Related topics
- View the latest post: Atmozfears - Leave It All Behind (Aerolite & VLTGE Remix)
- View the latest post: Alleviate & Anklebreaker - Leave It All Behind (DWX1173)
- View the latest post: Wildstylez & Alpha2 vs. DV8 Rocks! - Leave It All Behind (A2R036)
- View the latest post: Wildstylez & Alpha Twins vs DV8 Rocks! - Leave It All Behind
- View the latest post: Geck-o & Bold Action - Leave The World Behind (TPCY016)
Active topics in Hardstyle
- View the latest post: Alphaverb - The Untitled Album (WAMALBUM-001)
- View the latest post: Ran-D - Level Up (Knockout Outdoor Anthem 2026) (ERA003)
- View the latest post: Devin Wild - ID (Imagination To Reality)
- View the latest post: Noisecontrollers - TBA
- View the latest post: Dr. Ruthless - Get Wild (BNC002)
Moderators
Rickzel wrote:Echt alles wat tot nu toe op SOH lijkt te komen vind ik fantastisch!
En juist door deze kicks valt deze plaat voor mij op, dat maakt hem echt af. Heerlijk
Rowanyt1309 wrote:Rickzel wrote:Echt alles wat tot nu toe op SOH lijkt te komen vind ik fantastisch!
En juist door deze kicks valt deze plaat voor mij op, dat maakt hem echt af. Heerlijk
Vaassenaar wrote:Rowanyt1309 wrote:Rickzel wrote:Echt alles wat tot nu toe op SOH lijkt te komen vind ik fantastisch!
En juist door deze kicks valt deze plaat voor mij op, dat maakt hem echt af. Heerlijk
-
MHardtraxx Veteran
- 14186 posts member since 2013
Mag verplaatst worden 
Wat een aanfluiting. De track is voor 65% een break en als er dan eens kicks inkomen klinken ze nergens naar. Zo droog en geforceerd.

Naja ik zal wel een andere smaak hebben dan de meeste hier.
Naja ik zal wel een andere smaak hebben dan de meeste hier.
-
JHardtraxxer
- 681 posts member since 2009
- last seen Jun 2026
Ik vind de track zeker wel geslaagd, met de Release kicks zou deze ook heel vet zijn, maar deze kick is al vele malen beter dan in Embrace The Sea vind ik.
Verder jammer dat die zo kort is, had een vette outro wel kunnen waarderen.
Verder jammer dat die zo kort is, had een vette outro wel kunnen waarderen.
Nee deze doet het bij mij ook niet. Had wel op een of andere manier die melodie in mijn hoofd, terwijl ik hem een week geleden geluisterd had. Maar die kicks vind ik echt lelijk klinken. Inderdaad zoals Leonidas zegt heel droog en geforceerd. Een meer subtiele kick had hier meer gepast.
Eerst absoluut geen fan van de kick, maar nu ik hem (heel) wat vaker heb beluisterd kan ik hem eigenlijk ook niet meer met een andere kick voorstellen. Melodie is heeeel erg lekker, dus hele fijne release weer
.
Genieten dit!
Erg mooie vocalen, heerlijke melodie en vind het ook wel tof dat er kicks als deze onder zitten.
Erg mooie vocalen, heerlijke melodie en vind het ook wel tof dat er kicks als deze onder zitten.
Thommy wrote:Nee deze doet het bij mij ook niet. Had wel op een of andere manier die melodie in mijn hoofd, terwijl ik hem een week geleden geluisterd had. Maar die kicks vind ik echt lelijk klinken. Inderdaad zoals Leonidas zegt heel droog en geforceerd. Een meer subtiele kick had hier meer gepast.
Het is wel een lekkere plaat..... release tempo op spirit !!! houden zo !!! 
Ook na hem live gehoord te hebben stoor ik me aan de kicks, buiten dat wel een erg lekker plaatje
Eens, elke keer als ik HWS luister skip ik ook alleen deze plaat. Vooral die kicks passen er echt totaal niet bij. Nee Atmozfears doet het hem nooit echt voor mij.Leonidas wrote:Wat een aanfluiting. De track is voor 65% een break en als er dan eens kicks inkomen klinken ze nergens naar. Zo droog en geforceerd.![]()
Naja ik zal wel een andere smaak hebben dan de meeste hier.
-
LHardtraxxer
- 72 posts member since 2016
- last seen Jun 2025
Toch wel behoorlijke zeikvocals. Track doet me weinig.
-
THardtraxx Newbie
- 33 posts member since 2017
- last seen Nov 2025
Ik ben niet zo'n fan van de vocalen van David Spekter, zijn stem is zo herkenbaar dat elk nummer voor mij als Faye en/of Release klinkt.
-
MHardtraxx Veteran
- 14186 posts member since 2013
Oke, maar dit is David Spekter niet.TB2k17 wrote:Ik ben niet zo'n fan van de vocalen van David Spekter, zijn stem is zo herkenbaar dat elk nummer voor mij als Faye en/of Release klinkt.