Niet het origineel inderdaad. De hoop dat ik die nog eens live ga horen is bijna richting nulpunt gedaaldwrote:Is dit trouwens niet die edit van Zimmersion of die 2.0 versie?
Related topics
Active topics in Hardstyle
Moderators
Klopt, sowieso niet het origineel. Deze versie is ook goud, maar toch het origineel boven alles 
Krijg toch gelijk weer kippenvel als ik alle filmpjes terug zie. Geen eindshow die hier tegen op kan (voor mij dan).
-
K
Wat was dit goud! En iedereen maar naar de eindshow... sta ik toch liever bij Vazard! 
Die sfeer
ga we nooit meer meemaken dit.
2e helft meegekregen, was toch wel aangenaam verrast
. Denk dat dit vooral door de sfeer toch wel leuk was, want muzikaal is 't niet altijd mijn ding.

Dat filmpje van zimmersion. Allemachtig wat mooi.
Echt heel dik, maar voor iemand die al zo lang mee draait vind ik het mixwerk niet echt om over naar huis te schrijven
Teases en overgangen klinken vaak net niet lekker ofzo.
Maar te-ring wat klinken die nummers allemaal gruwelijk
Kan niet wachten om dit op Q-base door de Hangar te horen
Teases en overgangen klinken vaak net niet lekker ofzo.
Maar te-ring wat klinken die nummers allemaal gruwelijk
Hij heeft natuurlijk ook niet zo heel veel boekingen, dus niet veel routine met draaien.wrote:Echt heel dik, maar voor iemand die al zo lang mee draait vind ik het mixwerk niet echt om over naar huis te schrijven![]()
Teases en overgangen klinken vaak net niet lekker ofzo.
Maar te-ring wat klinken die nummers allemaal gruwelijkKan niet wachten om dit op Q-base door de Hangar te horen
Produceren daarentegen kan hij wel
Ja nouja, lijkt me dat hij vast wel ergens een paar cdj's vandaan kan toveren om te oefenen voor een boeking op het grootste hardstyle evenement van de wereld 
Zo slecht is het verder niet hoor, klinkt nu ook zo overdreven, maar het viel me wel op.
Zo slecht is het verder niet hoor, klinkt nu ook zo overdreven, maar het viel me wel op.