Zenda schreef:
Even gauw geluisterd daarstraks. Geen enkele "wow"-overgang voor mijn gevoel, allemaal vrij standaard op de climax gemixt. Ook de overgang naar Hey! vond ik niet fijn, weet niet of ie zo bedoeld was, maar ik denk dat je hem beter direct op de climax had kunnen mixen daar. Ook moet je sommige teases net wat beter afmixen, komen soms vanuit het niets of net wat minder getimed. Sommige waren daarentegen ook lekker zoals de reeds benoemde tease in de soundcloud mix

. Tenslotte gebruik je vrij veel flanger, iets waar ik niet zo'n grote fan van ben. Af en toe kan, maar bij bijvoorbeeld Trapped is het echt overkill en verpest je dat stukje plaat voor mij.

Hoop dat je er wat aan hebt zo, succes in de contest!
Thanks voor de feedback!
Overgangen zijn niet bijster speciaal inderdaad..
Overgang naar H3Y! kwam ik niet helemaal lekker uit, dus dat was niet helemaal de bedoeling nee..
Sommige teases zijn wat abrupt inderdaad, daar ga ik even extra op letten de volgende keer.
Wat betreft die effectjes.. voegen weinig toe eigenlijk aan zo'n mix, ja.. af en toe klinkt het leuk, maar het is meer voor live eigenlijk.
Leermomentjes. danku
