Een hele lange tijd geleden heb ik in het topic 'Hoe zou jij de line up maken?' een lineup geplaatst die ik zou mixen. De sets zijn zo goed als af en ik hoef nog maar één district te mixen
Elke week probeer ik een nieuwe district te uploaden. Enjoy!
12:00 - 13:30 - Bass Modulators, Beat Providers, Abyss & Judge & D-Block & S-Te-FanDownload :https://www.nuracore.nl/s/CPtmXg5qoZej8zCTracklist:1 D-Block & S-Te-Fan - Peace At Last
2 Abyss & Judge - Rockit
3 Bass Modulators Vs Zentiments - In The Game
4 Alphaverb - The Otherside
5 Beat Providers - Magnetik
6 Abyss & Judge - Shadows 2009
7 D-Block & S-Te-Fan - Kingdom
8 Alphaverb Ft Bass Modulators - Give It Up Again
9 Beat Providers - Firebird
10 Abyss & Judge - Rise As One
11 Bass Modulators - Music Is My Life
12 The Prophet - Window Of Time
13 Abyss & Judge - Rebirth (Ground Zero 2011 Anthem)
14 Bass Modulators - Indeep (Brainkicker Powered Mix)
15 D-Block & S-Te-Fan - Ride With Uz
16 Abyss & Judge - Rapture
17 Hyperdrive - The Punishment
18 D-Block & S-Te-Fan - Total Eclipz
19 Beat Providers - Near Death Experience
20 Bass Modulators - The Cube
21 Brainkickers Vs Bass Modulators - Ring That Shit
22 Williams Syndrome - Redemption
23 D-Block & S-Te-Fan - Evolutionz
25 Beat Providers - Abandoned
26 Abyss & judge - Drop The Bomb
26 The Viper & G-Town Madness - Here It Comes (DBSTF remix)
27 Bass Modulators & B-Front - Pathology
28 Zany & Noisecontrollers - Delomelancum
29 Bass Modulators - NRGizer
30 D-Block & S-Te-Fan Ft High Voltage - Shiverz
13:30 - 14:00 - The R3belz LiveDownload :https://www.nuracore.nl/s/VAwC5EVleVkeEPMTracklist:1 The R3bels - Music To Us
2 The R3bels - Temptation
3 The R3bels -Shade / Keep The Rhythm
4 Zatox - Creation (The R3belz Remix)
5 Digital Punk & MC Jeff - Keep It Bouncing (The R3belz Remix)
6 The R3belz - Armageddon
7 Tatanka - Doom's Day (The R3belz Remix)
8 The R3belz - Reactivating The Bionicle
9 Zatox - Tanz Electric (The R3bels Remix)
10 The R3bels - Growl
11 Plasmaravers - Bust A Move (The R3belz Remix)
12 The R3belz - Pattern 1
13 The R3belz - Pattern 2
Full Line-upThe Hardstyle Districts
District 1 'The Classic Talents'
12:00 - 13:30 - Bass Modulators, Beat Providers, Abyss & Judge & D-Block & S-Te-Fan
13:30 - 14:00 - The R3belz Live
District 2 'The Euphoric leads'
14:00 - 15:30 - Sound Rush, Ecstatic, Sephyx & Envine
15:30 - 16:00 - Cyber Live
District 3 'The Legends'
16:00 - 17:30 - Wildstylez, Headhunterz, Frontliner & Technoboy & Tuneboy
17:30 - 18:00 - Noisecontrollers Live
District 4 'The Raw Talents'
18:00 - 19:30 - Phuture Noize, Sub Zero Project, MYST & D-Sturb
19:30 - 20:00 - Clockartz Live
District 5 'The Raw Legends'
20:00 - 21:30 - B-Front, Frequencerz, Ran-D & Alpha2
21:30 - 22:00 - Donkey Rollers Live
District 6 'The Brawlers'
22:00 - 23:30 - Freakshow, Mind Dimension, Hardstyle Mafia & Main Concern
23:30 - 00:00 - Vazard & Delete Live
Media:
https://www.mixcloud.com/NuracoreNL/https://soundcloud.com/nuracoreSocial media:
https://www.facebook.com/Nuracore-485618994806773/https://twitter.com/NuracoreContact:
[email protected]Facebook: @Marhan Meffert