Hardtraxx Newbie
Avatar gebruiker

Ik reageer eigenlijk nooit, maar bij deze kon ik het niet laten. Wat een ongekend zieke track!!

Van mij mag die psy hype niet lang genoeg duren :love:
Hardtraxx Crew
Avatar gebruiker

RoyV schreef:
Van mij mag die psy hype niet lang genoeg duren :love:

Dit heb ik ook :)
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

klapstoel schreef:
Eerste keer dat die kicks er in komen, dacht ik wel even hallo zeg :surrender:
Maar bij de tweede keer is het verrassingselement er af en vind ik de plaat niet zo bijzonder meer. Nog steeds dik, maar zo'n wauw gevoel als bij de eerste keer.


Ik ben heel blij dat ze door de hele track heen zitten en niet alleen 25 seconden in de mid-intro.
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

RoyV schreef:
Voor mij kan die psy hype niet lang genoeg duren :love:

:list:
Hardtraxx Elite
Avatar gebruiker

Live is deze zo godsgruwelijk vet. Thuis ga ik 'm niet meer luisteren ^^
Hardtraxx Addict

Twanneke schreef:


De tantjes die kick op 1.04 is echt gruwelijk dik :drool: :drool:
Heerlijke remix :) .
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Vind hier helemaal niks aan eigenlijk. Misschien dat 'ie het live goed doet, maar vaak vind ik platen die veel mensen leuk vinden voor live thuis ook heel gaaf, is nu niet het geval.
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Vind dit wel een erg dikke plaat! Zeer Geslaagde remix :thumbsup:. Goed experimenteel bezig ook weer. Toch knap ook van E-Force dat hij over een langere tijd interessante platen kan blijven maken. Ook al is lang niet alles op dit album goed
Kraak... Piep...
Avatar gebruiker

Vind het beter dan het origineel maar alleen die kick op 1:04 is niet lelijk imo.
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

Vind het voor thuis nog wel te doen, maar live klinkt ie stukken beter
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Vind het spelen met de kicks en die Psy trance wel erg vet om te horen. Thuis kan ik er weinig mee, denk dat die het live wel goed kan doen zoals te zien is op het filmpje.
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

Ik kan maar geen genoeg krijgen van Beware, die melodie is zo sterk! :D
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Je kunt nog beter die YouTube previews gaan luisteren dan het album zelf. Mix cuts en lijken nog korter te duren ook...
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Daar betaal je toch niet voor. :x
Hardtraxxer

Lekker wachten totdat de fulls gereleased worden.
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Jezus man.. wat triest zeg. Zat zelf op de midintro van Attack te wachten.. zelfs dat is te veel gevraagd.. hoe zit het met de WEB release?
Hardtraxx Elite

Wat triest zeg..

Het album is bij mij echt bijzonder tegengevallen, er zitten maar weinig platen op die ik leuk vind.
Veel platen klinken alsof ze ff in elkaar zijn geflanst. Vroeger vond ik E-Force helemaal de bom, maar nu is hij ook een 13/12 raw artiest geworden, erg jammer!
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Beware heeft nog wel een aardige melodie. Stresstest is een goede plaat en Pleasure & Pain doet het live goed. Die kickswitches geven een goede drive mee aan het nummer. Kill The Noise is ook nog wel aardig, maar is natuurlijk al lang bekend. Attack bevat ook aardig wat drive.

Verder zijn het toch veel nummers waar ik niet meer veel mee kan en ook wel een aantal dieptepunten. Die Brutality remix van Fuck This Nation. Ten eerste klinkt het nergens naar en ten tweede heb ik ook geen idee wie Brutality is. Ook de collab met D-Sturb kan ik helemaal niks mee. Constant van die vage kickrolls die elke drive die er nog in had kunnen zitten eruit haalt. Screw Up is ook al genoeg over gezegd hier. :sick:

Voor de rest is het erg veel van hetzelfde met eigenlijk weinig tot geen uitschieters. Ook de hardcore nummers vind ik niks toevoegen.
Hardtraxx Addict
Avatar gebruiker

https://open.spotify.com/album/4InuMy9NQVYVwoQvilzZuz

Nog niet alles geluisterd, maar ik verwacht ook niet overal heel veel van. Wat ik wel gehoord heb was erg wisselend
Hardtraxx Addict

Ik vind dit album echt flink tegenvallen maar dat komt omdat ik ook eigenlijk helemaal niks heb met E-Force, vind hem gewoon een standaard 12/13 producer.
Hardtraxxer

Mix cuts.. Maakt het hele album al 50% minder interessant.. Tegen dat je als DJ die platen kan draaien zijn ze allemaal al doodgespeeld.. Verder zijn de uitschieters toch wel Stresstest, FTP remix, Here comes the boom en Cut your lungs out.
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

Ik vind dit album op een paar platen na echt tegenvallen
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Mmh alleen Stresstest en FTP remix zijn erg vet! Rest een heel stuk minder, vrij eentonig allemaal. Ik mis het doorzetten van sommige melodieën, telkens weer een anti met screeches wordt vermoeiend.
Donateur
Avatar gebruiker

Die hardcore platen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hardtraxx Elite
Avatar gebruiker

Ik vind Kicking brutal shit helemaal de shit :woot:

Voor de rest sluit ik me aan bij wat hierboven is gezegd. Erg zonde allemaal
Forumoverzicht » Releases » Hardstyle