een nachtje te spacen. Die mensen komen toch wel op het moment dat er goed gemixt wordt. En ja, ik vind het belangrijk om het constant te blijven benoemen. Desnoods huren die 2 iemand in die wel kan draaien en geven ze hem de promo's mee. Iedereen blij.wrote:Wat is je doel dan? Het neerhalen van een act? Het is een beetje het idee wat andere users hier ook wel eens hebben: weten dat je het niets vind. Toch luisteren en vervolgens zeggen dat het weer niets is. Een beetje een zichzelf in stand houdende cyclus. Noisecontrollers zijn niet de sterkste met mixen, maar toch 1 van de populairste acts. En het klinkt heel raar, maar ik denk dat je weinig keuze hebt dan het gewoon te moeten slikken, want 90% van de mensen geeft niets om een goed gemixte set. Dat is jammer, maar je kan er niets aan doen.
Edit: Je vraagt of mijn doel het neerhalen van een act is.. Maar dat is eigenlijk het gevolg. Het doel zou moeten zijn om goeie DJ's op grote feesten te hebben. En ja als er amateurs staan is het gevolg dat ik hun act naar beneden haal.
Last edited by Gangsterdwerg on , edited 1 time in total.
T
Donateur
3777 posts member since 2009
Backstage interview:
View on YouTube
View on YouTube
Als die twee gasten plezier in hun werk hebben, waarom zouden ze dat dan doen?
Maar nogmaals: 90% geeft er geen drol om, op die 150 mensen na die er wel wat om geven.
Waarom word je op Qlimax neergezet? Omdat je populair bent.
Waardoor word je populair? Door producties en niet door draaien.
Waar focussen dus de meest populaire producers zich (meestal) op? Produceren.
Het cirkeltje is echt niet zo moeilijk. Dat jij het er dan niet mee eens kan zijn is prima, maar het heeft geen zin om het in ieder topic te melden. Als je uit 100 reacties er 97 positief en 3 negatief hebt, zou ik het zelf ook wel weten als artiest.
Hier laat ik het verder bij, anders vervuilt het topic een beetje te veel.
Maar nogmaals: 90% geeft er geen drol om, op die 150 mensen na die er wel wat om geven.
Waarom word je op Qlimax neergezet? Omdat je populair bent.
Waardoor word je populair? Door producties en niet door draaien.
Waar focussen dus de meest populaire producers zich (meestal) op? Produceren.
Het cirkeltje is echt niet zo moeilijk. Dat jij het er dan niet mee eens kan zijn is prima, maar het heeft geen zin om het in ieder topic te melden. Als je uit 100 reacties er 97 positief en 3 negatief hebt, zou ik het zelf ook wel weten als artiest.
Hier laat ik het verder bij, anders vervuilt het topic een beetje te veel.
Nou kom op zo slecht is het mixwerk nou ook weer niet. Oké hier en daar een foutje maargoed, het is niet zo dramatisch dat je zegt: "wat doen ze in godsnaam op Qlimax?". 
Tuurlijk, ik snap jouw redenering ook wel maar dat wil niet zeggen dat dat de oplossing zou moeten zijn. En wat heb je aan 97 reacties van onwetenden? Denk dat je meer hebt aan die 3 reacties van mensen die iets toevoegen aan de discussie. Ik snap ook wel dat producties = populariteit = boekingen maar dat is naar mijn mening ook het grote probleem in onze scene.wrote:Als die twee gasten plezier in hun werk hebben, waarom zouden ze dat dan doen?
Maar nogmaals: 90% geeft er geen drol om, op die 150 mensen na die er wel wat om geven.
Waarom word je op Qlimax neergezet? Omdat je populair bent.
Waardoor word je populair? Door producties en niet door draaien.
Waar focussen dus de meest populaire producers zich (meestal) op? Produceren.
Het cirkeltje is echt niet zo moeilijk. Dat jij het er dan niet mee eens kan zijn is prima, maar het heeft geen zin om het in ieder topic te melden. Als je uit 100 reacties er 97 positief en 3 negatief hebt, zou ik het zelf ook wel weten als artiest.
Hier laat ik het verder bij, anders vervuilt het topic een beetje te veel.
wrote:Tuurlijk, ik snap jouw redenering ook wel maar dat wil niet zeggen dat dat de oplossing zou moeten zijn. En wat heb je aan 97 reacties van onwetenden? Denk dat je meer hebt aan die 3 reacties van mensen die iets toevoegen aan de discussie. Ik snap ook wel dat producties = populariteit = boekingen maar dat is naar mijn mening ook het grote probleem in onze scene.wrote:Als die twee gasten plezier in hun werk hebben, waarom zouden ze dat dan doen?
Maar nogmaals: 90% geeft er geen drol om, op die 150 mensen na die er wel wat om geven.
Waarom word je op Qlimax neergezet? Omdat je populair bent.
Waardoor word je populair? Door producties en niet door draaien.
Waar focussen dus de meest populaire producers zich (meestal) op? Produceren.
Het cirkeltje is echt niet zo moeilijk. Dat jij het er dan niet mee eens kan zijn is prima, maar het heeft geen zin om het in ieder topic te melden. Als je uit 100 reacties er 97 positief en 3 negatief hebt, zou ik het zelf ook wel weten als artiest.
Hier laat ik het verder bij, anders vervuilt het topic een beetje te veel.
in onze, denk dat het in ELKE scene speelt :p
Misschien wel ja. Maarja DJ'en en Producen zijn 2 aparte vakken en dat wordt te vaak vergeten. Klinkt stom maar als ik mijn huis wil laten stucadoren huur ik toch ook geen timmerman in puur omdat het allebei bouwvakkers zijn?wrote: in onze, denk dat het in ELKE scene speelt :p
Jezus wat een gezeur om nixwrote:Wat een kansloos mixwerk weer. Ze hebben volgens mij geenéén normale mix gemaakt. HAHAHA die overgang tussen A Different Story en TBA. Wat een lutsers zeg, ongelofelijk. En dat staat op Qlimax.
Wat een opmerking.wrote:Jezus wat een gezeur om nixwrote:Wat een kansloos mixwerk weer. Ze hebben volgens mij geenéén normale mix gemaakt. HAHAHA die overgang tussen A Different Story en TBA. Wat een lutsers zeg, ongelofelijk. En dat staat op Qlimax.Als je lekker los gaat let je daar niet eens op man. Niet lullen maar stampen!
wrote:Jezus wat een gezeur om nixwrote:Wat een kansloos mixwerk weer. Ze hebben volgens mij geenéén normale mix gemaakt. HAHAHA die overgang tussen A Different Story en TBA. Wat een lutsers zeg, ongelofelijk. En dat staat op Qlimax.Als je lekker los gaat let je daar niet eens op man. Niet lullen maar stampen!
Ik zit nu in The Universe Was Born en ik moet zeggen dat ik deze avond in andere sets een heel stuk beroerder mixwerk heb gehoord, namelijk de set hiervoor.
Na het afluisteren kan ik maar 1 ding zeggen: ijzersterke set. Perfecte showcase voor hun komende XQ en album. Krachtige, eurofische melodiën, een paar goede collabs en het hardere werk wat er ook regelmatig doorheen kwam zetten. Het enige wat het misschien beter kon maken was een oud plaatje ala Shreek of Crump draaien. Voor de rest: alleen maar lof!
Na het afluisteren kan ik maar 1 ding zeggen: ijzersterke set. Perfecte showcase voor hun komende XQ en album. Krachtige, eurofische melodiën, een paar goede collabs en het hardere werk wat er ook regelmatig doorheen kwam zetten. Het enige wat het misschien beter kon maken was een oud plaatje ala Shreek of Crump draaien. Voor de rest: alleen maar lof!
