pecola-tje schreef:
Inderdaad vrij weinig euforisch, jammer. Helemaal omdat je het wel zo omschrijft als "from euphoric to raw".
Ook vind ik 8 tracks in ruim een half uur niet bepaald vlot doorgemixt..Helemaal niet als het merendeel raw platen zijn, waar een wat hoger BPM en tempo in de set over het algemeen toch wel fijn is. (maar misschien is dat mijn persoonlijke smaak)
Als je hem vergelijkt met andere setjes in het liveset-gedeelte hier, zie je sets met 20 platen in iets meer dan een uur. 8 platen in ruim de helft van die tijd is dan gewoon erg weinig en haalt de vaart eruit. Ook is het mixwerk zelf niet erg spectaculair.
Aangezien je aankondigt dat dit een hele podcast gaat worden, zou ik meerdere dingen even bij jezelf nagaan.
- Waarmee wil ik me onderscheiden van andere podcasts?
- Onderscheid ik me ook echt daarop van de anderen?
- Is het aantrekkelijk om naar te luisteren? (vlot doormixen, gewaagde overgangen tijdens het mixen, goede trackkeuze)
Helemaal als je de allereerste editie van je podcast gaat plaatsen, zou ik eerst 10x overwegen of hij echt goed genoeg is. Die allereerste moet namelijk gewoon echt pakkend zijn, zodat mensen uitkijken naar de volgende editie.
En dat vind ik persoonlijk niet als ik eerlijk ben, ik ben niet overtuigd om uit te kijken naar de volgende.
(Nu kom ik echt over als een zeikerd, maar probeer er de nuttige dingen uit te halen)
Bedankt voor je kritiek!
Waar ik al over uit ben is dat de volgende podcast 60min zal gaan duren.
Ook ga ik proberen meer balans te vinden in euforisch en raw.
De mixtechniek is natuurlijk een smaakkwestie maar zal er meer variatie ingooien.
Waar ik mij mee wil onderscheiden van de rest is dat ik tracks van onbekende producers wil supporten, naast recente tracks van bekende producers.
Terugkijkend naar deze mix is dit totaal niet gebeurd, dit was een kleine kwestie van te weinig tijd in de mix stoppen en voornamelijk de focus gelegd op promotie en artwork.
Heb miss een valse start gemaakt, maar hoop dat je volgende maand weer de tijd neemt kritisch te luisteren!
Nogmaals thanks voor je/jullie feedback!